Автор Тема: С какво разнообразие , бихте изненадали половинката си през коледните празници ?  (Прочетена 2554 пъти)

Неактивен big_little_bear

• Заинтересован
  • **
  • Публикации: 35
  • Рейтинг: +0/-0
  • I.W.F.R.L.
Какво бихте подарили ? Какво бихте искали и очаквате да ви се подари ?
Правите ли намеци за подаръци и изобщо подаръците задължителни ли са ? ... се чудя аз , в този ранен и не толкова ранен час на средния ден от седмицата
" Всеки сам избира каква роля да играе в своя собствен филм -живота "

Мирослав Тасков

Неактивен tristram

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1483
  • Рейтинг: +40/-29
  • I am what I am
    • chapter 00
ти па нали нямаш половинка, какво се занимаваш с глупости? :D

иначе по темата, според мен подаръците показват отношение и винаги са добре дошли, не само по празници. задължителни чак не бих казал, зависи от хората, но аз поне не съм чул някой да е отказал коледен подарък от близък човек :^)

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
Подаръците са задължителни дотолкова, доколкото традициите са задължителни. Аз лично много обичам да подарявам разни неща с повод и без повод.

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
Разбира се, че подаръците са задължителни! Това е мн важен жест. Аз Коледата я свързвам именно с подаръците, с това да направиш близките си хора щастливи, с настроението, което ти дава този празник, с мириса на Коледа. И с вкусните манджички и сладкиши...  (happy)

Аз участвах в една игра, в която наградата беше два билета за концерта на Риана в Лондом, който ще се състои малко преди Коледа, и който включваше както билетите за концерта, така и самолетните билети и престоя в хотела. И това ми се видя мн готин подарък-изненада за Коледа. Но уви, нямах късмета...
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен Alito

• Публикации: 3063
  • Рейтинг: +173/-217
  • Макар и просяк, България е в ЕС, велико! :)))
На мен би ми харесъл един подаръчен ваучър в козметичен салон за различни процедури за тяло - масажи и т.н., за мъж залагам на банални така да се каже подаръци, парфюм, дреха и т.н. Не съм от романтичните при избор на подаръци, по-скоро съм практична. Зависи от човека, дали е по-консервативен, какви навици има, характер, дали има някакво хоби и т.н.
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен big_little_bear

• Заинтересован
  • **
  • Публикации: 35
  • Рейтинг: +0/-0
  • I.W.F.R.L.
Хммм ... а какво бихте казали за стандартното в нестандартното . И понеже имам явно откачен мозък , ще ви дам една идея .
Намерете по магазини или си изработете вкъщи , нещо съвсем миниатюрно , но нещо , което знаете , че вашият човек много би се зарадвал и много би държал на тази вещ . След това намерете голям кашон , който да напълните със стари вестници и списания , които са разпокъсани на парченца . Затворете кашона , опаковайте по възможно най ефектния и красив начин и поднесете !
Още една идея , може да са просто кашон с вестници , без подаръченцето вътре ...
Мисля , че би било готино :)
" Всеки сам избира каква роля да играе в своя собствен филм -живота "

Мирослав Тасков

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
Даже направо един празен кашон, ама супер голям.

Неактивен Alito

• Публикации: 3063
  • Рейтинг: +173/-217
  • Макар и просяк, България е в ЕС, велико! :)))
Хммм ... а какво бихте казали за стандартното в нестандартното . И понеже имам явно откачен мозък , ще ви дам една идея .
Намерете по магазини или си изработете вкъщи , нещо съвсем миниатюрно , но нещо , което знаете , че вашият човек много би се зарадвал и много би държал на тази вещ . След това намерете голям кашон , който да напълните със стари вестници и списания , които са разпокъсани на парченца . Затворете кашона , опаковайте по възможно най ефектния и красив начин и поднесете !
Още една идея , може да са просто кашон с вестници , без подаръченцето вътре ...
Мисля , че би било готино :)

Това като го прочетох и се сетих за една моя колежка, която за Коледа подари на гаджето си, амортисьори, даде ми ги на мен да ги опаковам в хубава хартия и с панделка в голяма кутия, вътре сложихме изрязани сърца. Беше голям цирк. :D
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен Scarface

• Публикации: 1945
  • Рейтинг: +110/-17
  • Fcuk what people think
Една супер оригинална идея (rofl)

You miss 100% of the shots you don't take

Неактивен Lady Lara

• Публикации: 1024
  • Рейтинг: +96/-46
Подаръците са жест на внимание към хората, които са ни важни. А е такова удоволствие да видиш изненадата и радостта в очите на някой, който е получил подарък...Лично аз обичам да подарявам нещо уникално, в което имам личен принос. Например картички с рисувана коприна.
Бутилка вино (pinot noir), декориранa с брокатено лепило или специални бои за стъклопис:

Вървежни са и изделията от ръчно изработен шоколад:

Намеци за подаръци не правя, просто оценявам жеста и благодаря.
Най-важното е подаръкът да е от сърце, само така допринася за магията на коледното настроение  :)
"Понякога мълчанието е най-добрият отговор."