Автор Тема: Бихте ли заминали за чужбина  (Прочетена 3386 пъти)

Неактивен kirov13

• Готин
  • Публикации: 415
  • Рейтинг: +99/-10
Re: Бихте ли заминали за чужбина
« Отговор #20 -: Декември 16, 2013, 09:15:12 pm »
Туби ... и мен ме дразнят наркоманчета като теб .. ама няма как ... хора всякакви . Ще пиша когато и където искам ... само мисълта че те ядосва това , ме кара да се усмихвам ;) Щом не ти харесва - не коментирай темата !

Въпросната статия е написана преди 13 години ... Отговорните българи да ми кажат ... има ли разлика от преди 13 години и сега ??? Просто тема за размисъл ...
Мисля  си ... старите хора помнят ... а младите дори не знаят какво е да живееш спокойно ... май хората си нямат идея какво е да живеят нормално ...
Гънките на мозъка по принцип са невидими, но когато липсват си личи .

Неактивен Alito

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 3063
  • Рейтинг: +173/-217
  • Макар и просяк, България е в ЕС, велико! :)))
« Отговор #21 -: Декември 17, 2013, 11:28:17 am »
Някои си живеят много добре, от парите и за сметка на болшинството. Докато гладните - възрастните и безработните се редят на опашка за една топла безплатна супа. Волен и група обикаля Австрия и Куба с нощувки от 5 000 на вечер. В отговор към българският народ, заявиха, че не са длъжни да им дават отчет откъде са тези парите.

"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен kirov13

• Готин
  • Публикации: 415
  • Рейтинг: +99/-10
« Отговор #22 -: Януари 05, 2014, 02:16:42 pm »
http://economic.bg/news/27098/1/1/1-milion-prihodi-za-den-ot-marihuana-v-Kolorado.html

Мечтата на Тъби ! Току виж емигрирал ...
Гънките на мозъка по принцип са невидими, но когато липсват си личи .