Автор Тема: И отново въпрос за разни косми:)))))  (Прочетена 3456 пъти)

Неактивен delmore

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1055
  • Рейтинг: +16/-29
Re: И отново въпрос за разни косми:)))))
« Отговор #10 -: Април 17, 2012, 12:53:14 pm »
Не се бой от кола маската, аз преди си ги махах с епилатор, което е по-болезненият вариант и определено боли много по-малко, отколкото на краката.
Сега не ми се занимава и използвам кремчета.
Наблюденията ми...
с епилатор-веднъж на два месеца
с кремче-веднъж в месеца
И при двата варианта космите си ми останаха руси и финни ( за моите стандарти - не боцкам), а си ги махам поне от 6 години.

Неактивен borkos

• Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
« Отговор #11 -: Април 17, 2012, 01:52:30 pm »
Ефекта от махането с машинка е ,все едно тамън са ти наболи космите след бръснене.Косъма естествено запазва първоначалната си форма и няма риск от обръщане или от едно място да изникват 2-3 .Затова или не ги махай или ако го правиш ,направи го с епилатор или кола маска.Ръцете не мисля ,че са особено болезнено място за подобна манипулация.

Мисълта ми беше не за бръснене с машинка а в подкъсяване/както практикуват повечето мъже в последно време/.Ако ги разкарам с коломаска или епилатор смятам ,че след това вече няма да са руси и ще трябва да ги махам и занапред.

Да и аз за такова махане говорих,Според мен няма да е особено красива гледка.За кола-маската и епилатора не се притеснявай.Преди години на определени места на краката съм си махал с маска,на други с епилатор,на трети само със самобръсначка.И да ти кажа релефа и наситеноста навсякъде е различна.На местата където съм минал с епилатор ,гъстотата определено е в пъти по-малка   :D
When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
« Отговор #12 -: Април 17, 2012, 07:57:23 pm »
Или кола маска, или епилатор - всичко останало, а лично не ти го препоръчвам. Пък и лазерната епилация също боли. От личен опит ти го казвам.

Красотата изисква жертви, муцка. Ти кое би избрала: да те заболи малко повечко, но да изтърпиш само първият път или за един път само, или да станеш по-зле?

Аз имам мъхче, но нещо ми щукна един ден и реших, че искам да съм с мега гладка кожа по ръцете и за това си ги махам с епилатора за няма и две минутки. А сега освен, че съм с мека гладка, съм и с мега пухкава кожа.  :@
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...