Автор Тема: Бокс  (Прочетена 7635 пъти)

Неактивен Alito

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 3063
  • Рейтинг: +173/-217
  • Макар и просяк, България е в ЕС, велико! :)))
Re: Бокс
« Отговор #20 -: Декември 21, 2012, 07:06:38 am »
Разбира се, напълно достоен. Да е жив и здрав, че с този тежък спорт не се знае.
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #21 -: Декември 21, 2012, 09:00:15 am »
Кубрат Пулев е спортист №1 на България за 2012 г.! Напълно заслужено според мен ;)

С какво точно е достоен? Че игра два мача с/у некви смешници?

Неактивен Scarface

• Публикации: 1945
  • Рейтинг: +110/-17
  • Fcuk what people think
« Отговор #22 -: Декември 21, 2012, 03:21:27 pm »
Първо, игра три мача, а не два. Спечели всичките с нокаут, вкара се в позиция в близката година-година и половина да играе мач за световна титла и стана европейски шампион - нещо, което само един български боксьор е правил преди него, но в далеч по-ниска категория.
Според теб кой трябваше да стане, ако не Кубрат?
You miss 100% of the shots you don't take

Неактивен tuby

« Отговор #23 -: Декември 21, 2012, 04:20:12 pm »
Първо, игра три мача, а не два. Спечели всичките с нокаут, вкара се в позиция в близката година-година и половина да играе мач за световна титла и стана европейски шампион - нещо, което само един български боксьор е правил преди него, но в далеч по-ниска категория.
Според теб кой трябваше да стане, ако не Кубрат?

Отбора ни по волейбол, Станка Златева, Тервел...

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
« Отговор #24 -: Декември 22, 2012, 07:16:13 am »
Бе Ивиле, к'ви са тия глупости 'дето ги дрънкаш? Аре да мислиш малко, а? Не можеш да сравняваш индивидуалните спортове с колективните - до колкото знам за отбор на годината бе определен именно националният ни тийм по волейбол. А Тервел е на второ място след брат си. На трето в класирането е Станка Златева. Честно казано не знам точно какви са критериите, които са следвани, за да се определи позицията 1-3то място, но не смятам, че не са си ги заслужили.
« Последна редакция: Декември 22, 2012, 07:20:16 am от Mishunka »
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен tuby

« Отговор #25 -: Декември 22, 2012, 01:10:28 pm »
Бе Ивиле, к'ви са тия глупости 'дето ги дрънкаш? Аре да мислиш малко, а? Не можеш да сравняваш индивидуалните спортове с колективните - до колкото знам за отбор на годината бе определен именно националният ни тийм по волейбол. А Тервел е на второ място след брат си. На трето в класирането е Станка Златева. Честно казано не знам точно какви са критериите, които са следвани, за да се определи позицията 1-3то място, но не смятам, че не са си ги заслужили.

Спечели ти медал от олимпиада по борба и тогава ми обяснявай.

Неактивен Alito

• Публикации: 3063
  • Рейтинг: +173/-217
  • Макар и просяк, България е в ЕС, велико! :)))
« Отговор #26 -: Март 02, 2013, 09:08:38 am »
Интервю с Кубрат за събитията през последните седмици.

Тези дни ми идва, меко казано, да набия някого. Като гледам протестите тези дни, обикалях вкъщи като див звяр и не можех да си намеря място. Болно ми е. Харесвам и обичам държавата си и това не ми харества."

Радвам се, че има хора, които излизат да си кажат гласа, защото не искат да бъдат лъгани и грабени. Това е чудесно, но не трябва да се поддават на провокациите на опозиционните партии, които уредиха онези хора с камъните, например.
Какво прави един човек на мирен протест с качулка, с маска, с камъни? Хората са излезли да си изкажат мнението, защото много години вече са ни мачкали и лъгали, но има единици, които се възползваха от това.

