Автор Тема: ВЕСТНИКАРСКИ ЗАГЛАВИЯ, ЕТИКЕТИ, ОБЯВИ-КУРИОЗНИ, СМЕШНИ БГ. ГАФОВЕ  (Прочетена 21208 пъти)

Неактивен borkos

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
Което не го прави по-малко глупак.
When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!

Неактивен Alito

• Публикации: 3063
  • Рейтинг: +173/-217
  • Макар и просяк, България е в ЕС, велико! :)))
Не е глупак, само човек който е живял и в едното и в другото време и има обективна оценка за ситуацията може да разбере за какво говори.

Тези, които плюят соца бяха добре и тогава, но сега са много, много по-богати и влиятелни и за това го плюят, а не че им е било толкова зле преди.
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен wizard

• Публикации: 1175
  • Рейтинг: +93/-39
единствените, които плюят соца са хора с промито съзнание, защото са младо  и  апатично поколение, а другите са натегачи, хора, които се опитват да се нагодят в новото време, за да си осигурят комфортен живот, развитие в кариерата и т.н. Общо взето всички дисиденти и такива, които са членували в БКП по необходимост, от изгода.
Времето е в нас и ние сме във времето, то нас обръща и ние него обръщаме

Неактивен Alito

Не е точно така, има и други освен изброените от теб,  тези които успяха да се реализират и да израстнат не са малко, те също го плюят. Много еднозначно гледаш на ситуацията.
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен Scarface

• Публикации: 1945
  • Рейтинг: +110/-17
  • Fcuk what people think
Пише "Слава на БКП", не БСП ;)
You miss 100% of the shots you don't take

Неактивен wizard

• Публикации: 1175
  • Рейтинг: +93/-39
еми аз ти казах, едните са млади и с объркано съзнание заради пропагандата след 89г., а другите са натегачи и кариеристи. Няма нормален човек, който да е наясно с живота преди 89 и с този сега, и да плюе срещу комунизма. Имало и своите негативи соца, но такива има всяко време. Едно е обаче да кажеш-да имаше добри и лоши страни тогава, и съвсем друго да плюеш и хвърляш помия като обезумял помияр, за да се докажеш пред "новите ни приятели", че си либерал демократ гонещ кариера и комфортен живот.
Времето е в нас и ние сме във времето, то нас обръща и ние него обръщаме

Неактивен Alito

Не им обръщай внимание, като станат на по 60-70 години, дано да доживеят и са с пенсийка 150 лева, ще разберат за какво им говориш.
SAFER INTERNET

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
 :D Мъдрост ли е да го опишеш!
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен Alito

Леко да не ти приседне само.
SAFER INTERNET

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
Панталонът на Лени Кравиц се сцепи на концерт. Нещо изскочи навън!  :D Еххх, колко ме е яд, че не съм присъствала. То това си е било концерт с бонус и то какъв!  (happy) (happy) (happy)

Шведите са виновни за всичко! Дейв Грол падна от сцената в Гьотеборг и счупи крак, а сега – в Стокхолм – панталонът на Лени Кравиц се разцепи...след което той последва неволно призива на Леми Килмистър от „Rock Out” – „Rock out with your cock out”. За радост, разбира се, на множеството фенове в шведската столица.

Обвивката не издържа на вътрешното напрежение още по време на първата песен от сета на Кравиц. Рисковете на рокендрола и тесните панталони.

Източник: http://www.zrock.bg/novini/pantalonyt-na-leni-kravic-se-scepi-na-koncert-neshto-izskochi-navyn-11148/
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...