Автор Тема: Тъй като поредната тема за проблем във форума  (Прочетена 9487 пъти)

Неактивен tuby

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
Re: Тъй като поредната тема за проблем във форума
« Отговор #50 -: Януари 29, 2012, 07:45:33 am »
Исках да напиша романтично ЛС на мишунка и това ми излезе :

Warning: Something's Not Right Here!
forum.vratovrazka.bg contains content from www.profile-comments.com, a site known to distribute malware. Your computer might catch a virus if you visit this site.
Google has found malicious software may be installed onto your computer if you proceed. If you've visited this site in the past or you trust this site, it's possible that it has just recently been compromised by a hacker. You should not proceed, and perhaps try again tomorrow or go somewhere else.
We have already notified www.profile-comments.com that we found malware on the site. For more about the problems found on www.profile-comments.com, visit the Google Safe Browsing diagnostic page.

If you understand that visiting this site may harm your computer, proceed anyway.

Help improve detection of malware by sending additional data to Google about sites on which you see this warning. This data will be handled in accordance with the Safe Browsing privacy policies.

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
« Отговор #51 -: Януари 29, 2012, 08:27:08 am »
 :D Така е, от виртуалният секс без предпазни мерки се хващат и вируси...

П.П. Аз нямам такъв проблем.
« Последна редакция: Януари 29, 2012, 08:29:11 am от Mishunka »
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен tuby

« Отговор #52 -: Февруари 01, 2012, 10:42:42 am »
На какво прилича чата днес по обяд :

Чудно ми е модераторите до кога ще търпят подобно неадекватно поведение на потребителя агалиа? Как смятате колко хора ще се задържат в този форум, когато първото нещо което виждат е 50 песни от ютуб наспамени в чата?

Неактивен Taz

• Публикации: 2744
  • Рейтинг: +18/-46
« Отговор #53 -: Февруари 01, 2012, 11:29:22 am »
Как смятате колко хора ще се задържат в този форум, когато първото нещо което виждат е 50 песни от ютуб наспамени в чата?

В чата не могат да се видят повече от 12 клипа? :P
А и хората не се задържат заради потребители като теб! ;)

Неактивен Alito

• Публикации: 3063
  • Рейтинг: +173/-217
  • Макар и просяк, България е в ЕС, велико! :)))
« Отговор #54 -: Февруари 01, 2012, 11:38:35 am »
На какво прилича чата днес по обяд :

Чудно ми е модераторите до кога ще търпят подобно неадекватно поведение на потребителя агалиа? Как смятате колко хора ще се задържат в този форум, когато първото нещо което виждат е 50 песни от ютуб наспамени в чата?

Много яко парче: :) :) :)

"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен borkos

• Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
« Отговор #55 -: Февруари 02, 2012, 12:59:05 am »
Оооо тоя е много голям,песните му са идеални за релакс,а ремикснати са точно за загрявка за нещо по-диво и игриво,както казва моя идол Юлиан Вучков "Има една пияндурска атмосфера"

When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!

Неактивен borkos

• Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
« Отговор #56 -: Февруари 29, 2012, 11:28:13 pm »
Искам да честитя на модовете Шефа , Ред (и които още се подвизават като "отговорни лица" ) днес май поставихте анти рекорд.
Последният регистриран член е 99v86k  на Февруари 05, 2012, 04:34:30.До преди 6 месеца ,на няколко дена се регваше нов,сега близо 1 месец дупка.Но то и как да се регне някой като ни делнахте от заглавната страница преди близо 2 месеца ,едно голямо браво  :D .

И можете ли реално да ми дадете някакъв логичен отговор,абе вие мамка му за какво сте във форума с тези "титли" ,нямате обективен,а още по-малко и адекватен поглед над нещата ,за споровете и драмите които вървят м/у нас,но въпреки това,когато решите да си вършите работата "качествено" бам теслата .Предполага се ,че сме едно форумно семейство ,а такова без спорове няма,а да не забравяме къде живеем,ние сме на балканите,псувните и сеира са ни вродени на дълбоко  :D
When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!

Неактивен Alito

« Отговор #57 -: Март 01, 2012, 05:55:12 am »
Искам да честитя на модовете Шефа , Ред (и които още се подвизават като "отговорни лица" ) днес май поставихте анти рекорд.
Последният регистриран член е 99v86k  на Февруари 05, 2012, 04:34:30.До преди 6 месеца ,на няколко дена се регваше нов,сега близо 1 месец дупка.Но то и как да се регне някой като ни делнахте от заглавната страница преди близо 2 месеца ,едно голямо браво  :D .

И можете ли реално да ми дадете някакъв логичен отговор,абе вие мамка му за какво сте във форума с тези "титли" ,нямате обективен,а още по-малко и адекватен поглед над нещата ,за споровете и драмите които вървят м/у нас,но въпреки това,когато решите да си вършите работата "качествено" бам теслата .Предполага се ,че сме едно форумно семейство ,а такова без спорове няма,а да не забравяме къде живеем,ние сме на балканите,псувните и сеира са ни вродени на дълбоко  :D

Боре, стига моля те. :)
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен tuby

« Отговор #58 -: Март 01, 2012, 05:58:44 am »
Борето е абсолютно прав. Също така бих добавил, че от както аз спрях да пускам теми в тоя форум не се е появила нито една нова. Благодарение на няколко чатери - агалиа, ено, вега, които са узурпирали този форум и пречат на всичко градивно тук, аз отказвам да пускам нови теми. Докато това не се промени не виждам как някой друг ще се регистрира.

Неактивен Alito

« Отговор #59 -: Март 01, 2012, 12:06:49 pm »
"Мълчанието е най-добрият отговор".
SAFER INTERNET