Автор Тема: Подходящ човек в неподходящо време  (Прочетена 5216 пъти)

Неактивен Beauty

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 10
  • Рейтинг: +0/-0
Случвало ли ви се е да срещнете подходящ мъж или жена в неподходящо време?Аз имам чувството че мога дори и книга да напиша по въпроса... Например ,от една година познавам един прекрасен мъж, който си има сериозна приятелка с която е от 6 години , не е щастлив с нея, знам че страшно много ме харесва но аз се дърпам, защото знам че е безсмислено...Това го давам като пример...Или връзките от разтояние...Интересно ми е случват ли ви се такива неща и какво правите с тези взаимоотношения.../Искам само да отбележа ,че не съм глупачка и мога да различавам кога един мъж се измъква защото не иска и кога наистина иска но обстоятелствата не му позволяват..../
....защото животът не се мери с броя  вдишвания ,а с моментите които  спират дъха ни...!!

Неактивен barbarella

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1676
  • Carpe diem, baby!
Re: Подходящ човек в неподходящо време
« Отговор #1 -: Март 17, 2008, 08:58:47 am »
мисля, че ако човекът е подходящ, няма неподходящо време. а ако нищо не се случи, значи не е бил чак толкова подходящ.
life is a struggle between good, evil and chocolate  (headbanbg)

Неактивен Lun

• Публикации: 1988
  • Рейтинг: +8/-30
  • Вещичката!
« Отговор #2 -: Март 17, 2008, 01:33:29 pm »
Напълно съм съгласна с barbarella. Ако човекът е подходящ няма неподходящо време. Към това бих добавила само един щрих: и хората да знаят какво искат. От тук могат да последват дълги дебати от рода какво означава "подходящ" човек, за какво да е подходящ и т.н.  ;)

Неактивен pilgrim

• Закоравял
  • Публикации: 72
« Отговор #3 -: Март 17, 2008, 03:03:19 pm »
и аз подкрепям двете сладурани!!!
А дали това се случва на нас... споко ВСЕКИ ДЕН  (rofl) Но такъв е животът. В живота си трябва да срещнем адски много неподходящи хора, за да оценим истински подходящия  (inlove)
You'll always be my baby...I'm always thinking of
you baby... I need you so much... :)
Dj Tiesto - The best <3

Неактивен freya

• Опитен играч
  • Публикации: 797
« Отговор #4 -: Март 17, 2008, 04:10:27 pm »
Хм... много интересен въпрос. На мен ми е интересна и друга гледна точка - какво правим, ако срещнем няколко подходящи по едно и също време :^)

Иначе съм съгласна, че няма неподходящо време, ако има привличане. Виж, ако някой от двамата е обвързан... Тогава явно не е подходящ наистина - не може едновременно да е Мистър подходящ и Мистър Зает...
I dream of rain
I dream of gardens in the desert sand...

Неактивен Beauty

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 10
« Отговор #5 -: Март 17, 2008, 06:52:48 pm »
Всичко това на теория е така, обаче хората не сме еднакви и не всички са решителни и смели в постъпките си...Например много голяма част от мъжете предпочитат да пеят песента :"Не е в теб проблема а в мен" , вместо да кажат просто : "Съжалявам, просто не си Тази , която търся..."А за подходящия момент можем да поспорим малко   :P
Една моя приятелка в САЩ учеше и пътуваше непрекъснато и един младеж много я харесваше и изчака няколко години  за да могат да бъдат заедно...Сега са женени и имат три деца ...Което пак ме връща към мисълта че явно рядко,но наистина момента не е подходящ понякога..
....защото животът не се мери с броя  вдишвания ,а с моментите които  спират дъха ни...!!

Неактивен desniko

• Опитен играч
  • Публикации: 727
« Отговор #6 -: Март 17, 2008, 10:55:57 pm »
Защо реши,че е неподходящо времето?Защото той е обвързан ли,а след като е обвързан защо се заглежда по теб?Според мен той може да има 6 годишна връзка,но щом се оглежда явно не мисля,че я смята за сериозна.В случая няма подходящо и неподходящо време,има само оправдания ;),така че не виждам къде е проблема,щом се харесвате-вземайте се,нали не му висят 10 деца на крачола на панталона ;)
"Ако искаш да жертваш възхищението на много мъже заради критичността на един-тогава се омъжи."

Неактивен Малкия

• Публикации: 1662
  • Рейтинг: +14/-1
« Отговор #7 -: Март 17, 2008, 10:57:48 pm »
когато човек иска , намира начин, когато не иска , намира причина .....
Matador

Неактивен goldbunny~

• Готин
  • Публикации: 406
  • Жената не тича след мъжа, защото кой е видял капан
« Отговор #8 -: Май 03, 2008, 01:32:07 pm »
аз пък мисля, че квото е писано, това ще стане, и ако и 2мата много искате да сте заедно, ще бъдете, рано или късно :) ако сега времето е неподходящо, ако той/тя е подходящият човек... и времето ще стане подходящо  (happy)
I'anima ardente non trova pace!

Неактивен CATY80

• Готин
  • Публикации: 241
« Отговор #9 -: Май 04, 2008, 03:07:43 pm »
аз пък мисля, че квото е писано, това ще стане, и ако и 2мата много искате да сте заедно, ще бъдете, рано или късно :) ако сега времето е неподходящо, ако той/тя е подходящият човек... и времето ще стане подходящо  (happy)

Съгласна съм. Лошото е че много често ти изглежда подходящ пък после като го опознаеш ....... :(