Автор Тема: Автомобилите Опел  (Прочетена 11493 пъти)

Неактивен Mishunka

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
Re: Автомобилите Опел
« Отговор #40 -: Май 08, 2010, 09:41:46 pm »
autodata   има я в замундата и там има информация за всякакви марки и модели коли :)

Мхм, точно така  ;)
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен Garvana

• Закоравял
  • Публикации: 155
  • Рейтинг: +65/-1
  • Безразличен си ми като светофар в GTA
« Отговор #41 -: Декември 15, 2010, 04:32:16 am »
Опела-колата ,за която е създадена ръждата  ;)
Понякога ти се иска да вървиш на някъде , ей така без да знаеш накъде отиваш. После осъзнаваш, че си тъп като джапанка и се прибираш вкъщи...

Неактивен Krassimir

• Опитен играч
  • Публикации: 527
  • Рейтинг: +16/-4
« Отговор #42 -: Декември 15, 2010, 09:19:37 am »
да ви кажа честно, имам една Корсичка - такава пушка е, че не е истина. И от много хора знам, че Опел е един от най-стабилните автомобили на пазара. Шансът да сгрешип при покупка на такъв автомобил е минимален. Това с ръждата мисля, че е обсъждано на по-предните страници от темата и ще го оставя като излишно за коментиране.
We think the same things at the same time..
http://proweb.bg / http://wildbulgaria.org

Неактивен Aglaia

• Публикации: 2079
  • Рейтинг: +0/-0
« Отговор #43 -: Декември 15, 2010, 12:36:56 pm »
да ви кажа честно, имам една Корсичка - такава пушка е, че не е истина. И от много хора знам, че Опел е един от най-стабилните автомобили на пазара. Шансът да сгрешип при покупка на такъв автомобил е минимален. Това с ръждата мисля, че е обсъждано на по-предните страници от темата и ще го оставя като излишно за коментиране.

Тия Опел Корси, са супер икономични коли. Не като моята пушка, която харчи 10-12 градско. Ама си я обичам аз моята фиатка, добре ускорява и е маневрена доста. (inlove)
"Животът е като представление – в него най-често най-лошите измежду хората заемат най-добрите места." Питагор

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #44 -: Декември 15, 2010, 12:42:24 pm »
Аз имам опел и съм доволен. нямам проблеми с ръждата. Но това сигурно е, защото колата е по-нов модел с отопление на седалките, огледалата, автоматична скоростна кутия, климатик и куп други екстри.

Неактивен borkos

• Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
« Отговор #45 -: Декември 15, 2010, 12:47:07 pm »
новите опели са поцинковани,не цялото купе но основните части които са предразположени към гниене
When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!

Неактивен Krassimir

• Опитен играч
  • Публикации: 527
  • Рейтинг: +16/-4
« Отговор #46 -: Декември 15, 2010, 12:52:11 pm »

Тия Опел Корси, са супер икономични коли. Не като моята пушка, която харчи 10-12 градско. Ама си я обичам аз моята фиатка, добре ускорява и е маневрена доста. (inlove)
Другият автомобил е Ланча Делта и да, бързо ускорява и е най-маневрения автомобил на който съм се качвал, нооо е пълен разход. Чупливи най-вече. Опелът е къде по-добре и от Ланча, и Фиат, и всичко останало италианско от този клас.
We think the same things at the same time..
http://proweb.bg / http://wildbulgaria.org