Автор Тема: Има ли значение размерът? III  (Прочетена 10685 пъти)

Неактивен tuby

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
Re: Има ли значение размерът? III
« Отговор #20 -: Октомври 27, 2011, 02:56:23 pm »
Аз смятам, че темата е важна! Както добре се вижда от всички коментари има жени, които много държат на размера на партньора, както и такива, за които това няма значение.

Някои жени просто не казват открито, че държат на размера!

(rofl) (rofl) (rofl)

Кои са тези жени. Кажи конкретно.

Неактивен Taz

• Публикации: 2744
  • Рейтинг: +18/-46
« Отговор #21 -: Октомври 27, 2011, 05:11:53 pm »
Кои са тези жени. Кажи конкретно.

Такива, с които съм говорил по темата. ;)

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
« Отговор #22 -: Октомври 27, 2011, 06:58:14 pm »
Аз не мога да разбера едно, защо някои хора слагат еквивалент на твърдението "Аз не държа на размера" съответно се примиравам с дребноуиуиовци и "Аз държа на размера" съответно, е задължително да е с голям размер?!

Ами аз държа и в същото време не държа на размера, нито едно е приятно, нито другото ако става въпрос за някакви аномалии, разбира се. И е доказателство, че хората, които не го разбират имат някакъв проблем. Какъв точно е той си е тяхна работа.
Не знам дали някой го е казал преди в коментарите, но от първостепенно значение не е размерът, а начинът, по който си служиш с... него. И отношението...
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен Alito

• Публикации: 3063
  • Рейтинг: +173/-217
  • Макар и просяк, България е в ЕС, велико! :)))
« Отговор #23 -: Октомври 28, 2011, 06:27:57 am »
Какви аномалии те гонят бе момиче. :D
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен tuby

« Отговор #24 -: Октомври 28, 2011, 07:06:43 am »
Аз не мога да разбера едно, защо някои хора слагат еквивалент на твърдението "Аз не държа на размера" съответно се примиравам с дребноуиуиовци и "Аз държа на размера" съответно, е задължително да е с голям размер?!

Ами аз държа и в същото време не държа на размера, нито едно е приятно, нито другото ако става въпрос за някакви аномалии, разбира се. И е доказателство, че хората, които не го разбират имат някакъв проблем. Какъв точно е той си е тяхна работа.
Не знам дали някой го е казал преди в коментарите, но от първостепенно значение не е размерът, а начинът, по който си служиш с... него. И отношението...

Това отново си е твоето мнение, не знам защо се опиташ да го изкараш като единствената истина. ЗА нс например това е водещото и тя е жена, така че мише слагай едно "според мен" като пишеш бисерите си.

Неактивен Alito

« Отговор #25 -: Октомври 28, 2011, 09:32:59 am »
Горко им и тежко на мъжете, които не са мн надарени и попаднат на жена, която би ги изритала, подиграла или комплексирала, заради размера на пениса им. Напоследък наистина са доста сбъркани и объркани нещата именно поради криворазбраната еманципация, както от жените така и от мъжете.
Ако един мъж ми харесва физически и интелектуално, морално и т.н., приятно ми е да бъда с него и се държи с мен добре, не виждам защо да го сменям за някой с голям пенис, който е пълен простак, егоист и не разбира изобщо жената.
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен Taz

• Публикации: 2744
  • Рейтинг: +18/-46
« Отговор #26 -: Октомври 28, 2011, 11:02:27 am »
Горко им и тежко на мъжете, които не са мн надарени и попаднат на жена, която би ги изритала, подиграла или комплексирала, заради размера на пениса им.

Ако мъжът е с голяма кесия, едва ли ще го направи. Даже може да й се види цял Роко Сифреди!

(rofl) (rofl) (rofl)

Неактивен Alito

« Отговор #27 -: Октомври 28, 2011, 11:31:53 am »
То тва е ясно. :D
Ама нали се сещаш, че има мъже, които са били комплексирани от подобни жени, а след това си прихвърлят тези комплекси върху др хора - жени, мъже, деца. И се получава един омагьосан кръг, в който всеки е участник, пряко или коствено.
« Последна редакция: Октомври 28, 2011, 11:36:36 am от Alito »
SAFER INTERNET

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
« Отговор #28 -: Октомври 28, 2011, 02:06:33 pm »

Това отново си е твоето мнение, не знам защо се опиташ да го изкараш като единствената истина. ЗА нс например това е водещото и тя е жена, така че мише слагай едно "според мен" като пишеш бисерите си.

:D Неочаквах, че си толкова неграмотен. Вс е написано доста ясно.

Ако жената не е сексуално задоволена в една връзка, тя рано или късно ще се разпадне. Или просто ще си намери заместник в сексуално отношение. Това не зависи толкова от размера на уиуито, а от техниката.

« Последна редакция: Октомври 28, 2011, 02:33:40 pm от Mishunka »
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен tuby

« Отговор #29 -: Октомври 28, 2011, 02:16:02 pm »
еми на това отговарям и аз. от всичко написано става ясно, че има жени, за които големият размер = удоволствие от секса, за други техниката (какво и да значи това) е по-важна.
« Последна редакция: Октомври 28, 2011, 02:18:15 pm от tuby »