Автор Тема: Какво спортувате?  (Прочетена 26534 пъти)

Неактивен Малкия

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1662
  • Рейтинг: +14/-1
Re: Какво спортувате?
« Отговор #10 -: Февруари 22, 2008, 09:01:33 pm »
Jade ако аз трябва да те будя, само веднъж ще те събудя и вече следващите сутрини биологичния ти часовник сам ще те буди  :D
Matador

Неактивен Jade

• Закоравял
  • Публикации: 139
  • Рейтинг: +0/-0
« Отговор #11 -: Февруари 22, 2008, 09:12:33 pm »
хммм...не знам, опитвали са се, не вярвам ти да си първият, който ще успее, но надеждата умира последна. На лято ще те поканя у дома за една-две нощи и ще видим...(chuckle)...споменах ли, че сутрин съм крива като смъртта, но това теб едва ли би те уплашило, нали?
The Winds of March that make my Heart a Dancer...

Неактивен Малкия

« Отговор #12 -: Февруари 22, 2008, 09:18:03 pm »
спокойно талантлив съм в събуждането на хора  8-)
крива като смърта ли ? :) за всичко си има лек  :D
Matador

Неактивен Jade

• Закоравял
  • Публикации: 139
« Отговор #13 -: Февруари 22, 2008, 09:20:37 pm »
Мдам, при мен този лек се нарича гребен  (rofl)
Абе каквото и да говориш...няма да успееееееш!  :P
The Winds of March that make my Heart a Dancer...

Неактивен Малкия

« Отговор #14 -: Февруари 22, 2008, 09:46:15 pm »
не съм по думите аз  8-)
Matador

Неактивен Beauty

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 10
« Отговор #15 -: Февруари 22, 2008, 09:47:19 pm »
Аз ходя на фитнес....:) звучи вече изтъркано ,но и аз както всички имам страшно малко свободно време ,което не стига за нищо а фитнеса оформя комплексно цялото тяло.../това включва и тичане  :P / Но забелязвам че много хора правят страхотната грешка като си мислят, че ако не си стъпвал във фитнес можеш да тренираш от обща култура, или само от приказките на някои познат който подробно ти е разказал как тренира той  (chuckle) (chuckle) (chuckle)
Няма такова нещо...Всеки човек е различен и си трябва да тренира различно...А за това е нужно да прочете малко инфо в интернет, и да си направи поне 5 тренировки с инструктур , както и индивидуална програма... за да разбере азбуката на фитнеса....
Е, друг е въпроса ,че свестни инструктури не се намират лесно но това е друга тема  :P
На мен ми е интересно как избирате къде да спортувате???
....защото животът не се мери с броя  вдишвания ,а с моментите които  спират дъха ни...!!

Неактивен ByeVas

• Публикации: 1100
« Отговор #16 -: Февруари 24, 2008, 07:02:20 am »
На мен ми е интересно как избирате къде да спортувате???

Принципно бих искал да има хармония между цена и качество на обслужването. Мразя фитнеси където трябва да чакаш по 10 минути за уред. Иначе тренирам там където ми е най-близо, защото нямам време да бия път до по-хубави фитнеси
I never wanted to be famous. I only wanted to be great.
Ray Chrales

Неактивен jessie_j

• Глобален Модератор
  • Опитен играч
  • Публикации: 899
  • Рейтинг: +4/-0
  • http://www.bgkoleda.bg
« Отговор #17 -: Февруари 25, 2008, 03:10:07 pm »
Сексът брой ли се за спорт? Ако да- значи и аз спортувам  (chuckle)
Сега сериозно по темата- аз съм един индивид, за когото не би трябвало да има място в 21 век  (bandit) Нищо не спортувам, дори постоянно гледам да се движа с кола  >:) Но гъзът ми доста натежа и мисля да почна малко масажи и фитнес. Имам нужда  (doh)
Хората, които не обичат котки, явно са били мишки в миналия си живот.

Неактивен desniko

• Опитен играч
  • Публикации: 727
« Отговор #18 -: Февруари 26, 2008, 08:17:56 pm »
Ако изключим спорта на jessi_i,който предполагам е любим на всички ;),аз също не съм от най-спортуващите личности ;)Едно време до 14-15 годишна възраст играех баскетбол и футбол за удоволствие,но пък бях най-добрата на вратата,като се замисля може би момчетата не смееха да ритат срещу мен ;)Имаше периоди в които ходех да тичам всяка сутрин,скачах на въже и разни други упражнения си правех ;)Но всичко е в минало време,сега единственото нещо,което правя е че ходя много пеш,всеки ден сутрин и следобед ходя по не знам колко километра,но се равнява на 6 спирки на градския транспорт,което е около 35 минути бърз ход,в обедната си почивка,ако нямам предварително някаква уговорена среща също я използвам за ходене,абе изобщо много ходя ;)
"Ако искаш да жертваш възхищението на много мъже заради критичността на един-тогава се омъжи."

Неактивен haiduk85

• Закоравял
  • Публикации: 176
« Отговор #19 -: Февруари 27, 2008, 09:57:35 am »
футбол и фитнес..но напоследък доста съм се занемарил :P...но скоро почвам пак със спорта, защото е здраве и както пише, как му беше името на спортиста на списанието, не може да се опише как фитнеса или въобще спорта карат хората да се чувстват по-енергични, по-приповдигнати, в добра форма и настроение и разбира се по-малко стресирани.....
HAD THE GUTS, GOT THE GLORY!!!