Автор Тема: Кога не е подходящо да кажеш на някого че го харесваш ?  (Прочетена 2081 пъти)

Неактивен Peplle

• Готин
  • Публикации: 295
  • Рейтинг: +4/-0
Случвало ли ви се е да има някого на когото не можете да покажете, че го харесвате?
Всеки път момента никога не е бил достатъчен за да прекрачите към реалността на чувствата си ?
май, май ...

Неактивен Scarface

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1945
  • Рейтинг: +110/-17
  • Fcuk what people think
Не, не мисля. Аз под "харесване" в контекста разбирам физическо привличане и в този смисъл никога не ми се е случвало. Виж, при чувствата е малко по-различна работата, но това още повече не ми се е случвало ;)
You miss 100% of the shots you don't take

Неактивен Lun

• Публикации: 1988
  • Рейтинг: +8/-30
  • Вещичката!
Всеки път момента никога не е бил достатъчен за да прекрачите към реалността на чувствата си ?

Момента винаги е достатъчен и реалността на чувствата също, това което понякога не достига е или смелост или уместност :).
Когато искам винаги съм показвала на някого, че го харесвам. Но се е случвало да си го запазя за себе си, ако съм преценила, че това показване би било неуместно или сконфузващо ;)

Неактивен Lady Lara

• Публикации: 1024
  • Рейтинг: +96/-46
Да покажеш индиректно на някой, че го харесваш, не се изисква специален момент.  Една усмивка, мил жест,  поздрав,  никога не са ангажиращи. Даже правят денят ти по-хубав.
Но да прекрачиш реалността на чувствата вече е съвсем друго нещо. Изисква се преценка: способен ли е човека да отговори на вашите аванси, ами ако той има вече друг интерес и вие да се появите на сцената след като прозорчето на шанса плътно е затворено…
Случвало ми се е да има някого, на когото не мога да кажа директно, че го харесвам. Поради неуместност. Както пише  Лун в горния коментар.
"Понякога мълчанието е най-добрият отговор."