Автор Тема: На коя среща си лягате?  (Прочетена 18106 пъти)

Неактивен goldbunny~

• Готин
  • Публикации: 406
  • Рейтинг: +0/-0
  • Жената не тича след мъжа, защото кой е видял капан
Re: На коя среща си лягате?
« Отговор #20 -: Май 03, 2008, 08:55:03 am »
аз по принцип, гледам секи ден да си лягам, че иначе ми е малко тегаво..  (chuckle)
иначеее зависи много какво искаме да се получи/да не се получи с дадения чоек.. ако сме само за бройката.. мисля, че е ясно, ако ли пък не - там вече всичко си идва от самосебе си, аз съм на  принципа, че хубавите неща стават бавно  (happy)
I'anima ardente non trova pace!

Неактивен ByeVas

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1100
« Отговор #21 -: Май 03, 2008, 04:24:06 pm »
аз по принцип, гледам секи ден да си лягам, че иначе ми е малко тегаво..  (chuckle)
иначеее зависи много какво искаме да се получи/да не се получи с дадения чоек.. ако сме само за бройката.. мисля, че е ясно, ако ли пък не - там вече всичко си идва от самосебе си, аз съм на  принципа, че хубавите неща стават бавно  (happy)

Е значи и двамата ще искаме да скочим в леглото (примерно) обаче ще се чакаме...
Абе хора тоя живот е къс. Трябва да го консумираме колкото можем щото после и да искаме.... хеле пък секса. Ние мъжете имаме и нещо като срок на годност. След 50-така качеството ни пада доста....
I never wanted to be famous. I only wanted to be great.
Ray Chrales

Неактивен jessie_j

• Глобален Модератор
  • Опитен играч
  • Публикации: 899
  • Рейтинг: +4/-0
  • http://www.bgkoleda.bg
« Отговор #22 -: Май 03, 2008, 07:34:51 pm »
За след 50-те, може би само количеството пада, за качеството съм чувала други неща (chuckle) ама дано скоро да не разбера  :^)
Хората, които не обичат котки, явно са били мишки в миналия си живот.

Неактивен boxiora

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 1
« Отговор #23 -: Май 05, 2008, 04:17:46 pm »
na koia sresta li moze i oste na 1,no az iz4akah i zgreshih po dobre ne 4akaite mnogo!!!

мими69

• Гост
« Отговор #24 -: Май 05, 2008, 07:56:08 pm »
На която си реша :P

Неактивен the best welder

• Публикации: 1623
  • Рейтинг: +6/-2
« Отговор #25 -: Май 06, 2008, 08:02:34 am »
Предполагам, че най-логичното след бързия, качествен секс е да държиш ръката на мацката и да я гледаш влюбено. (inlove)
Лунчето,в риск пак да са изкажа ,неподготвен и да почнете да ме гризкате (rofl)мога ли да попитам съвсем плахо-понятието бърз и качествен секс кво включваш ,че аз нещо не го згрях тва понятие :P :P плиииз (inlove)
RAINBOW                                                                          http://www.youtube.com/watch?v=sohKW-ZhpAM&feature=results_video&playnext=1&list=PLA866D28357919B87

Неактивен Lun

• Публикации: 1988
  • Рейтинг: +8/-30
  • Вещичката!
« Отговор #26 -: Май 06, 2008, 01:33:52 pm »
Предполагам, че най-логичното след бързия, качествен секс е да държиш ръката на мацката и да я гледаш влюбено. (inlove)
Лунчето,в риск пак да са изкажа ,неподготвен и да почнете да ме гризкате (rofl)мога ли да попитам съвсем плахо-понятието бърз и качествен секс кво включваш ,че аз нещо не го згрях тва понятие :P :P плиииз (inlove)

(rofl) То welder-че и на мен не ми е ясно това понятие, нищо че съм на колкото си там години ;). Аз малко иронизирах ByeVas (надявам се той да ми прости  :*), че съм шах с пешката от някой изказвания. Аз да съм джаста-праста и да съм цинична би било обяснимо, ама някои на по 20 .... Не го разбирам аз това  :*. Иначе след бърз секс на първа среща!, защото това беше тезата, пък и качествен - лично предположение най-вероятно ще видя колко бързо мъжлето се облича .... Но това е друга тема  (rofl).

Неактивен Малкия

• Публикации: 1662
  • Рейтинг: +14/-1
« Отговор #27 -: Май 09, 2008, 06:24:23 pm »
неква скрита реклама май има тука  :D

и да земеме да го изясниме това понятие , бърз и качествен секс , а не да си приказваме , кой за каквото си мисли  (chuckle)
Matador

Неактивен Kurnikova

• Готин
  • Публикации: 205
« Отговор #28 -: Май 10, 2008, 05:49:59 am »
Сега, за мен бърз и качествен секс е, когато се пристъпва направо към действието без да се губи излишно време в празни приказки, има си връзки, които са чисто сексуални и за двамата партньори, така че няма какво да се правим на заинтересовани от живота на другия и да питаме и разпитваме като в същото време в главата ни се въртят мисли за голото тяло на човека отсреща, с две думи - да се правим на дръж ми шапката. А качеството - то зависи от доставеното удоволствие и на двамата. Въпреки че често може да се получи за единия секса да е бил качествен, а за другия - не...
В последно време аз правя секс за първи път с нов партньор на втора, трета среща (inlove)
Единственият начин да се отървеш от изкушението е да му се отдадеш

Неактивен goldbunny~

• Готин
  • Публикации: 406
  • Жената не тича след мъжа, защото кой е видял капан
« Отговор #29 -: Май 10, 2008, 07:46:35 am »

В последно време аз правя секс за първи път с нов партньор на втора, трета среща (inlove)
олелелел чак да ти завиди човек.. как така? и аз искам! ! !  (wave)
I'anima ardente non trova pace!