Автор Тема: Среднощни (чужди)мисли! 2  (Прочетена 38840 пъти)

Неактивен wizard

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1175
  • Рейтинг: +93/-39
Re: Среднощни (чужди)мисли! 2
« Отговор #20 -: Май 28, 2012, 06:59:45 pm »
Когато победим в световен мащаб, ние, така ми се ще, да направим от злато обществени места за отхождение (обществени тоалетни) на улиците на няколко от най-големите градове в света. Това би било "най-справедливата" и нагледно-назидателна употреба на златото за тези поколения, които не са забравили, как заради златото за загинали десет милиона човека и щое тридесет милиона са останали инвалиди във "великата освободителна" война 1914-1918 г

В. Ленин
Времето е в нас и ние сме във времето, то нас обръща и ние него обръщаме

Неактивен borkos

• Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
« Отговор #21 -: Май 28, 2012, 07:02:45 pm »
Хора цитиращи Ленин и Сталин трябва да бъдат публично кастрирани,ама с много тъпа брадва  (dance)

(rofl) (rofl) Хахахах ся си представих как няква анаконда напада цвета.
« Последна редакция: Май 28, 2012, 07:07:44 pm от borkos »
When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #22 -: Май 28, 2012, 07:32:40 pm »
Да между другото, и аз се замислих точно за това. Тия арменци с тъпите им поговорки. Fake ass както всички тях. Малки, дребни злобни същества. Кви са тия змии дето ядат цветя? Аз да си взема един питон ще го храня с глухарчета и теменуги.

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
« Отговор #23 -: Май 29, 2012, 10:23:50 am »
Мисля, че няма нужда от поясняване, особено ако човек е поне малко задълбочен. Тук искам да си открадна нещо, което Делмор мн точно каза преди време:

Уверените в себе си жени не претендират с ума си, те не обвиняват "красивите", просто им се получава - присъствието!

"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен Alito

• Публикации: 3063
  • Рейтинг: +173/-217
  • Макар и просяк, България е в ЕС, велико! :)))
« Отговор #24 -: Май 29, 2012, 03:31:16 pm »
„В сърцето си някои хора са приятели на целия свят, докато други, които първо себе си мразят, разстилат цялата си омраза наоколо като масло върху резен горещ хляб.”

"В по-голяма или по-малка степен чудовищата са отклонения от общоприетата норма. Както едно дете може да се роди без ръка, така може да се роди и без човещина или без никакви наченки на съвест. […] Не, за урода уродливото е нормалното, понеже всеки е нормален за себе си. Сигурно още по-объркано е това за духовните чудовища- видимо те с нищо не се отличават от останалите. За човек, роден без съвест, душевната болка навярно изгежда смешна. За престъпника честността е глупост. Не бива да забравяме, че чудовището е само едно отклонение и че за чудовището нормалното е чудовищно.”
« Последна редакция: Май 29, 2012, 03:36:19 pm от Alito »
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
« Отговор #25 -: Май 29, 2012, 03:52:57 pm »
"Моето птиче Лушко ми разказа следното:

Дъртата вещица тъкмо се беше събудила. Веднага скокна на компа, за да влезе в сайта.Същият сайт в който напоследък имаше дертове.Още не беше измила трупаните с дни гурели по очите си. Съвсем се беше занемарила покрай терора, който и правеха в любимия и сайт. Със свито като на мишле сърце очакваше да я довършат съвсем. Без грим изглеждаше още по - грозна, толкова грозна че човек можеше да я обърка с друг биологичен вид.Зарови кокалест пръст в носа си и започна да чете неща, които я изкараха извън нерви. Симпатягите, които я бъзикаха и тази вечер си бяха свършили работата перфектно. Тя изпадна в дива истерия, затръшка се по земята и изскуба повечето от побелелите си коси. След това се хвърли от балкона и така най - сетне спря толкова влудяващите я, но напълно заслужени бъзици.Сякаш природата живна с кончината на злата магьосница. Из под земята изскочиха демони и прибраха проклетата и душа.

