Автор Тема: Подходящ човек в неподходящо време  (Прочетена 5217 пъти)

Неактивен goldbunny~

• Готин
  • Публикации: 406
  • Рейтинг: +0/-0
  • Жената не тича след мъжа, защото кой е видял капан
Re: Подходящ човек в неподходящо време
« Отговор #10 -: Май 05, 2008, 02:18:25 pm »
емиии да, то за това не е подходящо времето в началото, за да можеш да го опознаеш, и ако верно е мн подходящ.. то и времето така  :D  ;)
I'anima ardente non trova pace!

Неактивен passenger

• Готин
  • Публикации: 263
« Отговор #11 -: Август 16, 2009, 08:53:55 pm »
Колкото и оптимистично да звучат мненията на всички в тази тема този път немога да се съглася.Мисля ,че наистина има такова нещо като "подходящ човек в неподходящо време" ,защото колкото и силно желание да имат и двете страни когато всичко е срещу вас просто нестава.Колкото до връзките от разстояние и в други теми съм го казвал мисля ,че са обречена кауза ,но това е просто мнението на един песимистично настроен оптимист  :)
В пустинята рядко се срещат жени, а у всяка жена хиляди, хиляди пустини. - Смирненски

Ако не поискаш от човек много, няма да получиш много. Макаренко

Неактивен liberty

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 22
« Отговор #12 -: Август 17, 2009, 12:23:39 am »
не знам какво точно се има предвид под "неподходящ момент", но имам едно мнение по въпроса - има ли желание, има и начин. ако двамта се обичат наистина толкова много, не е ли точно това доказателство за любовта и не е ли точно това смисълът й - да намериш човек, за когото си струва да се бориш; човек, който да е до теб и да те подкрепя и бъдейки заедно в изпитанията да сте си помощ и отмяна?
а за "подходящ"... напр в момента има едно момче, което, ако трябва да гледам по "критерии" спада в "доста подходящ", но... просто не изпитвам нищо. принципно съм 'за" това, че е по-важно от чувствата е хората да се разбират, да могат да си споделят, помагат и най-вече да живеят спокойно заедно, НО просто не мога. и мисл, че ти отговоям на другия въпрос - малка съм, но, да, случвало ми се е да взимам гадни решения. и още нещо - само ти си знаеш какво изпитваш и само ти можеш да си прецениш цялата ситуация и да вземеш най-доброто решение

Неактивен NS

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1736
  • Рейтинг: +1/-3
  • Всеки проблем носи в ръцете си подарък за теб!
« Отговор #13 -: Ноември 11, 2009, 11:07:14 am »
Случвало ли ви се е да срещнете подходящ мъж или жена в неподходящо време?Аз имам чувството че мога дори и книга да напиша по въпроса... Например ,от една година познавам един прекрасен мъж, който си има сериозна приятелка с която е от 6 години , не е щастлив с нея, знам че страшно много ме харесва но аз се дърпам, защото знам че е безсмислено...Това го давам като пример...Или връзките от разтояние...Интересно ми е случват ли ви се такива неща и какво правите с тези взаимоотношения.../Искам само да отбележа ,че не съм глупачка и мога да различавам кога един мъж се измъква защото не иска и кога наистина иска но обстоятелствата не му позволяват..../

ми направо да се включвам в книгата ,която ще пишеш.Имала съм ..мнооого случаи на подходящия в неподходящото време.За връзките от разстояние съм писала в друга тема-трудна работа къмто невъзможна с две думи.А поповод неподходящия  и каквоправя ми...явно съм мазохист защото обикновенно  колкото е по неподходящ момента аз толкова повече искам и съответно пробвам...всичко завършва не много  розово и весело....с времето уж се старая да избягвам подбни преживявания :) накратко усетиш ли неподходящ момент или много неща които да пречат на връзката...не се занимавай (това си казвам аз) няма смисъл ...малко хубави моменти и много нерви...не си заслужава като го погледнеш по -късно във времето и вече по -трезво ;)
Винаги можеш да изкараш 40 души от едно село, но не можеш да изкараш селото от нито един човек!!!
http://vbox7.com/play:4359f517

Неактивен Scarface

• Публикации: 1945
  • Рейтинг: +110/-17
  • Fcuk what people think
« Отговор #14 -: Ноември 21, 2009, 09:57:39 pm »
За жалост ми се е случвало...и все пак си мисля, че за отсрещната страна беше малко по-неподходящо
You miss 100% of the shots you don't take

Неактивен Lun

• Публикации: 1988
  • Рейтинг: +8/-30
  • Вещичката!
« Отговор #15 -: Ноември 22, 2009, 09:30:51 am »
Хвърлих едно оченце да видя от кога датира предишният ми пост в темата и със задоволство установявам, че все още съм на мнението (даже с по-голяма категоричност), че няма неподходящо време за подходящите хора. Ако за ЧовекъТ не преобърнем времето, за какво е целият този живот?

Виж обратното ми се струва доста по-универсално. Неподходящият човек в подходящото време  (chuckle). Това като, че ли се случва доста по-честичко  :D.

Неактивен Taz

• Публикации: 2744
  • Рейтинг: +18/-46
« Отговор #16 -: Декември 06, 2010, 11:24:16 am »
Много абстрактно пишете по темата - не е било неподходящо времето, а човекът бил неподходящ и затова не е станало. За жалост, обстоятелствата предопределят много от това, което ни се случва.

Какво може да се направи, например, ако има голямо привличане между мен и някоя жена, обаче тя се окаже омъжена с 2 деца. К'во пра'им сега? :P

Неактивен Aglaia

• Публикации: 2079
« Отговор #17 -: Декември 06, 2010, 01:00:15 pm »
Случвало ли ви се е да срещнете подходящ мъж или жена в неподходящо време?Аз имам чувството че мога дори и книга да напиша по въпроса... Например ,от една година познавам един прекрасен мъж, който си има сериозна приятелка с която е от 6 години , не е щастлив с нея, знам че страшно много ме харесва но аз се дърпам, защото знам че е безсмислено...Това го давам като пример...Или връзките от разтояние...Интересно ми е случват ли ви се такива неща и какво правите с тези взаимоотношения.../Искам само да отбележа ,че не съм глупачка и мога да различавам кога един мъж се измъква защото не иска и кога наистина иска но обстоятелствата не му позволяват..../

И защото той ти каза, че не е щастлив с нея и ти взе та повярва. Мога да ти кажа, че иска само да те изчука.
"Животът е като представление – в него най-често най-лошите измежду хората заемат най-добрите места." Питагор