Автор Тема: Нова версия на форума  (Прочетена 113668 пъти)

Неактивен Шефа

• Администратор
  • Готин
  • Публикации: 216
  • Рейтинг: +27/-83
    • vratovrazka.bg
Нова версия на форума
« -: Май 15, 2012, 11:48:04 am »
Здравейте, приятели,
Обновихме любимия ви форум до последната възможна версия. Засега ще започнем с дизайна по подразбиране, а в процеса на работа ще възобновим тъмната версия. Също така ще използваме този критичен ъпгрейд за промяна и на някои от политиките на ръководене на форума.  Ще почистим старите теми от спама и в новите няма да допускаме такъв.

Голяма част от допълнителните функции на стария форум са отпаднали и някои от тях ще внедрим обратно. Засега няма да възстановяваме чата, тъй като желаем да съсредоточим активността на форума предимно в темите.

Пожелавам Ви честити НОВ (стар) форум и много забавни часове в темите.

P.S. За проблеми, желания и съвети ми пишете на ЛС. Нормално е след ъпгрейда да имаме известни неудобства, които заедно ще отстраним.
Както съм казвал и преди, сексуалната ориентация е като задника - имай си я, но не я завирай в лицето на другите ;)

Неактивен Шефа

• Администратор
  • Готин
    • vratovrazka.bg
Re: Нова версия на форума
« Отговор #1 -: Май 16, 2012, 05:47:25 am »
Отново сме с тъмна тема, връщаме малко по малко предходния облик.
Както съм казвал и преди, сексуалната ориентация е като задника - имай си я, но не я завирай в лицето на другите ;)

Неактивен Шефа

• Администратор
  • Готин
    • vratovrazka.bg
« Отговор #2 -: Май 16, 2012, 08:17:15 am »
Възстановихме вграждането на видеата.

Неактивен Шефа

• Администратор
  • Готин
    • vratovrazka.bg
« Отговор #3 -: Май 16, 2012, 05:01:59 pm »
Започваме поетапна реорганизация на форума. Старите раздели ще можете да намерите в архива или кофата... според зависи :)

Неактивен Шефа

• Администратор
  • Готин
    • vratovrazka.bg
« Отговор #4 -: Май 17, 2012, 07:42:35 am »
След дълго прекъсване последните теми от форума отново излизат на страниците на списанието! Ура!