Автор Тема: Приличат ли си бившите, сегашните и бъдещите ви партнъори?  (Прочетена 2566 пъти)

Неактивен wild_horse

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 15
  • Рейтинг: +0/-0
    Идеята ми е следната: лично за себе си съм открила, че в голяма степен мъжете с които съм имала нещо, без значение дали е било дълго, кратко или просто съм имала някакво влечение някога към тях - си приличат по доста неща. Характер, външност, професия (най-вече)... Като подчертавам, че не се познават, не са от един кръг и професионалните им интереси са различни от моите (така че причината не е средата в която съм). И да отбележа че и Фройд няма общо, защото са доста различни от баща ми. Според вас това случайност ли е или има нещо гнило.
    При вас как е? Приличат ли си хората с които сте били или искате да бъдете, или са коренно различни..?
Sometimes I wish someone out there will find me. 'Till then I walk alone

Неактивен Alito

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 3063
  • Рейтинг: +173/-217
  • Макар и просяк, България е в ЕС, велико! :)))
Не мисля, че е случайност или има нещо гнило, явно такъв типаж ти допада.
При мен е обратното, като се разочаровам от някого, търся неговата абсолютна противоположност, или дори да не ме е разочаровал май пак така става.
Мъжете да си кажат мнението.
"Уважавайте себе си и другите - да бъдеш онлайн е нещо съвсем реално и много публично, въпреки че не винаги ви се струва така."
SAFER INTERNET

Неактивен Taz

• Публикации: 2744
  • Рейтинг: +18/-46
Май по-скоро са различни. :)

Неактивен NS

• Публикации: 1736
  • Рейтинг: +1/-3
  • Всеки проблем носи в ръцете си подарък за теб!
Мъжете, с които съм имала сериозни връзки имат доста общи неща погледнато през моите очи, разбира се. Най -вече отношението към жената до тях е сходно, интересите ни. Визия ..не мога да кажа но душевност- да. Но при повечето от нас това е повтаряем кръг, избираме си сравнително сходни партньори, понякога по външност, по душа и т.н.( но всеки следващ е по- добър ;) поне при мен)Разбира се не при всички е така :)Та  това със сходствата мога да го кажа само за дълготрайните, а останалите са си доста различни...а може би и те имат нещо общо ;)
« Последна редакция: Август 25, 2011, 07:13:17 am от NS »
Винаги можеш да изкараш 40 души от едно село, но не можеш да изкараш селото от нито един човек!!!
http://vbox7.com/play:4359f517

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
При мен не е така. В дълготрайните ми връзки партньорите с които съм била се различават. Всякак.
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен sersemin

• Опитен играч
  • Публикации: 503
  • Рейтинг: +33/-23
Всички са адски различни.Нямам типаж :) :)

Неактивен borkos

• Публикации: 2413
  • Рейтинг: +95/-50
На пръв поглед не,но накрая се оказва,че всичките са едни и същи к**ветини
When you're done fucking your enemies,
fuck them some more.

Само курви на тоя свят братко!!!

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
Предвид факта, че всички жени са абс. еднакви....отговора на въпроса е ясен.

Неактивен Mishunka

• Публикации: 2187
  • Рейтинг: +114/-432
  • Дреме ми на патето!!!
 :D Ивила нещо се е депресирал.

На пръв поглед не,но накрая се оказва,че всичките са едни и същи к**ветини

Може би, защото ти е такъв критерия и подборката?
"Don't wake me for the end of the world unless it has very good special effects."
"When your bow is broken and your last arrow spent, then shoot, shoot with your whole heart." Roger Zelazny

Понякога седя и си мисля, а понякога... просто си седя...

Неактивен tuby

• Публикации: 4956
  • Рейтинг: +124/-318
Да мише, откакто ти отхвърли ласките ми жените са ми безлични.