Автор Тема: Какво е "истински мъж"?  (Прочетена 10107 пъти)

Неактивен borkos

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
Re: Какво е "истински мъж"?
« Отговор #40 -: Декември 14, 2011, 01:42:23 pm »
Добре моралистите ,мерси за кратката и изключителна лекция.
When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!

Неактивен Zai4e

• Заинтересован
  • **
  • Публикации: 39
  • Рейтинг: +3/-1
« Отговор #41 -: Май 02, 2012, 02:09:13 pm »
Истински, за мен означава да се държи като мъж. Да не се прехласва по розовия цвят, да не си епилира краката и ръцете, да не си движи ръцете като жена, и да не е прекалено модерен като папагал. Да е тактичен ако реши да прави свалка, а не като повече мъже досадни. Да слуша между редовете жената, ако е  казала че еди какво си и харесва.. и ако след 2 седмици я изненада с това нещо--това е крайно мило. :* Когато тя е ядосана-той просто да мълчи, докато и мине, да не влиза в спорове. Да е като цяло спокоен, а не неврозен. Да не се притеснява от връзката си и да прави така че жената да се чувства пълноценна и уважавана сред познатите на мъжа.

Неактивен emsi_t0

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 12
  • Рейтинг: +0/-0
« Отговор #42 -: Юни 28, 2012, 05:11:06 pm »
Истинският мъж той има характер и принципи.Той се появява точно когато най-малко го очакваш.Различава се от всички останали по това, че ще те промени изцяло.Ще пренареди целия ти живот.

Неактивен fizzy

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 11
« Отговор #43 -: Юни 28, 2012, 05:18:19 pm »
всяка една жена ли иска да бъде променяна бе emsi_to ? :D :D

Неактивен emsi_t0

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 12
« Отговор #44 -: Юни 28, 2012, 05:28:29 pm »
е незнам за другите но поне аз съм на това мнение !

Неактивен sweex

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 1
« Отговор #45 -: Юли 06, 2012, 11:39:49 am »
"истински мъж":  силен, контролиращ ситуацията, решителен, власт имащ, позитивен и много енергичен подчертаващ присъствието си и още много други. В настоящият момент има малко изкривяване за представата - "истински мъж", според повечето хора, по точно тези които не са се развили като "истински мъже" а са останали с детското и юношеско мислене и го прикриват в някой случай успешно, в някой - не. Често те приемат насадените от обществото или средата - правила и ценности, изкривяващи първоначалните идеи. Силата и контрола на ситуацията се изразява с агресия и подтискане на по - слабите, решителността най често се препокрива с не много обмисленото 'YOLO' (You Only Live Once)  :D, властта с сила или пари...

Истинският мъж той има характер и принципи.Той се появява точно когато най-малко го очакваш.Различава се от всички останали по това, че ще те промени изцяло.Ще пренареди целия ти живот.
За това съм напълно съгласен. Жената трябва да се ръководи по пътя на мъжа. А не мъжа да прави всичко нужно, за да и се хареса и да и угоди.. - това е друга тема, която е свързана доста тясно - като малки доста ни се е втълпявало, че трябва да сме добри, да помагаме, да караме другите да се чувстват
добре. Лично мнение е че ако не се вземат мерки може да е доста опасно и да започне човек да прави  всичко това само за да се хареса на другите и да си мисли че и те го харесват.

Олях се като за първи пост  :P

Just my opinion  8-)
“If you're weak and shy and submissive, get over it.” гаражни врати

Неактивен tuby

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #46 -: Юли 06, 2012, 12:10:21 pm »
Не съм съгласен. Жената не е пинчер или пудел, който трябва да върви в стъпките на мъжа. В едно нормални човешки отношения хората са равнопоставени и винаги биха направили така, че човека до тях да се почувства добре.