Автор Тема: Перфектната свирка  (Прочетена 22125 пъти)

Неактивен Scarface

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1945
  • Рейтинг: +110/-17
  • Fcuk what people think
Re: Перфектната свирка
« Отговор #10 -: Октомври 25, 2011, 12:03:16 pm »
Прекалено близки ще си станем, ако споделя на всеослушание, но определено подкрепям тристрам за поглеждането от време на време (ooops)
You miss 100% of the shots you don't take

Неактивен moro

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 14
  • Рейтинг: +2/-0
« Отговор #11 -: Май 03, 2012, 11:55:49 pm »
Ц, ц! Срамота!
Дамата иска да задобрее в, нещо което доставя огромно удоволствие на мъжете и почти никаква подкрепа от мъжката част. Направо е некавалерско. Май има доста срамежливци ;) .

Ще споделя малко от моя скромен опит - не скромнича - такъв е :) . Може тези неща да си ги знаеш.

За погледа - да, определено е адски хубаво жената да те поглежда, но то е свързано с нещо друго. Мисля, че повечето мъже ще се съгласят, че едно от най-хубавите неща на свирката е, когато жената я прави с удоволствие. Колкото по-голямо удоволствие изпитва жената от това, толкова на по-високо небе се изкачва мъжкото съзнание. Ако го правиш с голямо удоволствие и в един момент го погледнеш с онзи мек влажен поглед (или пък предизвикателен и мръснишки) - е, няма мъж дето да мисли за футбол в такъв момент :) . Питай го в такъв момент от кой отбор е и ще се затрудни, ако ще най-върлия фен да е.
Истинският мъж не може да изпита необходимото удоволствие от секса или свирката, ако не усеща, че на жената й харесва.
Това беше универсалното. Останалото мисля е строго индивидуално.
Пробвай да плъзгаш длани нагоре-надолу по гърдите и корема му.
Може със свободната ръка да галиш и масажираш едната си гърда, докато го гледаш.
В зависимост от стойката може едната ти гърда да се опира или потърква някъде по тялото му - без значение къде - повярвай ми - усеща го.
С езика описвай колкото се може по-груби кръгове около главичката.
Пробвай бавно и нежно и в момента в, който усетиш че влиза в някакъв екстаз, изведнъж го дай грубо и дълбоко.
Вътрешната страна на бузата ти, също може да създава доста добър ефект.

Айде, че взех и аз да се изчервявам вече  ;) . Сигурно има още хиляди работи, но както казах, не твърдя, че съм голям познавач. Освен това понякога не съм съвсем сигурен какво точно прави жената с устата си - по-скоро тя си знае и ме вижда кое ми харесва повече. Ако се сетя още нещо ще допълня. Сега може и другите малко да помогнат - дадох тон за продължение...

« Последна редакция: Май 03, 2012, 11:59:05 pm от moro »

Неактивен taglog

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 2
  • Рейтинг: +0/-0
« Отговор #12 -: Юли 12, 2012, 03:24:53 pm »
Направена с желание, дълбоко в гърлото и разбира се без зъбки :):):) и най-важното да те оставят да свършиш вътре :):)

Неактивен emka

• Готин
  • Публикации: 344
  • Рейтинг: +90/-1
« Отговор #13 -: Юли 12, 2012, 05:13:21 pm »
 :D рано сутрин преди закуска  :D деня после винаги е як :P

Неактивен dani_hristov

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 5
  • Рейтинг: +0/-0
« Отговор #14 -: Октомври 01, 2012, 06:12:46 pm »
ако те погледжда в очите от време на време, винаги е по приятно, от чисто психологическа гледна точка спроед мен :)

Мда, определено, също така и да се облизва леко.

Неактивен petrov_belota

• Заинтересован
  • **
  • Публикации: 35
  • Рейтинг: +1/-0
« Отговор #15 -: Май 23, 2013, 01:31:51 pm »
Лично на мен бързите свирки не ми харесват, на такава мога да не свърша и час.. Но ако е някоя по-бавничка с чувство по-бързо ще свърша (да не говорим, че така свършвам за 3/5 мин ...) По-бавно, по-добре е при мен :) Където иска да си гледа момичето, защото аз се отпускам слагам си нещо върху главата (възглавница най-често ако съм легнал) ии си правя кефа :D А нещото което най-мн мразя е да барам главата/косата на момичето да я бутам по-напред или да я бухам по-бързо, просто каквато ми я направят такава - зор не давам :) Естествено и аз лапам на момичетата, пък да не говорим, че даже и много ми харесва :X 69 също не е лоша идея :D (oфф нещо май се поувлякох :D:D:D)
Там където обществото е порочно, справедливост - НЯМА !!!

Неактивен Garvana

• Закоравял
  • Публикации: 155
  • Рейтинг: +65/-1
  • Безразличен си ми като светофар в GTA
« Отговор #16 -: Декември 02, 2013, 04:32:32 pm »
Понякога ти се иска да вървиш на някъде , ей така без да знаеш накъде отиваш. После осъзнаваш, че си тъп като джапанка и се прибираш вкъщи...

Неактивен Mishunka

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
« Отговор #17 -: Декември 11, 2013, 02:46:39 pm »
 :D
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...