Автор Тема: Най-доброто място за първа среща?  (Прочетена 18071 пъти)

Неактивен DesertFire

• Опитен играч
  • Публикации: 502
  • Рейтинг: +0/-0
  • Only The Best Is Good Enough
Re: Най-доброто място за първа среща?
« Отговор #10 -: Март 24, 2008, 05:59:52 pm »
Аз лично бих предпочел вечеря (нещо леко с бутилка вино) и след това разходка под светлините на града - има много хора, но в същото време никой не ви вижда.
Място на което може да се говори, да е спокойно - пицариа, коктейл или пиано бар.

Киното ми се струв прекалено интимно за първа среща, пикникът е за "по-познати" хора, за първа среща не става,  на кафе е доста тривиално (макар и доста "статистическо").

Мисля, че от друга страна може първо да се запитате как се е стигнало дотам да се поканите на въпросната първа среща и на база на това да определите къде и кога - т.е. според човека.

Ако сте се запознали след 4х100 със салата, идеалното място е в леглото, но при останалите случаи може да се помисли...

Don't Look For A Girl, Look For Money, And When You Have The money ,The Girl Will Find You!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Слабите Се Стремят Към Порядък
Силните Контролират Хаоса

Неактивен Малкия

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1662
  • Рейтинг: +14/-1
« Отговор #11 -: Март 28, 2008, 10:16:27 am »
аз защо бях останал с впечатлението , че най - доброто мясно за първа среща е под завивките  :P

Джесинка :) нещо не те разбирам с това , че добри места в България няма
Matador

Неактивен jessie_j

• Глобален Модератор
  • Опитен играч
  • Публикации: 899
  • Рейтинг: +4/-0
  • http://www.bgkoleda.bg
« Отговор #12 -: Март 28, 2008, 04:29:06 pm »
Ами имам предвид увеселителни паркове, циркове, лятото авто кино, чисти паркове за пикници и т.н. Малко американско празвуча, но поне на мен би ми било приятно на подобни места.
Хората, които не обичат котки, явно са били мишки в миналия си живот.

Неактивен Gribbo

• Готин
  • Публикации: 495
« Отговор #13 -: Март 28, 2008, 05:03:28 pm »
така и така се опитвам да се фключа в тукашното УПщество ;)
нека и таз тема да оспама
най-доброто място за 1ва среща е секо ено такова стига да има ответното желание и старание ;)
друга тема е че 1ва среща най вероятно е с цел опознавателна и не е необходмо да е най доброто щот се пак тва че си се запознал с даден обект на желание не зачи че след срещата още ш ти е желние:)
По-добре да търсиш в google earth къде си пил, отколкото да видиш в youtube как!
Всеки може да намаже жената с мед и сметана
БЪДИ БЪЛГАРИН намажи я с боб и люти чушки!

мими69

• Гост
« Отговор #14 -: Април 23, 2008, 12:20:07 pm »
така и така се опитвам да се фключа в тукашното УПщество ;)
нека и таз тема да оспама
най-доброто място за 1ва среща е секо ено такова стига да има ответното желание и старание ;)
друга тема е че 1ва среща най вероятно е с цел опознавателна и не е необходмо да е най доброто щот се пак тва че си се запознал с даден обект на желание не зачи че след срещата още ш ти е желние:)

(clapping)

Неактивен goldbunny~

• Готин
  • Публикации: 406
  • Жената не тича след мъжа, защото кой е видял капан
« Отговор #15 -: Април 28, 2008, 11:56:24 am »
оххх на мен се така ми се случва,че първите ми срещи са по някакви чатове  (doh) ама пък... последното издържа близо 4 години.. така че, май не е толко зле  (rofl) иначе, за мен идеалното е да се излезе в компания някъде, дали ще е на купон или диско или квото и да е.. няма значение... трябва да има познати наоколо  (chuckle)
I'anima ardente non trova pace!

Неактивен xristo666

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 5
    • toshle-stream
« Отговор #16 -: Септември 17, 2008, 03:24:56 pm »
оххх на мен се така ми се случва,че първите ми срещи са по някакви чатове  (doh) ама пък... последното издържа близо 4 години.. така че, май не е толко зле  (rofl) иначе, за мен идеалното е да се излезе в компания някъде, дали ще е на купон или диско или квото и да е.. няма значение... трябва да има познати наоколо  (chuckle)

Аз не съм съгласен с това, че трябва да има познати, предпочитам на първа среща да съм сам с момичето, за да можем да поговорим и да се опознаем по-добре, без някой  постоянно да ни се бърка.А иначе аз съм все още хлапе :D и не съм имал много първи срещи, но поне тези, които съм ги имал са били в някое кафе.Не казвам, че това е най-подходящото място вероятно има и доста по-добри, но за сега ме е устройвало, имали сме възможност да се опознаем с момичето и да преценим дали може да се получи нещо.След това една приятна разходка из града или някой парк би била добър завършек. :)
Това което не ни убива ни прави по-силни!

Неактивен plac3bo

• Заинтересован
  • **
  • Публикации: 57
« Отговор #17 -: Февруари 09, 2009, 04:20:09 pm »
Според мен за първа срещае най-оферта първо театър [или нещо подобно (в краен случай кино) - опера, шоу на живо], каквото и да е, но да имате за какво да си говорите след него  в някое заведение. Без кръчми и ресторанти според мен...няма смисъл да се наплюскатеи после само да Ви се иска да си полегнете да дремнете. Трябва да е нещо леко и малко (да не се напиете) и задължително мъжът плаща на първа среща с уговорката на следващата да плати Тя...така хем постъпващ джентълменски хем ти остава един вид длъжна да се срещнете втори път...когато това стане делите сметката.

За жалост имах случай с едно девойче с което просто се срещнахме и беше тъпо...нямаше за какво да си говорим...аз не съм много разговорлив - много добър слушател съм...и беше много конфузно...пууу направо се сдухах само като се сетих.

Revenge is a dish best served cold...

Неактивен tristram

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1483
  • Рейтинг: +40/-29
  • I am what I am
    • chapter 00
« Отговор #18 -: Февруари 09, 2009, 05:57:09 pm »
по темата...от един много приятен филм...  ;)

Неактивен coolkiss

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 25
  • готино е да си важен, но по-важно е да си готин
    • Обучения по запознанства с жени
« Отговор #19 -: Март 24, 2009, 04:53:25 pm »
Аз ползвам задължително място, на което може да седнем един до друг - за КИНО ескалация. Кафенца и готини барове... В центъра на София са много...