Автор Тема: Минавам на диета  (Прочетена 12221 пъти)

Неактивен Mishunka

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
Re: Минавам на диета
« Отговор #50 -: Септември 27, 2011, 07:30:01 pm »
Споко, не се шашкай! Между 40 и няколко има разлика голяма. А и аз искам 2-3 килца да намаля.
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен sersemin

• Опитен играч
  • Публикации: 503
  • Рейтинг: +33/-23
« Отговор #51 -: Септември 27, 2011, 08:01:37 pm »
Споко, не се шашкай! Между 40 и няколко има разлика голяма. А и аз искам 2-3 килца да намаля.

Не се шашкам само споделям мнение:)
За 2-3 кг. няма смисъл да се тормозиш,това дори не си личи.:)Иначе предполагам си много слабичка,онова дундестото ти е само в главата.

Неактивен Mishunka

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
« Отговор #52 -: Септември 28, 2011, 03:14:54 pm »
Айде няма нужда... Не съм слабичка... ми съм приятно закръглена... Но мисля, че всеки сам за себе си преценява как ще се чувства най-добре в кожата си и кога е в най-добра физическа форма. Никой не говори за крайности.
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен sersemin

• Опитен играч
  • Публикации: 503
  • Рейтинг: +33/-23
« Отговор #53 -: Септември 28, 2011, 09:58:00 pm »
Айде няма нужда... Не съм слабичка... ми съм приятно закръглена... Но мисля, че всеки сам за себе си преценява как ще се чувства най-добре в кожата си и кога е в най-добра физическа форма. Никой не говори за крайности.

Проблема е че тук в България всички жени които не са гърчави като вейки(както е модерно) се смятат за закръглени.Не знам как се получи че поднормените станаха нормални а нормално изглеждащите ги пишат "дебели".