Премиерът Бойко Борисов не сгреши, когато си подаде оставката, защото нямаше друг избор. Беше притиснат, а проблемът е, че няма алтернатива. ГЕРБ не са отличници, не са перфектни, не можеш да кажеш, че със сигурност те ще оправят държавата. ГЕРБ са по-малкото зло.

Всичките други сме ги виждали - Станишев, Доган, Костов, царя... Тях трябва да ги изселим от България. Знаете ли колко хора има, които си изкарват парите в чужбина? Да не мислите, че не им е болно, че не искат да им е добре в родината?

Не мога да прогнозирам кой ще спечели изборите, не съм толкова навътре. Но не искам да се поддават на провокациите на всичките тези боклуци, бих ги нарекъл, които само гледат да се възползват от мирните протестиращи.

Хората са прави да протестират, но онези провокаторите с камъните само върнаха България 20 години назад. Тези, които са опозиция, те го направиха. Не харесвам модерната политика, не ми допада.

Политиците гонят само собствените си интереси, не ги интересува България. Интересуват ги само да лапат и да са на власт.

За мен лично това правителство направи най-много, но лошото е, че сега идват избори, а няма кого да изберем. ГЕРБ направи и много грешки, аз не съм човекът, който ще ги оценява.

Не мисля, че хората искаха да си отиде правителството. Те искаха да им се намалят сметките за тока, да няма монополи. Може би по-често трябва да се вдигаме, аз също бих излязъл срещу сметките за тока.

Няма да вляза в политиката, никога не съм искал да ходя по този път. А и тук не става въпрос за мен като човек, а за хората - като народ - просто ми е болно.
Аз милея за България, донякъде е наивно, но аз съм си българин, това е моята държава. В Германия също ще си уредя живота и ще ми е добре, но ходя там само за разнообразие.

Аз всеки божи ден се отчитам на Международната антидопингова асоциация, защото това е закон за всички олимпийски спортисти. Пращам им план, за да знаят къде съм и да могат да ме проверяват.
От както съм в профи бокса - 3 години - поне 7-8 пъти съм давал допинг проба без предупреждение. Идва ли са в София пред дома ми в 7:00 сутринта, за да ми казват, че трябва да дам кръв и урина.
Ако не кажат къде съм, дойдат да ме търсят и не ме намерят, то пробата ми се счита за положителна. Не мога да се скрия, защото ще е мой ущърб.

Аз също подценявах Плевнелиев, защото той не е такава лисица като Първанов, но е изключително открит, откровен и интелигентен човек. Аз мога да разбера отдалече дали някой лъже, но той специално е много по-истински от Първанов. Той прави грешки, но не е толкова обигран.
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен Scarface

• Публикации: 1945
  • Рейтинг: +110/-17
  • Fcuk what people think
« Отговор #27 -: Юни 19, 2014, 06:39:39 am »
Я да хвана аз малко да си ъпдейтна тоя топик ;) Онзи ден се проведе търг в офиса на Международната боксова федерация в Ню Джърси за мач между Владимир Кличко и Кубрат. Търгът беше спечелен от K2 Promotions (компанията на Владимир) с оферта от малко над 7 млн. долара, което ще е наградният фонд за мача. Дели се 80/20 в полза на шампиона, т.е. Кубрат взима около милион и половина от парите, останалите 4,5 млн. са за Владимир. Считано от вторник, 17 юни, двамата имат срок от 90 дни, в който да се срещнат. Доколкото ми е известно, все още няма подписан договор, но 99% мачът ще е на 6 септември в Хамбург ;)
You miss 100% of the shots you don't take

Неактивен tuby

« Отговор #28 -: Юни 19, 2014, 06:56:49 am »
Дано Кубрат има добра медицинска застраховка.

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
« Отговор #29 -: Август 31, 2014, 06:25:33 pm »
Значи влизаме в 1-ния %, защото тия тъпаци го отложиха... А аз се бях настроила... с бира и печен чипс на Лейс... Тъпаци... Нещо вече ми намирисва на купен мач тоя... дано да не е само едно шоу...
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...