Автор Тема: 10 неща, които ще направите ако сте противоположния пол за 24 часа ?  (Прочетена 2793 пъти)

Неактивен Mishunka

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!

- След това искам да разбера какво е да имаш 20-30 пъти повече тестостерон в кръвта.
За  целта:
- Ще участвам в офроад рали.
- Ще се пробвам и в тест драйв  на автомобили.

Четох някъде, най-вероятно е било от "онези" проучвания, че причината за красотата на жените се крие в тестостерона. И съм склонна да се съглася, защотото това е пряко свързано със сексуалната активност.  (happy) Между другото, тези неща можеш да ги направиш и сега. Тестостеронът не играе чак такава роля, ами адреналинът.  (happy)
« Последна редакция: Май 03, 2012, 06:15:53 am от Mishunka »
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
Количеството тестостерон при мъжете е точно 20-30 пъти повече, отколкото при жените.

Неактивен Lun

• Публикации: 1988
  • Рейтинг: +8/-30
  • Вещичката!
Не знам за Вас, но аз и за едно не мога да се сетя!

Опасявам се, че и аз така :D. Може би като си мисля за това какво ще правя не го пречупвам през пола си.
Готина тема :). Ако все пак ми хрумне нещичко ще споделя ;)

Неактивен borkos

• Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
Ще изпадна в паника естествено,няма да имам пишка все пак.Докато преодолея липсата на чудоватото ми нещо,най-вероятно ще се напия.После предполагам маструбация и много секс с други яки мацки като мен  :D . Няма шанс да се родя грозна мацка,прекалено съм откачен и перверзен за да съм някоя настъпана жаба.

п.с. Забравих ,ще си направя малък експеримент,ще видя колко толерантен е един мъж към една жена на улицата.преди да изнервя пича до там ,че да ме заблъска с шутове и тупаници на обществено място :D .
When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!

Неактивен sersemin

• Опитен играч
  • Публикации: 503
  • Рейтинг: +33/-23
Не мисля ,че ще правя нещо различно от сега.Аз съм си аз и не смятам ,че пола би променил нещо.Всъщност бих се изкефила да проверя въздействието си върху жените:)))))