Автор Тема: Какво е "истински мъж"?  (Прочетена 10123 пъти)

Неактивен tuby

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
Какво е "истински мъж"?
« -: Ноември 15, 2011, 08:11:05 am »
След като една съфорумка, в която съм тайно влюбен каза израза "истински мъж", аз се зачудих как си представят жените "истинският мъж". Какви данни, особености и характеристки трябва да притежава един мъж, че да бъде приет като "истински". Непременно ли мъжът, който търсите трябва да е "истински" или може да има и някои "неистински" черти?

Неактивен Taz

• Публикации: 2744
  • Рейтинг: +18/-46
Re: Какво е "истински мъж"?
« Отговор #1 -: Ноември 15, 2011, 10:04:22 am »
Да има голяма кесия. :D

Неактивен Lun

• Публикации: 1988
  • Рейтинг: +8/-30
  • Вещичката!
« Отговор #2 -: Ноември 15, 2011, 10:30:05 am »
Да има голяма кесия. :D
Не! Това е просто мъж с голяма кесия (devil)! Във всеки случай не си представям "истинският" мъж на всяка сричка да споменава нещо за пари, кесии, меркантилност :P

Tuby най-добре съфорумката, в която си толкова тайно влюбен ако иска да ти обясни. Това сигурно е нещо като "идеалният" мъж, когато е на твое разположение обаче (chuckle)

Неактивен Alito

• Публикации: 3063
  • Рейтинг: +173/-217
  • Макар и просяк, България е в ЕС, велико! :)))
« Отговор #3 -: Ноември 15, 2011, 10:43:16 am »
Който те кара да се чувстваш добре.
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен Taz

• Публикации: 2744
  • Рейтинг: +18/-46
« Отговор #4 -: Ноември 15, 2011, 10:58:53 am »
Който те кара да се чувстваш добре.

Това става най-добре с голяма кесия.
Иначе жената все ще намира кусури за това или онова. На един приятел гаджето му много го обичаше, докато теглеше кредити, за да й угажда, а след това... се разделиха. :D

Неактивен Scarface

• Публикации: 1945
  • Рейтинг: +110/-17
  • Fcuk what people think
« Отговор #5 -: Ноември 15, 2011, 11:07:09 am »
Извинявай, че ше го кажа, ама приятелят ти явно е бил доста зле :(
You miss 100% of the shots you don't take

Неактивен borkos

• Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
« Отговор #6 -: Ноември 15, 2011, 11:36:53 am »
Хахаха труден въпрос,може би за всяка тази две думички са с различен смисъл.Но от друга страна,те не остнаха свестни жени,че да искат истински мъже
When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
« Отговор #7 -: Ноември 15, 2011, 11:53:02 am »
На първо място да уважава жените като цяло. Не само майка си, но и жената до него или случайната жена. Да не се опитва да я принизява или омаловажава, по един или др начин, пряк или индиректен. Тоест, обиждайки я като се изказва лошо за нея, особено в нейно отсъствие или поставяйки я в постоянна отбранителна позиция като и приписва меркантилност като неизменна и едва ли не отличителна полова черта при жените. Това поведение за мен е само и единствено стремеж за покриване на собсвените си несигурност и комплекси, дори и символ на дребнавост и скъперничество. Нормално е всеки човек да има някакви недостатъци и комплекси. Но един истински мъж не тр да се/ да ги оправдава с жените, а би тр да се оптива да ги пребори. Да може да се вглежда в самият себе си като личност.

Един истински мъж тр да е целеустремен и амбициозен, уверен в себе си, да гледа реално на себе си поставен сред останалите и в общото. Да е земен.

И едно доста важно за мен нещо, което един истински мъж би тр да притежава е достойнство.
Не харесвам мъже, които ползват женски техники, умения и похвати в общуването си с хората и в обществото, а именно лицемерие, интриганство, двуличие, надменност, елементарна злоба...
« Последна редакция: Ноември 15, 2011, 11:59:07 am от Mishunka »
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #8 -: Ноември 15, 2011, 11:57:50 am »
Ми, то кво излиза. Аз съм си една пълноценна жена :D

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
« Отговор #9 -: Ноември 15, 2011, 12:00:49 pm »
 :D Сори, аз си падам по мъже... Толкова ли не може да се намери някаква истинност в теб?
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...