Автор Тема: Какви вибро-играчки харесват жените?  (Прочетена 2494 пъти)

Неактивен moro

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 14
  • Рейтинг: +2/-0
Мисля да изненадам жената с някоя вибро-играчка, за да разнообразим още ласките.
Разглеждах в интернет и даже за първи път влязох в секс-шоп.
Все пак, не съм жена и нямам представа какво би й харесало.
Ще съм благодарен на дамската част ако даде малко акъл в тази насока, а и мъжката разбира се, в случай, че са чували мнения на жени по този въпрос.
Има прави, извити, стимулиращи уж G-точката, леко вибриращи, силно вибриращи, дори стъклени и такива като водни кончета(така и не ми стана ясно как точно се ползва това чудо :) ). Все пак мисля да взема нещо, дето ако го случайно го намери детето няма да се сети какво е (ooops) .
Склонен съм да дам и повечко пари ако е нужно - все пак една жена имам  :) ...

Порових се из форума и тук таме намерих откъслечни отговори, но като цяло няма, та мисля темата ще е полезно за всички.

Неактивен tristram

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1483
  • Рейтинг: +40/-29
  • I am what I am
    • chapter 00
Re: Какви вибро-играчки харесват жените?
« Отговор #1 -: Май 06, 2012, 12:08:40 pm »
няма ли опция проба/грешка = замяна с друг артикул и касова бележка?  (rofl)

сега сериозно - нямам представа човек, и аз не съм жена, но както ти каза - една жена имаш! така че най-добре питай нея? или я изненадай с нещо препоръчано от приятел/ка и ако не и хареса, най-вероятно тя сама ще си каже кое, как и защо ;)

Неактивен Lun

• Публикации: 1988
  • Рейтинг: +8/-30
  • Вещичката!
« Отговор #2 -: Май 06, 2012, 04:11:13 pm »
Вчера с приятели се похилихме на едно филмче "Hysteria" (2011), което се предполага, че пресъздава идеята как е измислен вибратора. Сентенцията - нуждата от подобна джаджа произлиза от мързела на мъжете да правят любов с жените.

Може би съм малко консервативна към подобни играчки, но бих се заинтересувала от такава само при липсата на жив мъж до мен (chuckle). Предпочитам секс в асансьора на мола, от колкото с интересна силиконова играчка, но вероятно всичко е въпрос на лични виждания и предпочитания. Ако си убеден, че на жена ти подобна играчка ще й допадне каквото и да вземеш + твоето внимание и интерес ще направи новата придобивка достатъчно добра и интересна ;)

Неактивен moro

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 14
  • Рейтинг: +2/-0
« Отговор #3 -: Май 06, 2012, 08:19:31 pm »
Благодаря за двата отговора!

Надявах се на повечко мнения по въпроса, но и това което прочетох хич не е лошо.

tristram, наистина може да я питам, но предпочитам този вариант, само ако съм адски несигурен какво да правя, а аз вече имам 2-3 идеи и предпочитам елемента на изненадата. Пък и едва ли ще получа адекватен отговор - знам си стоката. Да питам приятелка... Абе толкова близка приятелка си нямам :D за такъв въпрос. Може грешката да е моя ;) .

Lun , знаеш ли, тук във статиите и темите на Вратовръзка съм чел 2-3 мнения и статии, които наистина променят някое мое отношение към нещо. Статии и мнения писани от жени. Това, което казваш може да се нареди до тях. Може да ти се струва абсурдно и глупаво, но наистина хич и не мие хрумнало, че вида на играчката няма чак толкова значение щом и аз ще съм там :) . Толкова просто и естествено звучи от твоя пост това. Но пусти мъжки акъл - явно е настроен на други честоти. Е то затова е интересно и хубаво да сме разделени на два пола :) . Ти направо ми обезсмисли въпроса, но аз съм много доволен от това и ти благодаря.

Въпреки това, ако няко знае още нещо по въпроса - пишете. От имане глава не боли :) .
« Последна редакция: Май 06, 2012, 08:23:42 pm от moro »

Неактивен Taz

• Публикации: 2744
  • Рейтинг: +18/-46
« Отговор #4 -: Август 25, 2012, 04:44:21 pm »

(rofl) (rofl) (rofl)

Неактивен nasko_887

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 4
  • Рейтинг: +0/-0
« Отговор #5 -: Февруари 26, 2013, 01:32:09 pm »
каквато и да е играчка все ще се хареса,нали ще  вибрира  :D
аз на мойта й подарих от онези с  въртящите главички,перли и т.н-голям смях падна ама и голям кеф след това 8-)
« Последна редакция: Февруари 26, 2013, 01:35:17 pm от nasko_887 »