Автор Тема: Да ви питам за мнение  (Прочетена 1797 пъти)

Неактивен tigar4o

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 10
  • Рейтинг: +0/-0
Да ви питам за мнение
« -: Април 18, 2012, 06:32:01 pm »
Здравейте  (wave) 
Въпросът е следния според вас има ли шанс на връска между студент :)  и компаньонка
уловката е, че студента е достатъчно хлътнал, а
компаньонка казва "ако се бяхме запознали при други обстоятества, но сега ..." и почти се разплаква като го казва

Неактивен Lady Lara

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1024
  • Рейтинг: +96/-46
Re: Да ви питам за мнение
« Отговор #1 -: Април 18, 2012, 08:37:14 pm »
Защо да няма шанс...Всичко зависи от силата на волята на двама души. Единият да съумее да направи известни компромиси с някои неща, а другият да промени живота си. Но думите на компаньонката за "обстоятелствата" нещо не звучат обнадеждаващо. В смисъл, че човек ако достатъчно силно желае нещо той не вярва в силата на обстоятелствата, а си ги създава сам. Вярно е, че обстоятелствата понякога са голяма "греда". Така, че само момичето си знае. А дали единствено  студентът е "хлътнал" или е взаимно. Ако интересът е едностранен става сложно. Може да е нещо нетрайно, така, че само времето ще покаже...
"Понякога мълчанието е най-добрият отговор."

Неактивен Scarface

• Публикации: 1945
  • Рейтинг: +110/-17
  • Fcuk what people think
« Отговор #2 -: Април 19, 2012, 07:16:34 am »
Ако студентът се научи да пише, може и да стане :o
You miss 100% of the shots you don't take

Неактивен borkos

• Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
« Отговор #3 -: Април 19, 2012, 11:53:49 am »
 :D Човек к'во се занимаваш с глупости.Дали една жена ще си продава компанията или тялото не правя особено голяма разлика.Ако загърбиш в някаква степен самочувствието си ,да си готов да те юркат постоянно,и не си особено ревнив ,пробвай!
When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #4 -: Април 19, 2012, 12:06:46 pm »
Ако студентът се научи да пише, може и да стане :o

Пич, объркал си се. Не сме в час по български език и литература.

По темата - Да! Разбира се, че е възможно. Поздравявам те за добрият избор на спътница в живота.  Бъди по настоятелен, сваляй й звезди и като нищо ще се уредиш с готино гадженце майсторка в леглото. 

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
« Отговор #5 -: Април 19, 2012, 12:37:33 pm »
:D Човек к'во се занимаваш с глупости.Дали една жена ще си продава компанията или тялото не правя особено голяма разлика.Ако загърбиш в някаква степен самочувствието си ,да си готов да те юркат постоянно,и не си особено ревнив ,пробвай!

Един мъж постоянно тр да се юрка, за да стане човек от него.

По темата - Да! Разбира се, че е възможно. Поздравявам те за добрият избор на спътница в живота.  Бъди по настоятелен, сваляй й звезди и като нищо ще се уредиш с готино гадженце майсторка в леглото.  

От къде е сигурно, че е майсторка в леглото?  :^) Компаньонка еквивалентно на майсторка в леглото ли е?
И това ли е водещият критерий, по-който се търси спътница - да е майсторка в леглото?
« Последна редакция: Април 19, 2012, 12:47:06 pm от Mishunka »
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #6 -: Април 19, 2012, 12:39:00 pm »

Един мъж постоянно тр да се юрка, за да стане човек от него.

По темата - Да! Разбира се, че е възможно. Поздравявам те за добрият избор на спътница в живота.  Бъди по настоятелен, сваляй й звезди и като нищо ще се уредиш с готино гадженце майсторка в леглото. 

От къде е сигурно, че е майсторка в леглото?  :^) Компаньонка еквивалентно на майсторка в леглото ли е?
И това ли е водещият критерий, по-който се търси спътница в леглото - да е майсторка в леглото?

Не е водещият, разбира се, но е един от водещите. (според мен)

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
« Отговор #7 -: Април 19, 2012, 12:46:35 pm »
 :D Добре, че сложи това в скобите, че иначе можеше и да си помисля, че това не е твоето мнение.

"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен tigar4o

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 10
  • Рейтинг: +0/-0
« Отговор #8 -: Април 23, 2012, 10:46:37 pm »
Здравейте ! 
Значи като съм пускал темата не съм поглеждал правописа вобще. Пък и не мисля , че е най-важен, а садържанието  поне според мен.

А по темата, от всичко казано
стигам до извода, че:
Надежда има.
Но зависи от много фактори
като това дали е взаимно
(тя дава признаци, че изпитва нещо)
другото е дали ще се променим
(аз да си затварям очите, тя да спре с хубавия бизнес)

Дадохте ми материал за размисъл  :) :) :)
е и времето ще си каже думата
пък и аз и тя ще видя какво ще направим...

Неактивен borkos

• Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
« Отговор #9 -: Април 23, 2012, 10:53:51 pm »
Най-важното в ситуацията е ,какъв човек си ТИ ,иначе не може да си правим точното заключение ,какво е самото положение на нещото ,което се опитваш да ни питаш,поздрави :) !!!
When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!