Автор Тема: Перфектната свирка  (Прочетена 21967 пъти)

Неактивен sexual_majesty

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 12
  • Рейтинг: +0/-0
Перфектната свирка
« -: Октомври 22, 2011, 09:21:33 am »
Пускам за първи път тема, моля не ме убивайте ако някъде има подобна тема, но това което успях да видя чрез търсачката е, че е говорено, но не конкретно, това което ме интересува и повечето такива теми са стари и отдавна няма активност по тях  :)
Та, мили мъже, споделете какво точно ви харесва и възбужда във френските ласки, то е ясно че всеки е различен, но съм изключително любознателна по темата  (happy)
Всякакви техники които са използвали върху вас, чувствителни точки, скрити желания, за които винаги сте мечтали да ви изпълнят , но например ви е било срам да си поискате!
Искате ли жената да ви гледа докато го прави?
Искате ли да ви пипа? Къде да ви пипа?
Зъби, устни, език, ръце, коса, гърди...всичко ли искате да участва в свирката?
Иииииии каквото се сетите още, сигурна съм че на жените които обичат да правят свирки ще им е доста полезно да прочетат информация от "извора на сладостта" така да се каже  :D
(А на жените които не обичат да правят свирки ще кажа само - не знаете какво губите!)
Хайде пускайте се по пързалката всички господа, очаквам да науча интересни неща  (poolparty)

Неактивен sixth sense

• Заинтересован
  • **
  • Публикации: 60
Re: Перфектната свирка
« Отговор #1 -: Октомври 22, 2011, 09:22:34 pm »
виж сега-пусни се ти по пързалката.
Тва тука е мъжки форум и кой повече кой по-малко си знаем какво искаме и какво усещаме.

Обаче,на мен ми е интересно,какво толкова ви е готино на вас жените да правите бибитки та все казвате, че не било за изпускане.,
Е как ще ти е готино като устата ти не ерогенна зона, не получаваш оргазъм,коленичила си, дърпат те за косата,блъскат те за темпо...гълташ, плюеш...А?

Обясни ми ти тези неща, щом си толкова открехната по такива теми
Какво чувстват жените?Ти какво чувстваш?
Е тва ми кажи.

Неактивен Taz

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 2744
  • Рейтинг: +18/-46
« Отговор #2 -: Октомври 22, 2011, 11:15:26 pm »
Перфектната свирка е тази, която най-бързо съкращава пътя до следващата част, ако случайно не сме минали директно на нея.

(poolparty) (poolparty) (poolparty)

Неактивен sexual_majesty

• Новодошъл
  • *
« Отговор #3 -: Октомври 22, 2011, 11:58:08 pm »
Ей , веднага с лошо  ;)
Кат е мъжки форум, що питате разни неща дето жени трябва да ви отговарят...бая такива теми има.
Нали сме тука, за да обменяме идеи.
Кво да ти кажа пич, хубаво ми е защото мозъка е най-голямата ерогенна зона.
Защото изпитвам удоволствие от това че на човека който е с мен му е хубаво, и че аз съм причината той да се гърчи от кеф.
Се си мисля че оргазма не е единственото хубаво нещо в секса... ма може и да бъркам...
Правенето на секс не е просто дърпане, бутане, свършване , гълтане.......
Ти явно не обичаш да лижеш жена, щото устата не ти е ерогенна зона, така ли да разбирам?
Ей, човек да не попита нещо, глей ква хубава тема пуснах, ти веднага да захапеш побърза.
Ако не ти е интересно да пишеш, недей  ;)

Неактивен Taz

• Публикации: 2744
  • Рейтинг: +18/-46
« Отговор #4 -: Октомври 23, 2011, 01:19:36 am »
Ти явно не обичаш да лижеш жена, щото устата не ти е ерогенна зона, така ли да разбирам?

Не позна!

:P :P :P

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #5 -: Октомври 23, 2011, 01:59:46 am »
За мен оралната любов е много важна част от сексуалният акт и така да се каже много държа на нея. Не бих казал, че мога да определя каква е перфектната свирка. Важното е да има старание и усърдие да се достави удоволствие на партньора, тогава винаги е хубаво, независимо колко опитна е жената.

Неактивен sexual_majesty

• Новодошъл
  • *
« Отговор #6 -: Октомври 23, 2011, 08:41:44 am »
Taz, предположението че не обича да лиже жени беше за Sixth sense, не за тебе  ;)
Sixth sense, идеята на темата която пуснах не беше аз да си пиша, защото съм набрала инерция  (rofl) Аз инерция за свирки си имам, идеята беше как на мъжете им харесва да я използвам.
Но явно не ви се пише по темата, за съжаление...
 Все пак ако някой реши да сподели, какво му харесва ще се радвам (poolparty)
Защото е едно да четеш статии в нета със заглавие "Какво харесват мъжете" , друго е да ти го каже мъж  8-)

Неактивен tristram

• Публикации: 1483
  • Рейтинг: +40/-29
  • I am what I am
    • chapter 00
« Отговор #7 -: Октомври 24, 2011, 11:42:35 am »
ако те погледжда в очите от време на време, винаги е по приятно, от чисто психологическа гледна точка спроед мен :)

Неактивен belos

• Публикации: 1769
  • Рейтинг: +11/-1
« Отговор #8 -: Октомври 24, 2011, 12:01:17 pm »
Мдаа-а, всичко е до психика и доза проява на старание.

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #9 -: Октомври 24, 2011, 12:51:26 pm »
Специално аз как си представям перфектната свирка, мн ми е трудно да го опиша, но ако някой много държи да научи, нека потърси в гугъл - Jenna Jameson blowjob. Това долу-горе е идеала ми.