Автор Тема: за риболова!  (Прочетена 11369 пъти)

Неактивен Backo

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1213
  • Рейтинг: +0/-1
  • Само ако искам !
Re: за риболова!
« Отговор #70 -: Февруари 03, 2010, 05:14:43 pm »
Ама тва каза ли го?

Казах и ако искам, пак ще кажа!!!

Извинявай Ред

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #71 -: Февруари 03, 2010, 05:21:14 pm »
Ще помоля модераторите да вземат отношение относно поведението на Васко. Момчето е много чувствително, но това не му дава право така да "избухва" от гняв.

Неактивен Backo

• Публикации: 1213
  • Рейтинг: +0/-1
  • Само ако искам !
« Отговор #72 -: Февруари 03, 2010, 05:23:34 pm »
Ще помоля модераторите да вземат отношение относно поведението на Васко. Момчето е много чувствително, но това не му дава право така да "избухва" от гняв.

(rofl)
Абе човек, ако така продължавате, ще тряа да викате "лай**рка" щот ще се на*ера от смях (rofl)

(rofl) (rofl)
 (rofl)
 (rofl)

(rofl) (rofl)

Неактивен tristram

• Публикации: 1483
  • Рейтинг: +40/-29
  • I am what I am
    • chapter 00
« Отговор #73 -: Февруари 03, 2010, 06:00:23 pm »
тук като гледам май само евил се забавлява  :D

леле Mishunka добре, че не се засягаш лесно, хубаво е, че си толкова добронамерена, всеки си отстоява позицията няма лошо.(hug)

идеята е, че като цяло колкото повече хора разсъждават на принципа: ''моите 2 дребни нарушения няма нищо да оправят, щом и без тва никой в тая шибана държава не си гледа работата като хората.'' то държавата ще си остане шибана и нещата ще си се влошават. това е логика от типа, аз живея сега, искам сега да ми е добре, а утрешните поколения кучета ги яли. затова и повечето хора не могат да се съгласят с теб. че чистите боклука след себе си и то не само вашия - евала! но това за жалост не компенсира за другите неща. :(

за псевдо моралистите съм съгласен, на думи всеки може, по-важното е какво прави. аз от риболов, срам не срам, почти нищо не разбирам, на мен ми се види малко скучен. но не виждам нищо лошо в спортния рибилов - мъчели животните? ми нека ги мъчат, по-добре да ги хващат и пускат, от колкото да ги хващат и убиват, не е ли така? :o

п.п. много обичам всякакви риби и морски дарове :P

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
« Отговор #74 -: Февруари 03, 2010, 09:58:11 pm »
Грешница съм знам, и блудница...  (ooops) И все пак твърдо и упорито ще продължавам да твърдя, че от една инцидентна случка, за това някой да се поизфука пред другарчетата, не може веднага да се лепват стереотипи и начин на мислене за определен човек.

Ами знаете ли колко така наречени любители рибари не знаят, а и не са се поинтересували за това колко е минимално допустимия размер на рибоците, които улавят и ей така, от чисто невежество няма да ги пуснат свобода...

П.П. tristram-che аз също  ;)
« Последна редакция: Февруари 03, 2010, 10:05:03 pm от Mishunka »
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен Lun

• Публикации: 1988
  • Рейтинг: +8/-30
  • Вещичката!
« Отговор #75 -: Февруари 04, 2010, 02:45:41 pm »
п.п. много обичам всякакви риби и морски дарове :P

И аз защото (happy). И ги риболовя в магазина и в това много, ама много ме бива (chuckle). Иначе си мечтая да се гмуркам и да се гледаме с рибите очо в очо, но кога ще я свърша и таз все още не знам ;). Миналата година "хванах" октопод в смисъл не избяга от мен, а се нави за малко на ръката ми и да ви кажа честно от тогава не могат да ме накарат да хапна от тях, защото създанийцето си имаше огромно собствено очарование  (happy).

П.П Бих ловила нещо си само ако имам нужда, сериозна нужда да се нахраня с нещото  :^). Иначе за мен ловната територия за забавление е всеки един магазин  ;)!