Автор Тема: Питаме жените: кои са любимите ви романтични филми  (Прочетена 21294 пъти)

Неактивен freya

• Опитен играч
  • Публикации: 797
  • Рейтинг: +0/-0
о,да :) мисля,че този филм е виновен за любовта ми към готвенето;) гледах го за първи път преди около 12-13 години :)

Пъдпъдъците с розови листа са ми любими от него :D
I dream of rain
I dream of gardens in the desert sand...

Неактивен Jazz_Maniac

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 26
 (chuckle) дам:) ама ти ми даде брилянтна идея - имам едни забравени във фризера, ще взема да поглезя батко си в събота. е,не по рецептата от книгата,ама...  :D
на полковника няма кой да му пише

Неактивен freya

• Опитен играч
Сега се сещам за още два филма, които гледах наскоро и които много ми харесаха - "Before Sunrise" и "Before Sunset", двата са свързани. Много красива история според мен.
I dream of rain

Неактивен barbarella

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1676
  • Carpe diem, baby!
The notebook - не знам как му е българското заглавие  :)

`тетрадката` :). и на мен ми е много любим. и аз харесвам повечето от изброените до тук /особено `като гореща вода за шоколад` - режисьорът на филма е съпруг на лаура ескивел, и `къщата на духовете`. като цяло, влече ме латинска америка и това си е/. има и още едно филмче, което много си харесвам - `само ти` и още едно - `хапки от реалността`. а итън хоук ми е любимият мъж (inlove) и заради него издирих споменатите от фрея `Before Sunrise` и `Before Sunset`. просто разкош - няколко дни след това ходих като отнесена
life is a struggle between good, evil and chocolate  (headbanbg)

Неактивен freya

• Опитен играч
а итън хоук ми е любимият мъж (inlove) и заради него издирих споменатите от фрея `Before Sunrise` и `Before Sunset`. просто разкош - няколко дни след това ходих като отнесена

Нали :) (inlove) Да, и с "Къщата на духовете" съм много съгласна, колкото и пъти да съм го гледала, все ми е бил интересен.
I dream of rain

Неактивен Lun

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1988
  • Рейтинг: +8/-30
  • Вещичката!
а итън хоук ми е любимият мъж (inlove) и заради него издирих споменатите от фрея `Before Sunrise` и `Before Sunset`. просто разкош - няколко дни след това ходих като отнесена

Нали :) (inlove) Да, и с "Къщата на духовете" съм много съгласна, колкото и пъти да съм го гледала, все ми е бил интересен.

Благодаря ви момичета, заради вашите препоръки изгледах "Before Sunrise" и "Before Sunset" и съм очарована. Всъщност това не е никак точно казано. Чара е далечко от начина, по които се почувствах. Просто към края на втория си помислих, че живота е гадно нещо и понякога в това е най-голямата му красота.

А "Къщата на духовете" е безусловно един невероятен филм. :*
« Последна редакция: Юни 02, 2008, 01:16:18 pm от Luna »

Неактивен goldbunny~

• Готин
  • Публикации: 406
  • Жената не тича след мъжа, защото кой е видял капан
аааааз пък гледах индиана джоунс, последния, много романтични нотки има... особено синът му  (makelove) (inlove) , пича играе в transformers, ма така и не го знам как се казва.. отвратително красив е  (inlove)
I'anima ardente non trova pace!

Неактивен freya

• Опитен играч
Чара е далечко от начина, по които се почувствах. Просто към края на втория си помислих, че живота е гадно нещо и понякога е това е най-голямата му красота.

Много хубаво си го казала, наистина има някакво такова чувство, чак сега ми стана едно такова хубаво и тъжно едновременно...
I dream of rain

Неактивен Kurnikova

• Готин
  • Публикации: 205
Вчера гледах What happens in Vegas, много е разтоварващ и готин  (inlove)
Единственият начин да се отървеш от изкушението е да му се отдадеш

Неактивен freya

• Опитен играч
P.S. I Love You

Нямам думи... (inlove) (inlove) (inlove)
I dream of rain