Автор Тема: Най-доброто място за първа среща?  (Прочетена 18072 пъти)

Неактивен Maya

• Заинтересован
  • **
  • Публикации: 33
  • Рейтинг: +0/-0
Re: Най-доброто място за първа среща?
« Отговор #20 -: Април 06, 2009, 04:27:53 pm »
Аз харесвам първите срещи по следния начин: вечеря в изискан ресторант (червено вино разбира се както и цветя за дамата), приятен разговор .. след това може да последва и посещение в пиано-бар примерно. Последният път нещата при мен протекоха точно така - 1во вечеря в "Ниагара" на ул. Дойран в София и след това "Синатра" .. Беше вълшебно :)

Неактивен Lun

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1988
  • Рейтинг: +8/-30
  • Вещичката!
« Отговор #21 -: Април 06, 2009, 08:28:34 pm »
"Ниагара" казваш  (inlove) хубаво местенце. Имаш моето възхищение и изумление. Никога не съм виждала готин пич да слиза от мерцедес, BMW и т.н клас кола с цветя в ръка. Странно аз на първа среща в изискан ресторант обикновено така потъвам в атмосферата и разговорите, че ноща изтича преди да се сетя за пиано бар (не че някога на първа среща съм се сещала за пиано бар  (chuckle) ). Обаче както вече съм писала доста по-напред, остарявайки си мечтая за по-обикновени неща като цветя и разходка в парка  ;).

Неактивен Maya

• Заинтересован
  • **
  • Публикации: 33
« Отговор #22 -: Април 07, 2009, 03:17:48 pm »
Е, разбира се .. Има толкова много различни и прекрасни начини да си изкараш на една първа среща. Може и излет на Витоша с бутилка вино, малко плодове и т.н. .. Може и разходка и един дъъълъг разговор. Но аз сякаш веднага се сетих за един класически вид на първата среща, не знам .. Може би напоследък съм на такава вълна - мъжът да е галантен, да знае как да ме накара да се почувствам желана, обгрижвана .. А колко до пиано бара - аз лично стигам до него само ако срещата е минала толкова добре, че изпитвам желание да танцувам с този мъж, да се забавлявам с него, да скъся дистанцията.

Неактивен Darla

• Публикации: 1731
  • Рейтинг: +8/-6
« Отговор #23 -: Май 18, 2009, 12:46:50 pm »
На такова място:    
          Тази последната май е далече за среща, но пък е мого красиво, като погледнеш от горе. Бях там миналата година, Руенски манастир- гледката е на п.Рила.
<h2>Play <a href="http://www.marketglory.com/strategygame/Darla777" title="Strategy game MarketGlory">Strategy Game</a>  on MarketGlory</h2>

Неактивен el_gato_con_botas

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 7
« Отговор #24 -: Юни 05, 2009, 05:58:45 pm »
с почти всички съм се срещатала на по кафе или в парка наразходка.Никога не съм си мислила за най-добро място за среща,но винаги съм държала мястото да е по-оживено,че знам ли с кого се срещам  :D
Ay, todo lo que he hecho por tí
Fue una tortura perderte
y me duele tanto que sea así
Sigue llorando perdón
Yo... yo no voy
A llorar hoy por tí

Неактивен cloudoflove

• Заинтересован
  • **
  • Публикации: 44
« Отговор #25 -: Юли 02, 2009, 08:04:35 pm »
   Не знам за вас, но аз поне в началото съм по-притеснителна и именно по тази причина предпочитам неангажиращата разходка. Така никой не те следи постоянно с критичен поглед и спокойно можеш да гледаш настрани и да говориш, докато свикнеш с човека.
   Иначе вълнуваща първа среща за мен е съчетана с много танци и галантност от страна на мъжа :)

Неактивен blackheartedd

• Готин
  • Публикации: 448
    • deviantart
« Отговор #26 -: Септември 02, 2009, 05:08:36 pm »
Няма значение мястото ,за мен е важна компанията. Но особено когато времето го позволява,перфектното за мен е просто една пейка в Борисова.   :)
Illegitimi non carborundum [/center]

Неактивен NS

• Публикации: 1736
  • Рейтинг: +1/-3
  • Всеки проблем носи в ръцете си подарък за теб!
« Отговор #27 -: Септември 03, 2009, 06:29:23 am »
най доброто.....едва ли може да се каже ако ти е приятно с дадения човек и мястото ти е приятно ...много зависи от насрещния за определяне на мястото за срещата...може да бъде от скъп ресторант до хавлийка на плажа....относително е..преживяванто да е хубаво пък мястото е на втори план ;) :)
Винаги можеш да изкараш 40 души от едно село, но не можеш да изкараш селото от нито един човек!!!
http://vbox7.com/play:4359f517

Неактивен Peplle

• Готин
  • Публикации: 295
  • Рейтинг: +4/-0
« Отговор #28 -: Септември 03, 2009, 05:04:52 pm »
избирам места, от които мога да се измъкна доста бързо ....

Неактивен belos

• Публикации: 1769
  • Рейтинг: +11/-1
« Отговор #29 -: Септември 04, 2009, 11:18:48 am »
Може би горички, за да да се скриеш също толкова бързо, колкото си и избягала.  :D :P