Автор Тема: Съвременните мъже - как ги предпочитате?  (Прочетена 1698 пъти)

Неактивен moro

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 14
  • Рейтинг: +2/-0
На последък като че ли се забелязва една тенденция на трнасформация на мъжката психика. Все повече мъже като че ли стават все по-големи мрънкала. Мъжественото премълчаване на вътрешните тревоги е все по-рядко явление. В същото време обаче, все повече мъже се епилират, поддържат, педикюри, парфюми и пр. От другата страна са класическия тип мъжкари - не говорят за проблемите си, но пък ходят космати и с не добре изрязани нокти.

Та кой тип предпочитате, уважаеми дами - епилирани и поддържани, но оплакващи се или космати и леко нескопосано облечени, но пък хора на които бихте поплакали на рамото (а не обратното :) ).

Тук изключвам тези, съчетаващи само недостатъците на двата типа - по разбираеми съображения...

Неактивен Scarface

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1945
  • Рейтинг: +110/-17
  • Fcuk what people think
Re: Съвременните мъже - как ги предпочитате?
« Отговор #1 -: Май 07, 2012, 06:50:00 am »
Съжалявам, че се намесвам, понеже не съм жена, но в това да ходиш с неизрязани нокти няма нищо класическо и мъжкарско ;)
You miss 100% of the shots you don't take

Неактивен Lady Lara

• Публикации: 1024
  • Рейтинг: +96/-46
« Отговор #2 -: Май 07, 2012, 07:53:35 am »
Съвременните мъже са „уволнени“ воини. Докато през миналите хилядолетия те са били в свои води, във физическият свят, света на конкретното. Били са спокойни сред нещата, които могат да видят, пипнат, измерят. Ходили са на лов, воювали са, грижили са се за прехраната. Изискването  да бъдеш мъж е било изискване да претръпнеш и да не чувстваш.
Съвременният мъж работи в офис, подложен е на огромен стрес. Непрекъснато някой нарушава мъжкото табу: „Не се приближавай прекалено“.  Подтиснат е  и древния инстинкт: Бий се или бягай“. От тук и тази тенденция на трансформация във връзка с новите реалности.
Предпочитам класически тип мъжкар, който да е силен и устойчив на превратностите в живота, и който никога не те напада в гръб. Не в „оня“ смисъл разбира се. С космите бих се примирила, ноо ноктите… да се разберем :  добре изрязани. :)

"Понякога мълчанието е най-добрият отговор."

Неактивен Lun

• Публикации: 1988
  • Рейтинг: +8/-30
  • Вещичката!
« Отговор #3 -: Май 07, 2012, 12:20:41 pm »
Съвременните мъже - как ги предпочитате?
Двойно препечени и тройно предъвкани :D.

Не ги предпочитам, който какъвто си е ... да си е. Разбира се проявявам лична търпимост към определена визия и характер, но това е толкова строго индивидуално и търпи изменения в толкова широки граници, че няма какво да го споменавам.

Един умен мъж знае как да изглежда добре без да има педофилски маниери или вид на "ей сега излезнах от гората или изпод колата". Всеки трябва да може да се прецени как изглежда и какво впечатление оставя.

Явно ги предпочитам умни, със здрав разум и ясна преценка :D

Неактивен Vegal

• Публикации: 1974
  • Рейтинг: +259/-230
« Отговор #4 -: Май 07, 2012, 01:14:58 pm »
На последък като че ли се забелязва една тенденция на трнасформация на мъжката психика. Все повече мъже като че ли стават все по-големи мрънкала. Мъжественото премълчаване на вътрешните тревоги е все по-рядко явление. В същото време обаче, все повече мъже се епилират, поддържат, педикюри, парфюми и пр. От другата страна са класическия тип мъжкари - не говорят за проблемите си, но пък ходят космати и с не добре изрязани нокти.

Та кой тип предпочитате, уважаеми дами - епилирани и поддържани, но оплакващи се или космати и леко нескопосано облечени, но пък хора на които бихте поплакали на рамото (а не обратното :) ).

Ами, мъжете не ми правят впечатление само с външността си, затова мисля, че разделянето на 2 типа...мрънкащи , но с внимание към външния си вид и неподдържани мачовци... не е точно.

Когато избирам, винаги ме интересува..перспективноста  на мъжа-какво може и какво ЩЕ може -т.е. развитието му, желанието и амбицията за реализация.

За външния вид...просто в моята среда няма такива характерни /от 2-та описани вида/мъже
Приемам ексцентрично обличане, по-фриволно отношение към външния вид, ако мъжът не парадира с това и това не е основното му занимание...
В един университет видях 29 год  гост професор-не стига, че беше с очила, червенокос и с лунички , ирландец, бая грозен и адски разхвърляно облечен-сандали на бос крак и неприемлива комбинация от цветове на дрехите си , но беше любимец на всички, с непринуденото си весело общуване .Беше чел лекции  в  няколко реномирани университети по света.
Значи...не е толкова просто-един ,,красив ум,, , един интересен , обаятелен човек....за мен е по-впечатляващ от поддържан, добре изглеждаш егоистичен и захлупен мъж.

*Живота е като кучешки впряг, ако не си водач - виждаш само ....задници!*

Неактивен borkos

• Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
« Отговор #5 -: Май 14, 2012, 05:06:11 pm »
Съжалявам, че се намесвам, понеже не съм жена, но в това да ходиш с неизрязани нокти няма нищо класическо и мъжкарско ;)

офтопик !!! Аз си режа ноктите по-доста странна система  :D .Отне ми доста време докато я изпипам.В понеделник си режа 4 нокътя ,в сряда всички останали.
When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!

Неактивен Scarface

• Публикации: 1945
  • Рейтинг: +110/-17
  • Fcuk what people think
« Отговор #6 -: Май 15, 2012, 06:24:56 am »
Сега кажи кои нокти точно си режеш в понеделник и защо другите точно в сряда? :D
You miss 100% of the shots you don't take