Автор Тема: Имам един въпрос :)  (Прочетена 2379 пъти)

Неактивен St_1A

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 3
  • Рейтинг: +0/-0
Re: Имам един въпрос :)
« Отговор #10 -: Януари 13, 2012, 11:15:43 pm »
Еми незнам отколко време сте заедно ,но ако е повече от месец горните причини,че не е обезкосмена и темподобни отпадат.Според мен трябва да се усамотите на някое топло и тихо място,поговорете си малко задая предразположиш и я попитай какъв е проблема.Ако ти даде смислена причина и наистина има проблем и държиш на нея опитаите се заедно да го разрешите.Но ако започне да се прави на хитра и да извърта нештата така че да ти е кофти,че си я попитал, 90 на 100 се е вкарала в някой да се прави на “гадна кучка“ по добре не се стягаи толкова,такива неси заслужават.
А щом преди сте го правили по пътя на логиката скъсаи с нея за да правите пак секс. ;) Успех

Неактивен borkos

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
« Отговор #11 -: Януари 15, 2012, 05:07:35 am »
В дадената ситуация за мен най-логичното би било да и биеш шута,а вече както се развият нещата.
When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!

Неактивен Krassimir

• Опитен играч
  • Публикации: 527
  • Рейтинг: +16/-4
« Отговор #12 -: Януари 15, 2012, 01:32:53 pm »
Пичката си мисли, че я мислиш за лека жена, защото си спал с нея, без да имате връзка. Затова иска да покаже, че е сериозна и известно време се дърпа. Така мисля.. :)
We think the same things at the same time..
http://proweb.bg / http://wildbulgaria.org

Неактивен borkos

« Отговор #13 -: Януари 16, 2012, 04:14:28 pm »
От скоро съм с нова приятелка. И проблема е там , че преди сме спали заедно , а сега от както сме заедно тя не иска  (headbanbg) . Незнам защо е така и каква е причината ако някои може да ми каже ще сум ви много благодарен.

Прочетох темата на трезва глава  :D Ами пич не съм изпадал в подобна ситуация,това което мога да ти дам като съвет( по-точно напътствие) отрежете се на някое групово събиране,закарай си я мацката във вас,и просто я натисни по-здраво(ей да не я изнасилиш  :D ) аз квото съм виждал ,кефят се на такива неща.Айде успех
fuck them some more.

Неактивен Scarface

• Публикации: 1945
  • Рейтинг: +110/-17
  • Fcuk what people think
« Отговор #14 -: Януари 17, 2012, 08:07:33 am »
E OK, боре, ше я натисне, ама тя няма да е пияна цял живот :D
You miss 100% of the shots you don't take

Неактивен borkos

« Отговор #15 -: Януари 17, 2012, 03:39:11 pm »
 :D Това не ми мина през главата,е цял живот не,ама по време на секс,що не  :D .А и нали целта е да я вкара пак в леглото,и ако се представи на ниво,мацката пак ще си поиска .
fuck them some more.