Автор Тема: Има ли значение размерът? III  (Прочетена 10681 пъти)

Неактивен tuby

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
Има ли значение размерът? III
« -: Октомври 21, 2011, 09:09:38 am »
Да се върнем към най-важната тема - темата за размера.

Аз имам следните въпроси към жените :

1) Ако размера на един мъж не ви задоволява изобщо в сексуално отношение, това би ли било достатъчна причина да прекратите отношения с него?

2) Когато една жена спи с мъж за първи път доколко се вълнува тя от това, което ще види? Чака ли с нетърпение да види мъжката гордост или други неща са водещите?

Неактивен Taz

• Публикации: 2744
  • Рейтинг: +18/-46
Re: Има ли значение размерът? III
« Отговор #1 -: Октомври 21, 2011, 11:04:13 am »
Не можеш да го преживееш този размер ти.

(rofl) (rofl) (rofl)

PS: Една хубавица обичаше да казва следното: "На баровеца не може да му е малък!" :D

Неактивен tuby

Неактивен sexual_majesty

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 12
  • Рейтинг: +0/-0
« Отговор #3 -: Октомври 22, 2011, 01:53:39 pm »
Ха така, любимата ми тема   :)
Значи личното ми мнение изказвам, чувала съм от приятелки други неща, но тяхното според мен е по скоро грандомания и не е обвързано с реална функционалност!

Относно въпрос
1) Ако размера на един мъж не ви задоволява изобщо в сексуално отношение, това би ли било достатъчна причина да прекратите отношения с него?
Няма такова нещо като размер който не задоволява, имала съм партньори с откровено казано малки размери, и пак ми е било хубаво, даже най-добрия секс в живота ми е с мъж със скромни размери  ;) Реално всичко зависи от това как използва мъжа, това което има. Дори смея да твърдя че предпочитам нормалните размери, защото с големите боли пък и свирките се изчерпват с близане като сладолед, ако е някое чудовище, какво да го правя  (rofl) друго си е целия да се скрие в устата ми, мисля че и за мен и за мъжа ще е по- приятно ако е възможно това  :P
Така че, за прекратяване на отношенията с някой, само защото не му е голям и дума не може да става!

2) Когато една жена спи с мъж за първи път доколко се вълнува тя от това, което ще види? Чака ли с нетърпение да види мъжката гордост или други неща !
Ами аз искам да го видя да, с нетърпение да, ама тайничко се надявам да мога да го побера в устата си все пак  (chuckle)
Иначе не се интересувам на първо място от инструмента на новия партньор, даже повече ме интересува това което ще правим преди самия секс, играта преди това  (makelove)
С най-голямо нетърпение чакам момента в който се започва натискане, пипане през дрехите, разсъбличане и търкаляне насам натам, по пода, масата, леглото и т.н. това ме пали страшно много, пък инструмента какъвто и да е , ако човека си го контролира и може да го използва по предназначение, ще го поема колкото и да е голям  :D

Неактивен NS

• Публикации: 1736
  • Рейтинг: +1/-3
  • Всеки проблем носи в ръцете си подарък за теб!
« Отговор #4 -: Октомври 26, 2011, 07:43:06 am »
1- По скоро-да.Секса е една от важните съставки на една добра връзка и ако той не е хубав.....Разкарвала съм младежи, като една от причините е била тази.
2- Много неща са водещи, но при мен ,да това е нещото което определено нямам търпение да видя  (chuckle)
Винаги можеш да изкараш 40 души от едно село, но не можеш да изкараш селото от нито един човек!!!
http://vbox7.com/play:4359f517

Неактивен delmore

• Публикации: 1055
  • Рейтинг: +16/-29
« Отговор #5 -: Октомври 26, 2011, 08:28:07 am »
Да, размерът има значение от чисто психологическа гледна точка.
По-скоро са два мита,  "да, рамерът е от значение" и "не, рамерът няма значение" като всяка от нас на база опит и преживявания решава  кой от двата да е нейно "лично мнение"....
Не зная защо този въпрос трябва да има точен и общовалиден отговор, по-скоро е от значение за всеки партньор отправен по отделно и конкретно, защото все пак едни и същи "технически характеристики" на двама или повече  мъже може да носят различна наслада на една и съща жена.
От чисто физиологическа гледна точка на всеки един мъж носител на нещо екстремно, било то екстремно малко или екстремно голямо е пределно ясно, че ще има "проблем", с която и да е жена, а 2-та сантиметра разлика са само хубава тема за убиване на време.

ПП аз продължава да имам фобия от малки пишки, следствие не на физическо разочарование или незадоволяване, просто е втълпено ми убеждение  :D

Неактивен Taz

« Отговор #6 -: Октомври 26, 2011, 11:13:43 am »
Питането дали размерът има значение, е като въпрос на невротик, който много добре знае отговора на въпроса си, но въпреки това иска някой да му каже, че не е така.

(rofl) (rofl) (rofl)

Неактивен tuby

« Отговор #7 -: Октомври 26, 2011, 11:23:08 am »
Таз, ако не ти харесва темата, намираш я за безсмислена, извън твоята компетенция и не смяташ да допринесеш с нещо за нея, чий го дириш тук?

Освен това, ще напомня, че точно ти беше човека, който се хвалеше в чата с цитирам "15 сантиметра"  пишленце, което само по себе си, освен че е комично е и в пълна противоположност на думите ти.
« Последна редакция: Октомври 26, 2011, 11:27:46 am от tuby »

Неактивен Taz

« Отговор #8 -: Октомври 26, 2011, 11:31:06 am »
Освен това, ще напомня, че точно ти беше човека, който се хвалеше в чата с цитирам "15 сантиметра"  пишленце, което само по себе си, освен че е комично е и в пълна противоположност на думите ти.

(rofl) (rofl) (rofl)

Според статистиката около 60% от мъжете имат размер между 14-16 см (140-160 мм ;)). Така че мисля е ясно какво е голям, среден и малък размер. :P

Пък и дебелината също е доста важна. ;)
« Последна редакция: Октомври 26, 2011, 11:37:39 am от Taz »

Неактивен tuby

« Отговор #9 -: Октомври 26, 2011, 11:39:13 am »
Добре, гошо. Не виждам смисъла отново да насочваме темата към "Таз и пенисите", мисля че всички разбрахме какво мислиш по въпроса.