Автор Тема: Дрехи, аксесоари, обувки-2  (Прочетена 18960 пъти)

Неактивен Vegal

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1974
  • Рейтинг: +259/-230
Re: Дрехи, аксесоари, обувки-2
« Отговор #10 -: Април 20, 2012, 03:12:15 pm »

Такива летни ботушки ли боти ли/ не знам как да ги нарека/,  св бежови имам и са адската глупост.
По ниски са от тия, но въпреки това никак не са удобни-срязаха ми отпред пръстите докъто се поочупят.
Освен това правят оптически краката къси и на ниски жени изобщо са противопоказани.

И от чист инат ги носех или с дълга ,циганска,, пола или с къс панталон...но дето викат
руснаците "с омерзением"'.....

*Живота е като кучешки впряг, ако не си водач - виждаш само ....задници!*

Неактивен Alito

• Публикации: 3063
  • Рейтинг: +173/-217
  • Макар и просяк, България е в ЕС, велико! :)))
« Отговор #11 -: Април 20, 2012, 03:23:02 pm »
Хм...странно.
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен borkos

• Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
« Отговор #12 -: Април 21, 2012, 02:50:25 pm »
Въпрос!!!

Довечера имах едно ходене ,на което трябва да направя впечатление и то яко.Та идеята ми бели дънки,блуза ,черни обувки и черен кожен шлифер,толкова идиотска ли е колкото си мисля  :D .
When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!

Неактивен Alito

« Отговор #13 -: Април 21, 2012, 02:58:40 pm »
Въпрос!!!

Довечера имах едно ходене ,на което трябва да направя впечатление и то яко.Та идеята ми бели дънки,блуза ,черни обувки и черен кожен шлифер,толкова идиотска ли е колкото си мисля  :D .

Звучи готино, защо да е идиотско. Ако имаш някаква цветна риза, мисля, че ще е по-свежарско. Какви цветове имаш?
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен borkos

• Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
« Отговор #14 -: Април 21, 2012, 03:04:37 pm »
Ами имам черна,бяла ,мръсно бяла  :D ,червена с някви бели глупости ,другите са миксове от цветове.
When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
« Отговор #15 -: Април 21, 2012, 03:27:11 pm »
Въпрос!!!

Белите дънки не се връзват изобщо. (shake) Дори се опитвам да си представя нещата със светли дънки, светло синьо или светло сиво (ако толкова държиш да е нещо светло), но все пак си мисля, че едни по-официални дълнки в по-тъмен тон, ще изглеждат мн по-стилно. Тази комбинация е добра и със сако от по-спортно-елегатния стил.

Това е моето мнение.

Това долу не е точно както си го предтсавям, но горе-долу се доближава....

"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен Alito

« Отговор #16 -: Април 21, 2012, 03:44:10 pm »
Ами имам черна,бяла ,мръсно бяла  :D ,червена с някви бели глупости ,другите са миксове от цветове.

Хм...Боре, я виж тук. Най-добре пробвай три четири комбинации. Например една от тези шарените, но да е светла, или някаква спортна блузка, като тази на снимката. Може да пробваш и вместо шлифера с някакво късо якенце или сако, как биха стояли. Кипрене му е майката. (chuckle)

Може и с черната риза или с по тъмна спортна блуза да се вържат, пробвай:

« Последна редакция: Април 21, 2012, 04:01:52 pm от Alito »
SAFER INTERNET

Неактивен delmore

• Публикации: 1055
  • Рейтинг: +16/-29
« Отговор #17 -: Април 21, 2012, 04:04:50 pm »
Боре, не прекалявай със старанието...
Дънки, кецове, някоя по-цветна тениска, сако-за малко "стил" и ще си "подходящо" облечен за всяка една ситуация...ако ти е в 'стила" метни и едно шалче  :D

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
« Отговор #18 -: Април 21, 2012, 04:38:08 pm »
Да, освен всичко останало човек тр да подбира облеклото си според сезона и метеорологичните особености, иначе се получава обратен ефект.

П.П. Дел, тази тениска е мн свежарска и готина.  (happy)
« Последна редакция: Април 21, 2012, 04:42:32 pm от Mishunka »
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен Vegal

• Публикации: 1974
  • Рейтинг: +259/-230
« Отговор #19 -: Април 21, 2012, 05:50:28 pm »
Да, освен всичко останало човек тр да подбира облеклото си според сезона и метеорологичните особености, иначе се получава обратен ефект.

П.П. Дел, тази тениска е мн свежарска и готина.  (happy)

Не мисля така...
Дрехите се подбират предимно съобразени с повода-всекидневни, за работа, следобени, празнични, вечерни, строго официални....и мисля ,че е смешно  да съветваш някой да си подбира дрехи според сезона- (chuckle) не вярвам посред зима някои да тръгне с джапанки и тениска, нали?

Или според метеорологичните условия, един чадър или такси оправят работата с ,,такъв избор,,
Ето няколко нови тенденции за по-актуални, авторски, провокативни тениски даващи   ъп то дейт вид на младите мъже

« Последна редакция: Април 21, 2012, 07:18:59 pm от Vegal »

*Живота е като кучешки впряг, ако не си водач - виждаш само ....задници!*