Автор Тема: 10 най-ужасни неща от домакинството  (Прочетена 15138 пъти)

Неактивен freya

• Опитен играч
  • Публикации: 797
  • Рейтинг: +0/-0
Re: 10 най-ужасни неща от домакинството
« Отговор #10 -: Април 09, 2008, 04:41:46 pm »
freya, вече съм спокойна! (chuckle)
много обичам да мия чинии - действа ми успокояващо течащата вода... панта рей, дет` се вика.

Няма лошо да си признаеш ;)
I dream of rain
I dream of gardens in the desert sand...

Неактивен jessie_j

• Глобален Модератор
  • Опитен играч
  • Публикации: 899
  • Рейтинг: +4/-0
  • http://www.bgkoleda.bg
« Отговор #11 -: Април 09, 2008, 05:06:33 pm »
Мразя миенето на чинии, срам ме е да си призная, но у нас чинии не мия. Друго не се сещам. Абе не обичам и останалите неща, но ги правя. Само принципът с чиниите не мога да престъпя. Мразя ги, ненавиждам ги. Предпочитам да ги хвърля или да ги счупя  (fubar) Явно в миналия си живот съм работила миячка на чинии в някой средновековен хан   (chuckle)
Хората, които не обичат котки, явно са били мишки в миналия си живот.

Неактивен desniko

• Опитен играч
  • Публикации: 727
« Отговор #12 -: Април 09, 2008, 10:33:43 pm »
he best welder,тъй като никой не те е поискал до сега,ще се възползвам от офертата ти;),аз те искам да ми готвиш в понеделник и петък ;),докато не си много зает,може да ме обикаляш и в сряда,като ти стане натоварен графика ще измислим компромисен вариант ;)
Да си призная,че обичам да стоя на мивката и да си мия,въобще не ме дразни това.
@Luna,това за почистването на прахосмукачката е наистина ужасно,но аз го нямам за задължение,защото съм го зачислила на мъжа ми,сваляне и закачане на пердета също никога не съм извършвала,брои се към неговите задължение,както и хвърлянето на боклука.От скоро съм му зачислила и един прозорец,все пак трябва и той да се чувства полезен в къщи ;) :P
"Ако искаш да жертваш възхищението на много мъже заради критичността на един-тогава се омъжи."

Неактивен Малкия

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1662
  • Рейтинг: +14/-1
« Отговор #13 -: Април 09, 2008, 10:42:57 pm »
нали знаете на мъжовете , къде им стига да се чустват полезни в дома си  ;)   (chuckle)
Matador

Неактивен kirov13

• Готин
  • Публикации: 415
  • Рейтинг: +99/-10
« Отговор #14 -: Април 09, 2008, 11:42:29 pm »
Замислих се ...
ЗА МЕН  май няма нещо НАЙ УЖАСНО ... така или иначе , тия неща трябва да ги направя ... дали ще ги правя за себе си , или за семейството , няма значение ... все някой трябва да ги свърши ... ако няма кой ... мога да го направя и АЗ ! Започвам от нещата които са ми най непривлекателни , или най трудни ... от там нататък всичко е лесно ... като си пусна и хубава музика , всичко си идва на мястото !
Гънките на мозъка по принцип са невидими, но когато липсват си личи .

Неактивен Kurnikova

• Готин
  • Публикации: 205
« Отговор #15 -: Април 10, 2008, 11:07:15 am »
Евала, Kirov! Аз много обичам подредени мъже. Когато отида на гости на някой мъж и у тях е разхвърляно и веднага ми изниква асоциация с нечистоплътност, не че едното зависи от другото, но е така!
Единственият начин да се отървеш от изкушението е да му се отдадеш

Неактивен the best welder

• Публикации: 1623
  • Рейтинг: +6/-2
« Отговор #16 -: Април 10, 2008, 04:25:51 pm »
не не, уелдърче най-добро! не че не обичаме да готвим - просто е досадно всеки ден да измисляме нещо различно.
и мой мъж много обича да готви - нали не му се налага да го прави всеки ден. т.е. прави го, когато на него му е кеф. схващаш ли разликата, м?! ;)
Еех как,хубаво ми стана!
Как добре си го казала''уелдърче най-добро''! (inlove)Искам да си сменя ника Може ли??
схващам сичко(бати още като ме удари и разбрах ,че ще ме бие)Ама твой маж сигурно е по мачо от мене ,аз съм малко домошар ,не съм много нормален!!!
Кво ша кажеш за семейната кола!!! (rofl) (rofl)

desniko ,
офертата към тебе е гратис!
Понеже си приятел ,получаваш и бонуси!!
изпитани рецепти,от баба(стари такива едновремешни)!
пък аз не се притеснявам ,щото ти като се похвалиш на приятелките и те кво?
Избрала си много добре дните ,понеделник ще ти готвя само постно,и диетично за формата!Пък в петък ще наблегнем на енергията!
Първите или печелят или губят,но сега ти спечели!! (clapping) (clapping)
Другите ша трябва да си плащат (chuckle)
айди, и мисли за менюто!!!
RAINBOW                                                                          http://www.youtube.com/watch?v=sohKW-ZhpAM&feature=results_video&playnext=1&list=PLA866D28357919B87

Неактивен barbarella

• Публикации: 1676
  • Carpe diem, baby!
« Отговор #17 -: Април 10, 2008, 04:41:50 pm »
Еех как,хубаво ми стана!
Как добре си го казала''уелдърче най-добро''! (inlove)Искам да си сменя ника Може ли??
схващам сичко(бати още като ме удари и разбрах ,че ще ме бие)Ама твой маж сигурно е по мачо от мене ,аз съм малко домошар ,не съм много нормален!!!
Кво ша кажеш за семейната кола!!! (rofl) (rofl)

може! сменяй го... ника. кажи къде да ти донеса ризата.  (chuckle)
а за семейната кола, какво да ти кажа... закара ме преди години със семейната кола на море и след 10 дни дойде да си ме прибере с един приятел - питам го `що си с комара, бре?`, пък той вика `ми аз продадох колата`. и сега си нямаме семейна кола. дет` се вика - за семейната кола или добро или нищо.
мачо,пикчу... позна че не е домошар, де.
« Последна редакция: Април 10, 2008, 04:44:06 pm от barbarella »
life is a struggle between good, evil and chocolate  (headbanbg)

Неактивен the best welder

• Публикации: 1623
  • Рейтинг: +6/-2
« Отговор #18 -: Април 10, 2008, 05:20:19 pm »
 (rofl)За ризата не разбрах?
Ако е за тази дето се сещам-
адреса е 
avda/Maricon de mierda N 007 piso bajo
C.P.05800
Extremadura
Spain
Жалко,въпроса отпада!
Дискусията се отменя!
Нямам вапроси повече,отивам да мия чиниите,щото довечера пак ша ма бият.....с целувки !(rofl) (rofl) (rofl)
RAINBOW                                                                          http://www.youtube.com/watch?v=sohKW-ZhpAM&feature=results_video&playnext=1&list=PLA866D28357919B87

Неактивен Малкия

• Публикации: 1662
  • Рейтинг: +14/-1
« Отговор #19 -: Април 10, 2008, 06:36:49 pm »
the best welder , на мен може ли да ми готвиш  (happy)
че сега аз съм поел нещата по домакинсвото ;) , пък май ги разбираш манджите , ако имаш желание , може да ти предоставя някой друг продукт  (chuckle)
Matador