Автор Тема: Бихте ли заминали за чужбина  (Прочетена 3339 пъти)

Неактивен Alito

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 3063
  • Рейтинг: +173/-217
  • Макар и просяк, България е в ЕС, велико! :)))
Re: Бихте ли заминали за чужбина
« Отговор #10 -: Декември 15, 2013, 02:58:19 pm »
Напускайте я, страхливци. Предатели.
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен wizard

• Публикации: 1175
  • Рейтинг: +93/-39
« Отговор #11 -: Декември 15, 2013, 03:41:32 pm »
Ами що да са страхливци, просто искат нормален живот за себе си. То да останеш и да се бориш, да се пожертваш, ама за кого? Този народ не заслужава ничия саможертва, защото е неблагодарен и предателски.
Времето е в нас и ние сме във времето, то нас обръща и ние него обръщаме

Неактивен Alito

« Отговор #12 -: Декември 15, 2013, 04:18:53 pm »
Аз съм останала не заради хората, а заради страната, територията, земята. Чувствам се дълбоко свързана с нея, не с хората. Това, че повечето ми "сънародниците" я превърнаха в разпадащо се, осеяно с боклуци гето е друга тема на разговор.

Лично аз не се чувствам част от тая малоумна, безмозъчна сган, но не се чувствам част и от никоя друга националност. А съм живяла навън.
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен Alito

« Отговор #13 -: Декември 15, 2013, 04:32:23 pm »
А и както са слепи за това, което се случва на Балканите, особено настроенията от '89 в съседните ни държави, много е вероятно е да проспят и собствената си окончателна гибел, заринати от собственоръчно сътворената си мръсотия, малоумие, дупедавщина и кретения.

Поредното вмешателство и гавра с българският дух, което има дългосрочна цел, раклащане на етническият мир и в България. В Македония, Косово, Босна вече е разклатен именно заради същото вмешателство.

Главно мюфтийство иска 1500 обекта със земята. Повечето построени върху осквернени и съборени от османците християнски храмове. Защо ли? Само пълен идиот явно не разбира.

А само една шепа хора, сами сред глупаци, се опитват да спрат тази игра с огъня.
« Последна редакция: Декември 15, 2013, 04:53:48 pm от Alito »
SAFER INTERNET

Неактивен wizard

• Публикации: 1175
  • Рейтинг: +93/-39
« Отговор #14 -: Декември 15, 2013, 05:28:39 pm »
Земята си е земя, тя не е привилегия за народи с робско самосъзнание.
Времето е в нас и ние сме във времето, то нас обръща и ние него обръщаме

Неактивен Alito

« Отговор #15 -: Декември 15, 2013, 05:40:50 pm »
Вече и твоите тъпотии ми идват в повече. И ти си затъпял тотално. Масово опростачване и затъпяване. Нищо добро не ни чака.
« Последна редакция: Декември 15, 2013, 05:45:18 pm от Alito »
SAFER INTERNET

Неактивен kirov13

• Готин
  • Публикации: 415
  • Рейтинг: +99/-10
« Отговор #16 -: Декември 15, 2013, 07:08:46 pm »
Тъй тъй ... страхливците и предателите напуснали казваш ... Питам аз ... в България ... най преданите  и най безстрашните ли са останали ??? Или ... истината е друга ? 
Гънките на мозъка по принцип са невидими, но когато липсват си личи .

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #17 -: Декември 16, 2013, 09:34:47 am »
Който иска да напуска, само след като напусне ако обича да спре да пише по български форуми. много ме дразнят емигрантчета като киров

Неактивен Alito

« Отговор #18 -: Декември 16, 2013, 10:33:20 am »
Разбира се, че не са останали най-безстрашните и не е въпросът до безстрашие, а до някаква елементарна отговорност, като започнеш дори от личната хигиена. Идва ми да умра от срам като си представя, че някой дошъл тука на почивка може да стане свидетел на свеобщата смрад по градски транспорт и изхвърлените боклуци из цяла България, включително и там където е само природа. Пълен резил! Сигурно ни викат нацията на смрадливците и европейското гето! Може ли масово да не се къпят тия хора и да живеят с удоволствие в тая кочина, която сами са сътворили. Как да не е ме е срам!
SAFER INTERNET

Неактивен Alito

« Отговор #19 -: Декември 16, 2013, 10:38:28 am »
И другата характерна черта да проявяват постоянен мазохизъм, да ходят и да гласуват всеки път за тия, които се държи с тях както определени хора с  кучетата си затворени в кучешка колиба, на които им подхвърлят по къшей хляб на ден и то на това се радва. Безумна кретения! Мен наистина ме е срам да каже, че съм българка, преди не беше така, но вече ми идва да се завра вдън земя от срам!
SAFER INTERNET