Автор Тема: И отново въпрос за разни косми:)))))  (Прочетена 3453 пъти)

Неактивен sersemin

• Опитен играч
  • Публикации: 503
  • Рейтинг: +33/-23
И отново въпрос за разни косми:)))))
« -: Април 16, 2012, 08:49:29 pm »
Какъв е най-добрия възможен начин за еднократно премахване на космите на ръцете?Те са русички, но са по дългички и по-принцип много си ги харесвам и не ми пречат.Сега обаче ми се налага да облека една официална дрешка  и май ще е по-добре да ги няма за конкретния случай.Проблема е, че не искам да си променят цвета или дебелината щото нямам намерение да се занимавам и да ги махам постоянно.Да не е болезнено.Мазането с химии/кремчета депилатоари и тям подобни/също отпада.Дали ще е добре само да ги скъся с машинка за постригване?

Неактивен tuby

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
Re: И отново въпрос за разни косми:)))))
« Отговор #1 -: Април 16, 2012, 08:52:32 pm »
Ако ги скъсиш с машинката, подозирам че после ще станат черни. Но не съм 100% сигурен, де. Може би кола маска?

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
« Отговор #2 -: Април 16, 2012, 09:09:30 pm »
Или с епилатор, но да е чрез изскубване или изобщо не ги пипай. Вс останало ще промени структурата на косъма.

Ако искаш дълготраен ефект, отиди на фотоепилация, но ще има резултат след доста време. А и светлите косми се повлияват по-трудно от тази процедура. Пък и не е от най-евтините варианти.

Според мен не тр да ти пука кой знае колко... И световно-известни модели се разкарват малко неглиже, ако мога така да се изразя...

"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен sersemin

• Опитен играч
« Отговор #3 -: Април 16, 2012, 10:07:31 pm »
Бе мен не ми пука много ама си се чудех.Иначе с епилатор или коломаска ще е адски болезнено на ръцете,а и ще се обринат целите/като знам на какво ми заприличват краката след процедурата...обаче няма как/.За неща от рода на фотоепилация не съм се замисляла дори/не знам колко би била успешна-кожата ми е не е от най-светлите,а космите са доста руси/.
Мерси за отговорите.

Неактивен borkos

• Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
« Отговор #4 -: Април 17, 2012, 02:46:55 am »
Ефекта от махането с машинка е ,все едно тамън са ти наболи космите след бръснене.Косъма естествено запазва първоначалната си форма и няма риск от обръщане или от едно място да изникват 2-3 .Затова или не ги махай или ако го правиш ,направи го с епилатор или кола маска.Ръцете не мисля ,че са особено болезнено място за подобна манипулация.
When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!

Неактивен sersemin

• Опитен играч
« Отговор #5 -: Април 17, 2012, 09:13:41 am »
Ефекта от махането с машинка е ,все едно тамън са ти наболи космите след бръснене.Косъма естествено запазва първоначалната си форма и няма риск от обръщане или от едно място да изникват 2-3 .Затова или не ги махай или ако го правиш ,направи го с епилатор или кола маска.Ръцете не мисля ,че са особено болезнено място за подобна манипулация.

Мисълта ми беше не за бръснене с машинка а в подкъсяване/както практикуват повечето мъже в последно време/.Ако ги разкарам с коломаска или епилатор смятам ,че след това вече няма да са руси и ще трябва да ги махам и занапред.

Неактивен Alito

• Публикации: 3063
  • Рейтинг: +173/-217
  • Макар и просяк, България е в ЕС, велико! :)))
« Отговор #6 -: Април 17, 2012, 09:49:54 am »
С депилатоар, има огромен избор от марки.

"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен sersemin

• Опитен играч
« Отговор #7 -: Април 17, 2012, 11:15:09 am »
С депилатоар, има огромен избор от марки.

Без химия по кожата е идеята.

Неактивен Alito

• Публикации: 3063
  • Рейтинг: +173/-217
  • Макар и просяк, България е в ЕС, велико! :)))
« Отговор #8 -: Април 17, 2012, 11:23:55 am »
Не знам, не мога да ти помогна в конкретният случай.
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен Lun

• Публикации: 1988
  • Рейтинг: +8/-30
  • Вещичката!
« Отговор #9 -: Април 17, 2012, 12:07:52 pm »
Какъв е най-добрия възможен начин за еднократно премахване на космите на ръцете?

Със сигурност най-доброто е лазерна епилация, но дали си заслужава е съвсем друг въпрос :).
Можеш просто да ги обръснеш, не с машинка, а с най-обикновена дамска самобръсначка, ако го направиш еднократно има вероятност това да не повлияе съществено, но не съм оракул и със сигурност при всеки е строго индивидуално.
Ако преценяваш, че косъмчетата ти не са много фини и има вероятност след това да потъмнеят или да са по-твърди най-добре нищо не прави :).