Автор Тема: Приличат ли си бившите, сегашните и бъдещите ви партнъори?  (Прочетена 2611 пъти)

Неактивен Mishunka

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
Мхм... сигурна съм, че това е причината.
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен Lady Lara

• Публикации: 1024
  • Рейтинг: +96/-46
То е ясно, че всеки си има вкус и предпочитания, но не е само това. Ние подсъзнателно се влияем и от преживяванията  си в тийнейджърските години. Например първата ни любов, споделена ли е била или не. По-важното е да не пренасяме разочарованието си в другите ни връзки, а да си извлечем поука и да продължим напред. Не мога да не спомена и клишетата, че мъжете се впечатляват от визуалните дразнители (няма да ги изброявам), а жените не толкова от външността, колкото  от това дали мъжът може да осигури закрила и сигурност. С две думи сложно е, както е модерно напоследък да се пише в социалния статус във фейсбук. И за финал ще обобщя йезуитски: бившите, сегашните и бъдещите ви партньори може да си приличат, а може и да не си приличат. Това само времето ще покаже :)
"Понякога мълчанието е най-добрият отговор."

Неактивен tristram

• Публикации: 1483
  • Рейтинг: +40/-29
  • I am what I am
    • chapter 00
......

с две думи, май нищо не каза... хората питат конкретно за твоите, а не по принцип?! по принцип локуми всичко можем да разтягаме  :^)

иначе по темата... моите минали не си приличат по нищичко, виж за бъдещите...  :D

Неактивен №6

• Закоравял
  • Публикации: 137
  • Рейтинг: +0/-0
Бившите си приличат - бивши са. Настоящите приличат на тях, защото ще бъдат бивши.
За бъдещите, не мога да определя.   (shake)

В личностно, визуално и битово отношение - не, не си приличат всичките с всичките.
Има и частични прилики, обаче.