Автор Тема: Каква козметика ползвате?  (Прочетена 19590 пъти)

Неактивен jessie_j

• Глобален Модератор
  • Опитен играч
  • Публикации: 899
  • Рейтинг: +4/-0
  • http://www.bgkoleda.bg
Каква козметика ползвате?
« -: Март 05, 2008, 07:32:53 pm »
Много ми е интересно какво друго освен дезодорант и пяна за бръснене ползвате. Бихте ли ползвали разни кремове за лице/ ръце, балсами и маски за коса, лосион за тяло др. уж само женски козметични средства? Не ви ли омръзна половинката ви да заема цялата тоалетка в банята?
Хората, които не обичат котки, явно са били мишки в миналия си живот.

Неактивен Малкия

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1662
  • Рейтинг: +14/-1
Re: Каква козметика ползвате?
« Отговор #1 -: Март 05, 2008, 08:58:07 pm »
това трявба да е въпрос към мъжката алдитория :)
дозодорант,пяна,  афтършейв , крем за лице някакъв на арома, някво друго кремче за почистване на лице , пяна за коса на нивея , имах и тоалетна вода но свърши днес :)
друго май нямам :)
Matador

Неактивен jessie_j

• Глобален Модератор
  • Опитен играч
  • Публикации: 899
  • Рейтинг: +4/-0
  • http://www.bgkoleda.bg
« Отговор #2 -: Март 05, 2008, 09:42:55 pm »
Ау, очарована съм и приятно изненадана :)
Мислех че мъжете все още не обичат инвестициите в козметика :)
Хората, които не обичат котки, явно са били мишки в миналия си живот.

Неактивен ByeVas

• Публикации: 1100
  • Рейтинг: +0/-0
« Отговор #3 -: Март 07, 2008, 07:32:53 am »
Имам гел, афтършейв, парфюми - няколко за различните поводи(както казва vratovrazkata), балсам за след бръснене, няколко кремчета за ръце, пяна за коса, душ гел, рол он.... за това се сещам и аз за сега
I never wanted to be famous. I only wanted to be great.
Ray Chrales

Неактивен Sprite

• Заинтересован
  • **
  • Публикации: 62
  • Преди живеех срещу лудницата,сега живея срещу нас!
« Отговор #4 -: Март 16, 2008, 11:11:38 pm »
О,свикнал съм на всички кремове(за крака ръце,лице дневни/нощтни/хидратиращи/дехидратиращи/против пъпки/за равен тен и прочие и прочие,маски за коса,шанпоани и балсами по 5 вида,душ гелчета интимни гелчета,разни спрейчета против цъфтене,за блясък,за заглаждане,против накъсване/възстановяващи/за права коса ...)
Покорила е банята а и не само.
Аз ползвам крем за ръце,някакъв на Гарниер,пяна за коса,шанпоан си купувам отделно,че на жената миришат много женски и естествено пяна за бръснене,афтършейв ,парфюмчета,дезодорантчета.Скромен съм в сравнение с милото  :D

Неактивен haiduk85

• Закоравял
  • Публикации: 176
« Отговор #5 -: Март 17, 2008, 09:35:54 am »
Аз ползвам пяна/гел за бръснене, балсамче за след, няколко парфюмчета и едно дезодорантче, имам и рем за ръце (някакъв атрикс или астрикс някакъв), който ползвам от време на време...за в банята ползвам шампоанче и душгел, както и низорал, защото имам проблеми с кожата на главата. ;)
HAD THE GUTS, GOT THE GLORY!!!

Неактивен alhimika

• Готин
  • Публикации: 301
  • Рейтинг: +2/-0
  • I'm a educated fool with money on my mind !
« Отговор #6 -: Март 20, 2008, 12:32:40 pm »
На един мъж му трябва нещо за след бръснене и някой парфюм другото е излишен разход.
LIVE FREE OR DIE !!!

Неактивен ByeVas

• Публикации: 1100
« Отговор #7 -: Март 27, 2008, 02:38:35 pm »
На един мъж му трябва нещо за след бръснене и някой парфюм другото е излишен разход.

E лятото без roll-on или някакъв stick, не съм съгласен с теб алхимик. А лятото крем със защитен фактор е абсолютно задължителен и за мъже и за жени....
I never wanted to be famous. I only wanted to be great.
Ray Chrales

Неактивен freya

• Опитен играч
  • Публикации: 797
« Отговор #8 -: Март 29, 2008, 07:44:12 pm »
Аз нямам против мъжете да ползват козметика, стига да не е повече от моята ;) Не мисля, че има лошо в шкафчето на един мъж да има кремчета, безцветен балсам за устни и т.н... И съм напълно съгласна с ByeVas за слънцезащитните кремове, да не ги ползваш не е особено мъжествено, по-скоро е болезнено след половин ден навън на слънце...
I dream of rain
I dream of gardens in the desert sand...

Неактивен Gribbo

• Готин
  • Публикации: 495
« Отговор #9 -: Март 30, 2008, 01:55:26 am »
бе иам козметика не е кат да немам стандартните шампоанчета душ гелчета (които напоследък замествам с тия на сетето повече ми допадат:) ) крем за лице обикновено различна марка щот още си търса най подходящото ;) само за слънцезащитния крем лятоска не съм много съгласен цел живот без него не ми се е случвало да изгора та сега ако почне да ми се случва е веероятно и да почна да ползвам ма на дали ;)
за коса козметика не ползвам много много ма тва е щот за удобство хода с доооооооста къса коса ;) а и пяна/гел ползвам доста по рядко от останалите поради простата причина че от 4 години я съм се обръснал 5 пъти я не(поне за лицевото окосмяване говорим :) ) просто си имам машинка за подстригване и я ползвам и за брадата си :)
По-добре да търсиш в google earth къде си пил, отколкото да видиш в youtube как!
Всеки може да намаже жената с мед и сметана
БЪДИ БЪЛГАРИН намажи я с боб и люти чушки!