Автор Тема: Футбол и други видове спорт  (Прочетена 16894 пъти)

Неактивен the best welder

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1623
  • Рейтинг: +6/-2
Re: Футбол и други видове спорт
« Отговор #10 -: Февруари 07, 2008, 11:37:24 am »
 Undert@ker ,
От една кръвна група сме,
аз тренирах почти 6 години,и сега много се кефя на нашите (clapping) (clapping)
само ,че не пораснах толкова ,малко по нисък съм ,ама по наше време нямаше толкова радиация (chuckle) (chuckle) (chuckle)
също ми е интересен шахът,по едно време и бриджа ме беше обсебил,на ски не съм се качвал ама имам мераци,ся като си дойда ша ходя да ги гледам (rofl) (rofl)
RAINBOW                                                                          http://www.youtube.com/watch?v=sohKW-ZhpAM&feature=results_video&playnext=1&list=PLA866D28357919B87

Неактивен azrael

• Заинтересован
  • **
  • Публикации: 36
  • Рейтинг: +0/-0
« Отговор #11 -: Февруари 07, 2008, 12:17:56 pm »
Преди доста време, още в училище, тренирах баскетбол. И сега, когато времето позволява, ходим да играем с приятели по дворовете на училищата в София.
Иначе за зяпане ми е любимо комбото: футболен мач+бира(много)+мезе+поне още един човек, на който да не обяснявам какво е засада ;)
Arguing online is like The Special Olympics - even if you win, you're still retarded.

Неактивен Caprice

• Закоравял
  • Публикации: 172
« Отговор #12 -: Февруари 07, 2008, 01:30:29 pm »
нещото, което обожавам, е ездата- като малка започнаха да ме тренират на хан аспарух, но започнах да получавам изкривяване на крачката, и за това ми забраниха.. сега слава богу са ми прави краката де.. и добре че
но конете ги обожавам все още, особено обездката с фрезийски жребци :)))
също ме кефи и културизъма, ясно е защо..
You will Never get to Heaven if you are Scared of getting High !!!

Кучката иска, да я погалиш, да я съблечеш и от секс да я запалиш..!

Костенурките са странни птици, летят само когато ги ритнеш..

Неактивен Jade

• Закоравял
  • Публикации: 139
« Отговор #13 -: Февруари 07, 2008, 03:59:44 pm »
Caprice,  и аз обичам ездата, миналото лято се научих да яздя, но не знам кога пак ще мога да ходя на уроци...  :'( Наистина ездата е прекрасно нещо, при мен проблема е в качването...."моето" конче е меко казано грамадно, гърба му е по-висок от мен и като дойде ред да се кача си е жив кошмар, но и на това ще се науча.

Иначе обичам и фиргурното пързаляне по двойки. Сега след тези трагични истории, които се случиха сигурно няма да видя отново Албена и Максим на леда, така че се преориентирам към итаиланската двойка.

And last but definitely not least...Футбола! Не е вярно, че никой не гледа футбол, това беше лична обида!Не помня кой го каза, но няма да ми е трудно да се досетя  (chuckle). Фен съм на Милан (около 4 години) и Ливърпул (2 години)...българския футбол няма да го обсъждам, че ме е срам...Баскетбола е хубав спорт, но трябва да седна и да му разуча правилата, все не стигам до там. Същото се отнася и до волейбола, а след успехите, които постигнахме е срамота да не знам как се играе ( да не говорим, че го играем всеки ден на училище, но аз лично само гледам да ударя топката)
The Winds of March that make my Heart a Dancer...

Неактивен Малкия

• Публикации: 1662
  • Рейтинг: +14/-1
« Отговор #14 -: Февруари 07, 2008, 04:11:02 pm »
то така се започва първо гледаш да удряш после започваш да хапеш .....  (rofl)
Matador

Неактивен Jade

• Закоравял
« Отговор #15 -: Февруари 07, 2008, 04:13:37 pm »
При мен е обратното. Това би трябвало вече да си го забелязал.  :P :P :P  (chuckle)

Неактивен Малкия

« Отговор #16 -: Февруари 07, 2008, 04:23:58 pm »
не съм го забелязал още никой няма белег от ухапване  ;)   8-)
сигурно има време а ?  :D   
Matador

Неактивен Малкия

« Отговор #17 -: Февруари 07, 2008, 04:41:18 pm »
са малко по сериозно по темата .... аз харесвам баскетбол и волейбол
баскетбола е сигурно най- динамичната игра физиката на спортистите е уникална могат да правят с високите си тела много неща  (chuckle) , волейбола също е динамичен и определено волейболистите имат едни от най- приятните тела , та от отборните игри тези са ми фаворитите
футбола както се досетихте не ми харесва, даже се чудя за кво толкова пари се налииват в него

ехх мн дами се събраха в този форум които обичат да обяздват  (chuckle) няма лошо няма лошо  8-)
Matador

Неактивен Jade

• Закоравял
« Отговор #18 -: Февруари 07, 2008, 05:01:00 pm »
дам......направо ме разби със сериозността си, а афинитета ти към "приятни" мъжки тела е забележителен  :D, но си прав, така е. Що се отнася до баскетбола, гледала съм доста филми, даже някакво есе по английски бях писала. Интересен спорт наистина и някак ми се вижда доста по-смислен от...футбола ( за жалост) да речем, защото има някаква по-ясна цел и ирачите наистина правят нещо съществено с топката. Докато при футбола, който въпреки това много обичам, понякога имам чувството, че просто са се събрали 22 мъже, които единствено тичат след една топка (покъртително безмислено е на моменти и може да стане доста скучно).А при баскетбола, поне от личните ми не особено сериозни наблюдения, винаги става нещо интересно и човек винаги е под напрежение.

Неактивен Малкия

« Отговор #19 -: Февруари 07, 2008, 05:07:26 pm »
 :D  кво ми е на сериозността мога и за волейбола и за баскетбола да пиша много неща обаче няма смисъл да ви натоварвам
а и не мислиш ли че имам нещо под предвид с телата  ;)   8-)
ами аз не съм безпристрастен но за мен футбола е съкс дано никой не ми се обижда това се е моя избор

то зависи човек какво иска от спорта някои предпочитат езда сред природата други в някоя прашна зала да се потят усилено и всеки си има различни виждания и желания , даже и различни разбирания за спорт мога да дам пример обаче по добре да не го правя  (rofl)   (rofl)   (rofl) че само ме псувате  ;)
Matador