Автор Тема: Автомобилите Опел  (Прочетена 11492 пъти)

Неактивен zdravkop

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 10
  • Рейтинг: +0/-0
Автомобилите Опел
« -: Август 10, 2007, 03:15:20 pm »
Аз, като всеки средностатистически български мъж, обичам освен жените, и по- специално жена си, и автомобилите. Откакто се помня ги обожавам и детската ми мечта беше да стана шофьор. Но аз обичам една немска марка автомобили, на която ще бъда верен до края на живота си- Опел! Искам да ви уверя, че не работя във фирми, свързани с тази марка. Просто съм и фен и това е. Притежавам трети поред Опел и следващата ми кола пак ще се казва Опел. И като извод ще ви кажа- обичам жените, и по- точно жена си, и обичам автомобилите, и по- точно Опел!  ;D
« Последна редакция: Август 10, 2007, 04:02:08 pm от zdravkop »
Чест и гордост за мен е да съм българин! Да живее България!

Неактивен -

• Готин
  • Публикации: 366
Re: Автомобилите Опел
« Отговор #1 -: Август 10, 2007, 06:41:48 pm »
И аз съм почитател на автомобилите, които прави Ханс...само че на VW и по принцип на VAG-групата (VW, Audi, Lambo, Bugatti, Bentley, Seat, Skoda)...затова и карам един скромен Пасат В4... ;)
Вярно ли е, че на Опелите като сменяш масло, сменяш и прагове?! :o
Майтап да става, да не се жегнеш нещо! ::)

Неактивен zdravkop

• Новодошъл
  • *
« Отговор #2 -: Август 10, 2007, 07:08:27 pm »
До 93, максимум 94 година наистина Опелите гниеха, но след тези години и особено след фейслифта и на Вектра,  и на Астра, този проблем изчезна, така че единственото нещо, с което ФВ бяха по- добри от Опел, вече го няма. И превъзходството на Опел пред ФВ вече е неоспоримо.

Неактивен achkata

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 20
« Отговор #3 -: Август 11, 2007, 12:58:09 am »
zdravkop другия голям проблем на Опелите са им купетата особено на Астра вътре е тясно.Иначе за гниенето е вярно след и включително 94 нямат проблеми с гниенето.

Неактивен zdravkop

• Новодошъл
  • *
« Отговор #4 -: Август 11, 2007, 12:59:28 pm »
Ачка, това не е нито голям проблем, нито дори е проблем. Ти за кои Астри говориш- Ф, Г или Х? Има разлика между трите модела, уточни за кой точно става на въпрос. Ако сравниш габаритите на Астра, нека да са най- старите- Ф, с тези на Голф 3, ще видиш, че разлика няма, или почти няма. Така че Опелите са много по- напред от ФВ, пък да не говорим за интериора на купетата и външен вид. Голфовете, Пасатите и останалите са все едно, че си ги дялал с брадвата.

Неактивен achkata

• Новодошъл
  • *
« Отговор #5 -: Август 11, 2007, 01:47:34 pm »
zdravkop ама вярно че си луд фен на Опелите

Неактивен zdravkop

• Новодошъл
  • *
« Отговор #6 -: Август 11, 2007, 02:29:32 pm »
Така е, пък и фактите са си факти- за хубавото не можеш да кажеш, че е грозно или че не става. Само погледни един интериор, и по- точно арматурното табло на един Голф 2 или 3, на Пасат  и виж едно табло на Астра, Кадет или Вектра от по- старите модели. Разликата е голяма.

Неактивен BUMER

• Заинтересован
  • **
  • Публикации: 33
« Отговор #7 -: Август 24, 2007, 04:52:18 pm »
Каквото и да си говорим, става въпрос все пак за ОПЕЛ!
ДОБРИТЕ ОТИВАТ В РАЯ, ЛОШИТЕ КЪДЕТО СИ ИСКАТ!!!

Неактивен achkata

• Новодошъл
  • *
« Отговор #8 -: Август 26, 2007, 09:22:21 pm »
zdravkop позаинтересувах се точно за модела на астрата . та тои е Opel[орел] Astra 1.4 i GL

Неактивен mitko_kik

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 1
« Отговор #9 -: Октомври 11, 2007, 09:07:14 pm »
здравейте, и аз карам опел и съм много доволен. За напред не смятам да изневеря на марката ;)