Автор Тема: Минавам на диета  (Прочетена 12126 пъти)

Неактивен alhimika

• Готин
  • Публикации: 301
  • Рейтинг: +2/-0
  • I'm a educated fool with money on my mind !
Re: Минавам на диета
« Отговор #20 -: Март 13, 2008, 06:49:26 pm »
Аз минавам на сексуална диета, че много ми се насъбра напоследък.
  ;)
LIVE FREE OR DIE !!!

Неактивен Малкия

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1662
  • Рейтинг: +14/-1
« Отговор #21 -: Март 13, 2008, 11:35:06 pm »
чакай дай да оточниме диетата ти алхимик :)
сексуални диета , че спираш секса или само на секс ще караш ?  :D

а какво става с вас , хората които пазят режим на ядене и движение :) до къде стигнахте с диетите , на последък не се включвате в темата
Matador

Неактивен barbarella

• Публикации: 1676
  • Рейтинг: +0/-0
  • Carpe diem, baby!
« Отговор #22 -: Март 14, 2008, 09:45:20 am »
малък, ти не си на диета, обаче редовно следиш темата  ;) и що такъв интерес, м?
вземи пример от алхимика и разпусни малко

за да задоволя любопитството ти, а и за протокола - продължавам да се храня с малко въглехидрати и много мазнини /нещо като анти-пости/, резултата е видим - вчера и голямата ми дъщеря /на 6г келеш/ отбеляза, че съм отслабнала :) само в понеделник малко съгреших - хапнах един сладкиш, защото ме заинтригува името му - ханъм гюбеи. но да речем, че съм се наградила тогава - няма да си вменявам чувство на вина, я! като ми се прияде сладичко хапвам зелена ябълка със сирена и чаша червено вино 8-)
« Последна редакция: Март 14, 2008, 10:08:45 am от barbarella »
life is a struggle between good, evil and chocolate  (headbanbg)

Неактивен Малкия

« Отговор #23 -: Март 14, 2008, 10:40:29 am »
че и аз съм на диета но е малко по особена  :D
загрижен съм за вас , за това се интересувам :)
обаче щях да падна от стола с това "6г келеш "  (rofl)
аз до колкото знам за тези диети е , че не е лошо от време на време да се поглезвате , защото като ядете само една и съща храна , тоест един и същи тип въглехидрати и протеини приемате , и след това като поспрете диетата и почнете да вкарвате и другия тип хранителни вещества които до момента не сте приемали :) стават издънките и по някога 1 месец диета отива на кино за 1 седмица :)   ( това само да отбележа че не е от личен опит :) просто съм запознат с хранителните режими )
и за това на мен мнението ми е , примерно повече време да се прави диетата като от време на време човек се поглезна , според мен така организма има време за реакция и свикване с теглото си и не се получава след диетно казчване на кила :)
та успех на всички :) и нема да се предавате  :P
Matador

Неактивен barbarella

• Публикации: 1676
  • Carpe diem, baby!
« Отговор #24 -: Март 14, 2008, 11:21:40 am »
малък (wave)! радвам се, че често наминаваш оттук. извинявай, ако ми се е сторило нездраво любопитството ти, пък то не е така. хубаво е, че му разбираш на хранителните режими и имаш желание да консултираш. на ти една салата по този случай!  (happyflo)
колкото за поглезването, и аз така го приемам - като награда... и не се терзая. окситоцинът ми е в норма. започвам да гледам на диетата като начин на живот и хранене /както спонех проблемът не е толкова в килограмите, те не са много, здравословен е/.

п.п. ти да не прочете беге келеш? /сега видях, че така изглежда/ исках да кажа 6-годишен келеш  :)
life is a struggle between good, evil and chocolate  (headbanbg)

Неактивен alhimika

• Готин
« Отговор #25 -: Март 14, 2008, 12:16:55 pm »
Спирам секса, че се съсипах.
LIVE FREE OR DIE !!!

Неактивен Малкия

« Отговор #26 -: Март 14, 2008, 06:45:22 pm »
barbarella да аз точно така го прочетох 6 годишен келеш :) и ми стана смешно  :P

алхимика спирай бате :) че по някой път се злоупотребява  :D
Matador

Неактивен alhimika

• Готин
« Отговор #27 -: Март 15, 2008, 01:17:48 pm »
Еееее бати кефа спрех секса и всичко си дойде на мястото, вече няма кво да ме разсейва  ;)

Направо се бях занемарил, а сега имам чувството че мога да тичам 22км. без почивка  ;)

Няма вече да правя секс докато не се ожена !!!
LIVE FREE OR DIE !!!

Неактивен Chef0

• Закоравял
  • Публикации: 125
« Отговор #28 -: Март 15, 2008, 08:37:13 pm »
Не съм привърженик на диетите. Съветите които мога да ти дам са да ограничиш по мазните храни, да ядеш по 5-6 пъти на ден, но по малко... не да се натъпчеш и да не можеш да дишаш. Само колкото да ти се засити корема. Не яж никаква тежка храна след 18 часа (може примерно ако огладнееш да  пийнеш вода или някой зеленчук, но не и плодове тъй като се разграждат бавно, а по това време вече организма се настройва за сън). Свинското може да го замениш с пилешко или риба... Избегвай мазните банички и т.н. Ако искаш да отслабнеш най-ефикасния метод е спорта ... бягане около 15 мин да ден, фитнес, но не прекалявай. Никога не гладувай - това е грешно. Изобщо диетите са грешно нещо според мен.
A positive attitude may not solve all your problems, but it will annoy enough people to make it worth the effort.

Неактивен the best welder

• Публикации: 1623
  • Рейтинг: +6/-2
« Отговор #29 -: Март 16, 2008, 01:33:54 am »
Ако искаш да отслабнеш най-ефикасния метод е спорта ... бягане около 15 мин да ден, фитнес, но не прекалявай. Никога не гладувай - това е грешно. Изобщо диетите са грешно нещо според мен.
Здрасти,Chef0  (wave)
Тва за спорта и диетите съм съгласен много повече от 100%,ама за глада -не (rofl)
Ще ти кажа защо,работих с един ,който беше маниак на тази тема и ми даде доста литература да се просвещавам,и от всичките акъли, дето ги изчетох,съм запомнил само едно и съм сигурен ,че е вярно а то е -
Вълците по принцип са санитарите на гората и ядат само мърша и ако не гладуват (а те гладуват по принуда)ша умрат много бързо!!!
Ако не ядеш 2-3 дена в месеца нищо няма да ти стане(както и на мене не ми е станало нищо-е имам изменения ама...)!!!
Аз не съм привърженик на тоталния глад и гладни диети  и т.н. затова се изисква тренировки и отдаване на тази идея ,то е цяла философия а пък сега нямам време за такива процедури!Трябва да се заработва,а за това ти трябва енергия!!!
Ако пробваш една неделя да не ядеш,в понеделник ще си много по работоспособен и лек (rofl) (rofl)
А пък обикновенно се случва в неделя да ПРЕЯДЕМ,и то с глупости!!!
RAINBOW                                                                          http://www.youtube.com/watch?v=sohKW-ZhpAM&feature=results_video&playnext=1&list=PLA866D28357919B87