Автор Тема: Има ли смисъл от диетите  (Прочетена 13945 пъти)

Неактивен alhimika

• Готин
  • Публикации: 301
  • Рейтинг: +2/-0
  • I'm a educated fool with money on my mind !
Re: Има ли смисъл от диетите
« Отговор #10 -: Май 04, 2008, 10:50:04 am »
С ходене пеша нищо не става трябва да се тича здравата, все едно се готвиш за олимпиада.
LIVE FREE OR DIE !!!

Неактивен Малкия

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1662
  • Рейтинг: +14/-1
« Отговор #11 -: Май 04, 2008, 11:31:17 am »
посригне ли човек , режима който  му влияе най добре за него самия , след това е лесно , свикне ли се веднъж , работата е свършена на 90%  :)
Matador

Неактивен CATY80

• Готин
  • Публикации: 241
  • Рейтинг: +0/-0
« Отговор #12 -: Май 04, 2008, 12:24:18 pm »
посригне ли човек , режима който  му влияе най добре за него самия , след това е лесно , свикне ли се веднъж , работата е свършена на 90%  :)

То това е хубаво казано, ама я го направи. Аз съм от късметлийките, дето са като злояди прасенца- хапват не качват. Ама като гледам приятелки, познати мъка, мъка.. :'(

Неактивен Малкия

• Публикации: 1662
  • Рейтинг: +14/-1
« Отговор #13 -: Май 04, 2008, 12:34:23 pm »

[/quote]

ама я го направи
[/quote]

аз не съм добър пример , че сме от една порода  ;)

човек си гледа интересите , преследва си целите и ако реши ги прави нещата правилно
Matador

Неактивен Chef0

• Закоравял
  • Публикации: 125
« Отговор #14 -: Май 04, 2008, 01:58:40 pm »
С диета се отслабва, да. Ама не това е начина, нали  (chuckle)? И не е вярно, че който си е дебел такъв си и остава. Ако наистина искаш нещо да се случи, ако имаш търпение, постоянство и хъс, то то ще се случи.  (smirk)
Зависи кой какво разбира под диета. Едни си мислят, че като гладуват ще отслабнат и ще им е добре. Да, ще отслабнат и няма да им е добре ... просто незнаят какво си причиняват на имунната система и физическото състояние. Изпитал съм всичко това на гърба си и мога да кажа, че съм си взел поука  :). Бях 90 килограма преди 4 години и определено исках да отслабна. Е... това стана, но чрез глад и не се бях замислял какво може да стане  (doh).
Станах 65 кг и доста често ми е виеше свят, дори левият ми крак изведнъж сякаш блокира. Просто не можех да си повдигна стъпалото и едва ходех. Всичко това без да изпитвам никаква болка... За радост се осъзнах по-навреме и започнах да хапвам да спортувам и сега съм си към 80 килограма почти само мускулна маса. И така... днес ми е много добре никога не оставам гладен и продължавам да спортувам.

Та... чрез диетка се слабее да, но в повечето диети храната която трябва да се поема е доста оскъдна и не задоволява нуждите на организма.
Най-добре е да се храните разделно и здравословно. Това е общо взето цялата работа с храненето :).

По-здрави.

A positive attitude may not solve all your problems, but it will annoy enough people to make it worth the effort.

Неактивен Gribbo

• Готин
  • Публикации: 495
« Отговор #15 -: Май 04, 2008, 08:05:10 pm »
бе то има и диети дет не са с оскъдно количество храна, само некви разделения и тем подобно
разделни хранения (никога месо с картофи 1во месото после картофите :) )
аз съм си на най добрата диета да знаете ям квот и гат ми са папка ;)
По-добре да търсиш в google earth къде си пил, отколкото да видиш в youtube как!
Всеки може да намаже жената с мед и сметана
БЪДИ БЪЛГАРИН намажи я с боб и люти чушки!

Неактивен ~/*ScrEaM`~/

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 20
  • шшшшш...Silence!
« Отговор #16 -: Май 04, 2008, 08:11:12 pm »
Е, браво, ама сигурно не ти се лепи...  ;) :D
..Живей един път, но както трябва, слънцето няма цяла вечност да те радва,
граби със шепи, обичай всеки, краят не тежи, ако дните ти са леки....

Неактивен ByeVas

• Публикации: 1100
« Отговор #17 -: Май 06, 2008, 05:05:38 am »
Съгласен съм с Undert@ker всичко е предимно метаболизъм, аз съм 193 никога не съм спазвал диети (е в момента съм ма то е за друго) ям кво ли не и кво 70 кила с триста зора... Даже сега съм по-малко  :(

Ми и аз това разправям. Сега можеш да направиш мускули на килограмите които имаш, но да станеш много по дебел или много по слаб от това което си.... някак си не го виждам
I never wanted to be famous. I only wanted to be great.
Ray Chrales

Неактивен Gribbo

• Готин
  • Публикации: 495
« Отговор #18 -: Май 08, 2008, 09:51:47 am »
По-добре да търсиш в google earth къде си пил, отколкото да видиш в youtube как!
Всеки може да намаже жената с мед и сметана
БЪДИ БЪЛГАРИН намажи я с боб и люти чушки!

Неактивен galadriel

• Закоравял
  • Публикации: 147
« Отговор #19 -: Май 08, 2008, 10:19:52 am »
ами от това, което съм виждала - не :), но може би си мисля така, защото никога не ми се е налагало да пазя диета - дори когато играех художествена гимнастика. Явно си е въпрос на метаболизъм, защото не спортувам от  поне 5 години, обожавам сладкиши, не се ограничавам по никакъв начин и в момента съм около 50 кг (всъщност сега май съм и под 50  ;)) при ръст 170 см. Да не забравяме, че и наследствеността има значение. Сега, това не означава, че човек не трябва да се полага някаква грижа за външния си вид - в това отношение спортът (но не професионалният) помага. Но ако в рода му преобладават пълнички хора, едва ли може да очаква да стане като вейка, ако ще и по цял ден да гладува.