Автор Тема: Ако имам пари ще карам...  (Прочетена 48283 пъти)

Неактивен sweet

• Закоравял
  • Публикации: 103
  • Рейтинг: +0/-0
  • Който не рискува нищо,рискува всичко!
Re: Ако имам пари ще карам...
« Отговор #20 -: Февруари 23, 2008, 07:47:06 pm »
http://img.data.bg/i.php?id=348201
Няма да откажа и да ме возят в такава кола :P
Да обичаш, когато те обичат е човешко! Да мразиш, когато те обичат е жестоко! Да обичаш, когато те мразят е Велико!

Неактивен Jade

• Закоравял
  • Публикации: 139
« Отговор #21 -: Февруари 23, 2008, 07:55:59 pm »
А и само да се изфукам с нашето домашно "бебче", то всъщност е моето бебче и аз много си го обичам ( абсолютно същото е като на снимката, даже цвета му е такъв, аз исках зелено, но уви.. :'( ), няма да позволя на нашите да го сменят докато не започне да се разпада. Те междувпрочем тасовете му постоянно се губят някъде, трябва да ги закрепим. То имало някакви джаджи, с които се захващат тасовете, защото иначе където и да отидем винаги губим някъде по един..  (chuckle)

Ооо Sweet, никой не би отказал  (clapping)
The Winds of March that make my Heart a Dancer...

Неактивен Малкия

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1662
  • Рейтинг: +14/-1
« Отговор #22 -: Февруари 23, 2008, 07:57:22 pm »
то никоя жена няма да откаже да я возят в кола която струва  80 000 +  8-)
за малките колички няма кво да коментира :)
Matador

Неактивен sweet

• Закоравял
« Отговор #23 -: Февруари 23, 2008, 07:59:10 pm »
http://i.data.bg/08/01/15/760511_orig.jpg
http://i.data.bg/07/07/17/465793_orig.jpg
 То има да си пускам снимки на коли денонощно (chuckle),но като цяло ми харесва най-много дизайна на БМВ.Като видя такива коли и едното ми око директно залепва за предното стъкло (rofl)
Да обичаш, когато те обичат е човешко! Да мразиш, когато те обичат е жестоко! Да обичаш, когато те мразят е Велико!

Неактивен Jade

• Закоравял
« Отговор #24 -: Февруари 23, 2008, 08:01:16 pm »
И моето, но в повечето случаи "нещото" зад стъклото е ужасно разочароващо...

Неактивен Малкия

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1662
  • Рейтинг: +14/-1
« Отговор #25 -: Февруари 23, 2008, 08:05:12 pm »
смех смееееех смеххххх
Matador

Неактивен sweet

• Закоравял
« Отговор #26 -: Февруари 23, 2008, 08:07:41 pm »
Да,за съжаление повечето са "разочароващи". :(
  Иначе ,ако сляза на земята не е от чак толкова голямо значение колата,но задължително трябва да е добре поддържана.Кой нормален човек не би искал такива коли като примерите в предишните постове(особено пък мъжете).Надявам се някога  монетата да се обърне и българските мъже да карат такива коли,защото го заслужават(но мислещите българи,а не "убийците по пътя).
  А дори да имам толкова пари за да си купя подобна кола,наистина ще ми е по-добре ,ако я кара мъж(аз да си се возя (happy)).

Неактивен -

• Готин
  • Публикации: 366
« Отговор #27 -: Февруари 23, 2008, 08:08:06 pm »
Jade, имах предвид ГОЛЕМИ подаръци  :o...а ти за какви неща си мислиш?!  (inlove)
Я да предложа една моя скромна (хихихихи) компилацийка от музея на Мерцедес, снимана преди седмица там...там има наистина големи коли...да кажем G-класата е брутална отвсякъде!
http://picasaweb.google.de/under1aker/MercedesMuseumFeb2008

Между другото цветът на CLS-а е невероятен, казва се Carneolrot и на живо все едно очите ти потъват в него.

Неактивен -

• Готин
  • Публикации: 366
« Отговор #28 -: Февруари 23, 2008, 08:12:21 pm »
Jade, нещата се казват "свински опашки" и се продават навсякъде по железарии, метро, практикер...абе твоите родители толкова ли често са катерят по тротоарите?! А пък ако знаеш как ше му се лепнат едни лети джанти...
Иначе Поло-верът е супер яка машинка...със здраве да си я карате!

Неактивен Jade

• Закоравял
« Отговор #29 -: Февруари 23, 2008, 08:32:49 pm »
Не по тротоарите, а по дупките ги губим  (rofl). Тя мама е шофьорът в къщата и понякога като си отпусне крака на педала.....и после като издрънчи в некоя дупка.....знаеш, че при нас ги има в изобилие, не е като по Autobahn-овете.

А от товята "компилацийка", аз много не разбирам де, уча се още (малко ги преценявам най-вече по външен вид  :) )...най-ми хареса черното АМG на третия ред в края...та прочетох, че този тип количенца имат два различни вида двигатели и това ще да е от първия, който е, чакай сега да си спомня......360 конски сили ( и даже се разчетох да видя какво значи конска сила, защото до сега не ми беше идвало на ум да проверя), а има и втори тип двигатели на това АМG, които обаче са по-мощни(не помня колко...400 и нещо).........ей че съм умна  (happyflo)