Автор Тема: 10 най-ужасни неща от домакинството  (Прочетена 15059 пъти)

Неактивен the best welder

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1623
  • Рейтинг: +6/-2
Re: 10 най-ужасни неща от домакинството
« Отговор #20 -: Април 10, 2008, 06:05:30 pm »
Малкия, (wave)
ми кък ,кък я мислиш тая работа!
Веднага пристигам,ние мъже ли сме или кво...?
Мъжката солидарност е пословична браточка-кат са задомиш ша си спомниш за мене!Колко пъти са ма отървали от бой(от жената) ,приятели .......мда!!
От манжи много разбирам,довери ми се! (rofl)
Сега продуктите,мога да поема също набавянето им,но ша ти са дигне цената ,разбийш ли!
Сега ,ти си младо момче и най -важния продукт ти си доставяш най-лесно,затуй на лични ще уточним подробностите! ;)
Пък и ти обичаш да щракаш с пръсти,така че и там няма да имаме (noу problem )както би казал един ингилизин :D
айди и умната
RAINBOW                                                                          http://www.youtube.com/watch?v=sohKW-ZhpAM&feature=results_video&playnext=1&list=PLA866D28357919B87

Неактивен desniko

• Опитен играч
  • Публикации: 727
  • Рейтинг: +0/-0
« Отговор #21 -: Април 10, 2008, 08:19:39 pm »
the best welder,благодаря ти много,обаче тъй като съм една абсолютна глезла както казва моя мъж (happyflo) имам още едно мъъъъъъъъничко изискване,ако може манджите да са по рецептите на моята баба ,а не на твоята ;),нали знаеш,че аз не съм тукашна,а съм насила присадена ;)
Хм и нещо друго искам да запитам,така като ме четеш да ти се струвам жена за постни манджи (chuckle)(добре си помисли преди да ми отговориш) и се надявам мерака ти да не остане само виртуален ;) :P
"Ако искаш да жертваш възхищението на много мъже заради критичността на един-тогава се омъжи."

Неактивен barbarella

• Публикации: 1676
  • Carpe diem, baby!
« Отговор #22 -: Април 11, 2008, 07:57:46 am »
avda/Maricon de mierda N 007 piso bajo
C.P.05800
Extremadura
Spain

екстре... какво?  :P

няма риза за the best welder - ризи купуват кръстниците на кръщелниците. ама ти не си сменил ника, гледам... всъщност, по-добре недей - този ти стои по-добре.

и за да не ме обявите за спамър, отговарям още по темата:
не знам колко спада към домакинската работа, но за мен си е нещо такова - мразя да събирам багажи и да изпразвам сакове след пътуване. много обичам да пътувам, но самото приготвяне на багаж ми е ужасно досадно. а ми предстои доста път идния месец...  (doh). а този уикенд даже няма да го броя
« Последна редакция: Април 11, 2008, 08:02:44 am от barbarella »
life is a struggle between good, evil and chocolate  (headbanbg)

« Отговор #23 -: Април 11, 2008, 12:37:03 pm »
barbarella ,
явно не те разбрах за ризата,разбрах друго и за това ти постнах адреса така!!
всъщност бг/варианта взе да ми харесва повече стои майтапчииско по условие!!
щото сериозните теми не са за мене вече!!
desniko,
тва за глезенето е мое задължение,изобшо не стои за коментар,жените ги глезя винаги иза това ми се качват на главата!
за рецептите изобщо не го коментирам,безпредметно е просто!!
Но след като хапнеш ,нещо -ще говорим пак , ние говорим за седмици не за една нали?
Нали сте се на диети ,тва имах в предвид
Пък за мерака кво----- той умира последен!!!мераклиите са повече от китайците и индииците!!!
тва вече не го знам признавам си без бой какво значи* не остане само виртуален *
нещо за ядене ли е ?
RAINBOW                                                                          http://www.youtube.com/watch?v=sohKW-ZhpAM&feature=results_video&playnext=1&list=PLA866D28357919B87

Неактивен desniko

• Опитен играч
« Отговор #24 -: Април 13, 2008, 07:39:30 pm »
the best welder,да говорим за седмици,ако не се стреснеш може и да месеци,години,колкото кажеш ;)Това за диетите не разбрах,така като ме четеш да ти се струвам жена на диета ;) :P,абсолютна хищница съм :P.
тва вече не го знам признавам си без бой какво значи* не остане само виртуален *
нещо за ядене ли е ?

Имах предвид мерака ти да готвиш да не остане само виртуален,т.е. с други думи да остане само на думи,а да няма дела ;) :P
"Ако искаш да жертваш възхищението на много мъже заради критичността на един-тогава се омъжи."

« Отговор #25 -: Април 14, 2008, 08:16:34 am »
desniko , (wave)
за готвенето ноу проблем,
обаче с миенето съм зле,от многото  миене вече ми се скапаха  ръцете! (chuckle)
аз по един календар съм тигър,пък той си е сериозен хищник!! :^)
тъй ,че нямаме никакви разногласия по никакъв въпрос,което едно много добро начало бих казал!
аз тва с мерака го свързах с друго ама няма нищо!
малко ще е виртуален отначало!хехехехе
айди бъди здрава

Неактивен desniko

• Опитен играч
« Отговор #26 -: Април 14, 2008, 07:36:48 pm »
Разбрахме се значи от теб готвенето и цапането ;),от мен хапването и миенето :P
Колкото това за мерака,имах предвид единствено и само готвенето,идея си нямам какво друго може да си помислиш (happy) (chuckle).Искрено се надявам мерака от виртуален да стане и реален ;) и да се уточня,че става въпрос за готвенето :P
Айди жив и здрав и ти (hug)

Неактивен Малкия

• Публикации: 1662
  • Рейтинг: +14/-1
« Отговор #27 -: Април 14, 2008, 07:38:37 pm »
desniko ако са ти много нещата мога да те отменя от едното , примерно от хапването  (chuckle)
Matador

Неактивен desniko

• Опитен играч
« Отговор #28 -: Април 14, 2008, 07:43:17 pm »
desniko ако са ти много нещата мога да те отменя от едното , примерно от хапването  (chuckle)
Алоуууууууууу,Малък,давам ти да ме отмениш в другите неща,че още си малък и яденето не е подходящо за теб,ще се разглезиш.Трябва първо да се научиш на труд,пък тогава ще ядеш ;) И не ми се измъквай,не съм получила крилцата по куриера,какво се моташ не мога да разбера :^),защо не си държиш на думата >:)

Неактивен Малкия

• Публикации: 1662
  • Рейтинг: +14/-1
« Отговор #29 -: Април 15, 2008, 06:40:21 pm »
е как така , защо яденето да не е подходящо за мен , нали трябва да раста  (chuckle)

аз ли не си държа на думата ? я си припомни , къде щяхме да ги ядеме тези крилца , ти за некви куриери ми разправяш  ;)   :P

и да не кажете че само си драскам ....
ще напиша , че не се сещам какво ми е най - ужастно от домакинството   ;)
Matador