С уважение птичето Лушко. Свидетел на кончината на Злата вещица."
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен Alito

« Отговор #26 -: Май 29, 2012, 04:22:56 pm »
"- Казвам се Казанунда. Имам репутацията на най-великия любовник в целия свят. Какво ще кажеш? Леля Ог го изгледа от горе до долу или поне от долу до още по-надолу. - Ти си джудже - заключи тя. - Размерът няма значение." ("Вещици в Чужбина" Тери Пратчет)

"И най добре скроените мечти на мишките и хората остават често неосъществени..." ("За мишките и хората" от Джон Стайнбек)

„Част от късмета е да познаеш кога ти е дошъл късметът!”

„… Защото всичко, което съществува, е в един или друг смисъл зародишът на онова, което ще бъде.”,

от „На изток от рая”.

„Човек се гордее с всяко нещо, стига то да му е едничко.”

"- Какво правя ? - Докосваш ме. - Откъде знаеш ? - Почувствах го." ("Град на Ангели")
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #27 -: Май 30, 2012, 06:22:01 am »

"- Какво правя ? - Докосваш ме. - Откъде знаеш ? - Почувствах го." ("Град на Ангели")

(rofl) (rofl) (rofl) гениално

Неактивен Alito

« Отговор #28 -: Май 30, 2012, 07:03:31 am »
Русия в лицето на Толстой ми даде учителя, който ми предостави теоретичната основа на моето ненасилие.

Аз бих станал християнин, ако християните живееха по християнски.

Отричам насилието, защото доброто, което изглежда то може да причини, не е трайно; трайно е лошото, което то причинява.

Дори и най-незначителната лъжа разваля хората, така, като капка отрова разваля цяло езеро.

Някои хора са толкова гладни, че Бог не може да се появи пред тях в друг вид, освен като хляб.

По-лесно е да различиш морето от континентите, отколкото пропастта между индивидите или народите.

Махатма Ганди

SAFER INTERNET

Неактивен Vegal

• Публикации: 1974
  • Рейтинг: +259/-230
« Отговор #29 -: Май 30, 2012, 07:59:45 am »
Maлки, весели бизнес.....мисли и откровения:

Който рано става, той живее далеч от службата.

Ако работиш като кон, ще ти стигне за овес.

Нищо не укрепва така вярата в човека, както аванса.

Все по-трудно е да срещнеш вежлив човек, който нищо не се опитва да ти продаде.

Човек никога не е толкова близо до съвършенството, както когато попълва документи за кандидатстване за работа.

Ние чудесно си знаем цената. И тя винаги е по-висока от заплатата ни.

"Фирма търси опитни безделници за работа в конкурентни организации."

Колкото по-далеч искаш да скочиш, толкова по-ниско трябва да приклекнеш.

Осемчасов работен сън.

Кажи ми за какво си харчиш парите и аз ще ти кажа откъде ги взимаш.

Не служи на двама господари за една заплата.

Клиентът е тъпо, злобно животно, което непрекъснато трябва да убеждаваш в обратното.

Бъди великодушен - прости на подчинените си своите грешки.

Преди да пуснеш корени, добре се огледай дали можеш да израснеш високо тук.

Никога не правете нещо правилно от първия път. В противен случай никой няма да може да оцени колко е било сложно.

ШЕФЪТ не винаги е прав, но винаги е...шеф

Най-добрият начин да разкритикуваш чуждата работа е да я свършиш по-добре.

Повечето хора пропускат възможността, защото тя е облечена в обикновенност и прилича на работа.

Работата не е пари, защото тя не свършва.

(ooops)Скъпи СЪФОРУМЦИ, уважавайте ЧОВЕКА, което пише ТУК! Вие виждате пред себе си един идиот, а той - цяла група, а ако е късоглед само двама, трима от вас!

*Живота е като кучешки впряг, ако не си водач - виждаш само ....задници!*