Автор Тема: Как разкаравате досадниците  (Прочетена 3105 пъти)

Неактивен tuby

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
Как разкаравате досадниците
« -: Август 29, 2011, 08:29:55 am »
Коментара на Таз (готик, гошо) в темата за идеалният мъж ми даде идея за тази дискусия. Та жени, разкрийте тайните си за това как разкарвате досадниците, които се въртят около вас. Наказвате ги с мълчание, казвате им, че искате избранникът ви да има тристаен апартамент, изключвате си телефона итн? Споделете малките ви номера.

Неактивен Juno

• Закоравял
  • Публикации: 89
  • Рейтинг: +0/-0
Re: Как разкаравате досадниците
« Отговор #1 -: Септември 02, 2011, 10:23:48 am »
ако съм излязла някъде и някой, към когото не изпитвам симпатии, ми се лепне, просто гледам да се изнижа в друга посока. ако ми говори, отговарям едносрично и си търся оправдание да изчезна/ да не комуникирам с него. често лъжа, че си имам гадженце и всякакви такива. обичайните номера общо взето.
ако е някой, с когото съм излизала на среща и не искам да повторя, както бях споменала в една тема вече - изведнъж ставам страшно заета и нямам грам време да се видим.

но има и страшно нагли навлеци, които дори в прав текст да им кажеш - "дюд, остави ме на мира", не вдяват. та веднъж с един такъв си извадих снимката на племенника от чантата, казах му, че е мое и той след 5мин беше изчезнал. мисля, че успях да му убия ерекцията за известно време.  :D
old enough to know it's wrong, too young to care.

Неактивен DBS

• Закоравял
  • Публикации: 104
« Отговор #2 -: Септември 02, 2011, 12:20:39 pm »
xaxax
добър метод.Ама трябва да признаем ,че жените поняког ни обърквате.НЯкой мъже си мислят ,че колкото повече настовят,жената толкоз повече се кефи... нз дали е вярно
За мен Не значи Не
Do you want to play at the Theater of Dreams ?

Неактивен Juno

• Закоравял
« Отговор #3 -: Септември 02, 2011, 01:48:49 pm »
абее, личи си кога се правим на недостъпни и кога наистина не ни се занимава. поне така мисля де  :D

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
« Отговор #4 -: Септември 02, 2011, 02:06:00 pm »
Тъпо е тва с правенето на недостъпна, щото аз като видя, че някоя не ми обръща внимание и ми се прави на "дръж ми шапката" моментално й слагам един голям "X", независимо че всъщност тя се прави на недостъпна. Всм, тъпо е за жените, че по толкова елементарен начин си пропиляват шансовете да бъдат с мен.

Неактивен Juno

• Закоравял
« Отговор #5 -: Септември 02, 2011, 08:48:25 pm »
Тъпо е тва с правенето на недостъпна, щото аз като видя, че някоя не ми обръща внимание и ми се прави на "дръж ми шапката" моментално й слагам един голям "X", независимо че всъщност тя се прави на недостъпна. Всм, тъпо е за жените, че по толкова елементарен начин си пропиляват шансовете да бъдат с мен.

душица.. :D

иначе в нейната глава "да бъде с теб" е едно, в твоята друго. :)

edit: иначе за недостъпността - грам не ми се получава, ако наистина харесвам някого.  :X затова и не го прилагам, щото си личи кво е изкуствено и ставам нелепа.
« Последна редакция: Септември 02, 2011, 08:50:35 pm от Juno »

Неактивен ochilarka

• Готин
  • Публикации: 386
« Отговор #6 -: Септември 03, 2011, 06:04:07 am »
Поръсвам го с бензин, взимам запалката, паля цигара и хвърлям запалката по него (bandit)

но има и страшно нагли навлеци, които дори в прав текст да им кажеш - "дюд, остави ме на мира", не вдяват. та веднъж с един такъв си извадих снимката на племенника от чантата, казах му, че е мое и той след 5мин беше изчезнал. мисля, че успях да му убия ерекцията за известно време.  :D
Има и такива, които се лепят на майки  :D Внимавай  8-)

Неактивен sersemin

• Опитен играч
  • Публикации: 503
  • Рейтинг: +33/-23
« Отговор #7 -: Ноември 05, 2011, 09:40:43 pm »
Ми аз не съм типичен обект за случайни "лепки" от мъжки пол.Не съм особено атрактивна за непознати , а за да е около мен един човек трябва да ми допада.Лошото е че след известен период на размотаване с мен някои имат навика да хлътват и това може комплицира познанството.

Неактивен Alito

• Публикации: 3063
  • Рейтинг: +173/-217
  • Макар и просяк, България е в ЕС, велико! :)))
« Отговор #8 -: Ноември 07, 2011, 03:24:30 pm »
Ако става въпрос за истински досадник, само с намеци не се получава, обикновено това ги стимулира още повече и те гонят до дупка. Истинският досадник е "a real pain in the ass".
« Последна редакция: Ноември 07, 2011, 05:17:36 pm от Alito »
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен Scarface

• Публикации: 1945
  • Рейтинг: +110/-17
  • Fcuk what people think
« Отговор #9 -: Ноември 07, 2011, 05:00:52 pm »
Доста стилно (clapping)
You miss 100% of the shots you don't take