Автор Тема: Доволни ли сте от новия си кмет?:)  (Прочетена 2122 пъти)

Неактивен sersemin

• Опитен играч
  • Публикации: 503
  • Рейтинг: +33/-23
Доволни ли сте от новия си кмет?:)
« -: Ноември 25, 2011, 04:55:11 pm »

"Забраниха кючеците и чалгата за две седмици в Пловдив

За 2 седмици кметът на Пловдив спира чалгата. Кючеци и изпълнения на фолк певици категорично няма да има по коледните и новогодишните празници под тепетата. Това обявиха от общината, която ще спази традицията за изграждане на сцена на открито през декември. На нея обаче няма да се изявяват попфолк изпълнители. Празничната програма ще бъде съгласувана с отдел "Култура", като ще преобладават рок и коледни песни.
Проявите ще са ежедневни между 15 и 31 декември, като сцената ще бъде до шадравана на пл. "Стефан Стамболов" 1. По традиция на пл. "Централен" ще има коледен пазар, но на търговците ще бъде забранена продажбата на бельо, пантофи и дрехи. Ще могат да предлагат само лакомства, сувенири, кебапчета и вино, за да има празнично настроение.
Новата градска управа е категорична също, че тази година няма да се сече елха за празниците, а ще бъде украсено живо дърво пред кметството, което после няма да бъде изхвърлено, а ще остане да си расте.

http://plovdivnews.net/index.php?option=com_content&view=article&id=14044%3A14044&catid=58%3Amunicipality&Itemid=88"

Нашия се оказа много удачен избор(за сега).Човека е тръгнал да ни прави европейци.Браво за което!!!

Неактивен tuby

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
Re: Доволни ли сте от новия си кмет?:)
« Отговор #1 -: Ноември 25, 2011, 05:05:58 pm »
^ това се нарича ограничаване на правата на хората, а не "добро управление".

Моят нов кмет е стар, така че не очаквам кой знае какво по-различно. Засега добре се справя булката.

Неактивен sersemin

• Опитен играч
« Отговор #2 -: Ноември 25, 2011, 05:32:26 pm »
Много е яко даже.
-Без рязана/мъртва/ елха.Толкова красиви 30-40 год. дървета потрошиха ония предишните,че чак ми става гадно.
-Без страх ,че ще те тровят с чалгии и ще ти развалят настроението по коледните концерти.Нормалния човек ще може да се разхожда спокоен по главната.Чудно:)

Неактивен Alito

• Публикации: 3063
  • Рейтинг: +173/-217
  • Макар и просяк, България е в ЕС, велико! :)))
« Отговор #3 -: Ноември 25, 2011, 06:04:30 pm »
А който не слуша рок какво прави, хаххаа, страхотни мерки взима вашият кмет. Но комент. (chuckle)
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен sersemin

• Опитен играч
« Отговор #4 -: Ноември 25, 2011, 07:57:55 pm »
А който не слуша рок какво прави, хаххаа, страхотни мерки взима вашият кмет. Но комент. (chuckle)

Който не слуша-да се коригира!!!:)

Неактивен emka

• Готин
  • Публикации: 344
  • Рейтинг: +90/-1
« Отговор #5 -: Ноември 26, 2011, 07:53:29 am »
ЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪ аз съм от Варна  (chuckle)

Неактивен sersemin

• Опитен играч
« Отговор #6 -: Ноември 26, 2011, 09:29:52 am »
ЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪ аз съм от Варна  (chuckle)

Дам...вашия е пожизнен:)

Неактивен Alito

« Отговор #7 -: Ноември 26, 2011, 12:05:55 pm »

Който не слуша-да се коригира!!!:)

Слушам шефе. ;)
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен borkos

• Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
« Отговор #8 -: Ноември 26, 2011, 12:07:54 pm »
Да Кирилчо е доста тъпо парче,btw ае не ви ли прилича малко на граблива птица,не заради качествата му,ами заради външния вид.И искам да питам още нещо което ме гложди,повече от 2 години.Въпроса е свързан с уличното осветление.Наблюдението ми е върху 4 лампи,когато мина под тях или изобщо ме "усетят" ,че съм около тях :D изгасват,имали ли сте подобни изживявания,не си правя ташак питам сериозно,случвало ми се е във всякакви състояния пияно,трезво,напушено,и всеки път се чудя,защо ?!
When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!

Неактивен Alito

« Отговор #9 -: Ноември 26, 2011, 12:27:58 pm »
Нашата кметица, последното нещо, което видях, че е направила и заслужава похвала - превърнаха Южния парк само и единствено в място за разходка, махнаха всички постройки в цигански стил включително и грозния фонтан и направиха нови цветни площи.
SAFER INTERNET