Автор Тема: Дрехи, аксесоари, обувки-2  (Прочетена 18953 пъти)

Неактивен enno

• Закоравял
  • Публикации: 193
  • Рейтинг: +13/-10
Re: Дрехи, аксесоари, обувки-2
« Отговор #20 -: Април 22, 2012, 01:00:35 am »
Боре, дано не си послушал нито една от съветничките, че като гледам снимките и идеите им, да си брал сума срам  (rofl)
Другия път вземай самостоятелни решения, или в краен, ама много краен случай, пиши ми, насреща съм  ;)
Нооо, никога, при никакви обстоятелства не слушай горните съветнички, че  (headbanbg)

Неактивен delmore

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1055
  • Рейтинг: +16/-29
« Отговор #21 -: Април 22, 2012, 03:17:50 am »
Боре, дано не си послушал нито една от съветничките, че като гледам снимките и идеите им, да си брал сума срам  (rofl)
Другия път вземай самостоятелни решения, или в краен, ама много краен случай, пиши ми, насреща съм  ;)
Нооо, никога, при никакви обстоятелства не слушай горните съветнички, че  (headbanbg)

лелееее колко си зле....
ако слуша теб ще тръгне със стара, изхабена, продубчена, миришеща на пот тенсика в цвят "телесен" или най-много ризка цвят "лилав"....колко оргинално, мило мое  (rofl) (rofl) (rofl)

ПП пияна съм, да се изтрие коментара

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
« Отговор #22 -: Април 22, 2012, 10:29:50 am »
Да, освен всичко останало човек тр да подбира облеклото си според сезона и метеорологичните особености, иначе се получава обратен ефект.

П.П. Дел, тази тениска е мн свежарска и готина.  (happy)

Не мисля така...
Дрехите се подбират предимно съобразени с повода-всекидневни, за работа, следобени, празнични, вечерни, строго официални....и мисля ,че е смешно  да съветваш някой да си подбира дрехи според сезона- (chuckle) не вярвам посред зима някои да тръгне с джапанки и тениска, нали?

Или според метеорологичните условия, един чадър или такси оправят работата с ,,такъв избор,,
Ето няколко нови тенденции за по-актуални, авторски, провокативни тениски даващи   ъп то дейт вид на младите мъже

(rofl)  (chuckle)  Разбира се, че също се избират според повода. Но на белите дънки им е рано все още. Моите си стоят в гардероба, за когато им дойде времето. Това е лятна дреха, крайно неподходяща в дъждовно и хладно време. Освен, ако не иска да изглежда като някой мърльо на срещата. Крайно неподходящ подбор. Нa мен лично би ми направило лошо впечатление, за това казвам, че дънките тр да са в по-тъмен цвят и в никакъв случай бели.

А тези тениски по мое лично мнение са ужасни, без всякакъв стил и класа. Тип, момчето от село, което е готово за чалготеката.

« Последна редакция: Април 22, 2012, 10:33:43 am от Mishunka »
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #23 -: Април 22, 2012, 12:44:36 pm »
Да, точно, тия тениски са нечовешката селяния. Провинциалистите ходят по центъра на София с такива тениски :D

Неактивен borkos

• Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
« Отговор #24 -: Април 22, 2012, 12:56:16 pm »

лелееее колко си зле....
ако слуша теб ще тръгне със стара, изхабена, продубчена, миришеща на пот тенсика в цвят "телесен" или най-много ризка цвят "лилав"....колко оргинално, мило мое  (rofl) (rofl) (rofl)

ПП пияна съм, да се изтрие коментара

хахахах ебати коментара .

When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!

Неактивен Vegal

• Публикации: 1974
  • Рейтинг: +259/-230
« Отговор #25 -: Април 22, 2012, 02:40:37 pm »
@Мишунка-точно така е....тениските са ужасни....само дето малко са изпреварили твоя вкус  и  представата, че щом е за мъж трябва да е дюс  или с някаква щампа...

@Туби и ти си прав-неоспоримо носят свободния дух на селянина, градинаря, орача и скотовъда......
 Те вече  знаят, че това което не ти се харесва на теб е актуално, модерно, а и...толкова скъпо, че само селяни могат да си позволят да си  купуват от всички видове и ....и да им се кефят!
Въпрос на вкус и възможности все пак....

*Живота е като кучешки впряг, ако не си водач - виждаш само ....задници!*

Неактивен Alito

• Публикации: 3063
  • Рейтинг: +173/-217
  • Макар и просяк, България е в ЕС, велико! :)))
« Отговор #26 -: Април 22, 2012, 09:20:59 pm »
Ех, колко е смешно бе:

Естетите на форума:
Маратонки Nike, некви дънки, пуловер Reebok, суичър Reebok, шапка с козирка Reebok.

По-долнопробен парцал не бях виждала, ужасно избелване - некачествено и евтино, крива кройка, евтин плат - личи си от километри долнопробното му качество, модел - виси отвсякъде, безформен.

No comment!
« Последна редакция: Април 22, 2012, 09:25:36 pm от Alito »
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен borkos

• Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
« Отговор #27 -: Април 22, 2012, 09:33:17 pm »
Майко мила с въпроса си ,събудих демоните във вас  :D .
When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #28 -: Април 23, 2012, 08:34:47 am »
Значи, квото и да си говорим тия тениски са дъното на всичко.

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
« Отговор #29 -: Април 23, 2012, 08:56:47 am »
 :D (chuckle) Сивото е чудесен цвят - нито бяло, нито черно и може да се съчетава с всичко.
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...