Автор Тема: Мъжкото обезкосмяване: мнението на жените  (Прочетена 39313 пъти)

Неактивен jessie_j

• Глобален Модератор
  • Опитен играч
  • Публикации: 899
  • Рейтинг: +4/-0
  • http://www.bgkoleda.bg
Re: Мъжкото обезкосмяване: мнението на жените
« Отговор #10 -: Август 19, 2007, 03:39:34 pm »
Ми то има такава тенденция- и по- пълни манекенки търсят. Наскоро ми направи впечатление и рекламите на Dove- там жените са си съвсем нормални. Абе всеки да си ходи както се чувтсва добре.
Хората, които не обичат котки, явно са били мишки в миналия си живот.

Неактивен Wizley

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 24
  • Рейтинг: +0/-0
« Отговор #11 -: Август 20, 2007, 11:19:31 pm »
Не че злобея,но нека и мъжете малко да страдат и да ги боли от кола маска и др. разкрасителни процедури. От нас искат да сме перфектни, а нямат представа колко е трудно. Защо аз да не ям пица, а той да се налива с бира.
Това вече е минало. Сега мъжете не са по-големи непокиси спрямо жените относно външния си вид, но винаги ще има такива , които не обръщат никакво внимание на себе си - и от двата пола !

Неактивен achkata

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 20
« Отговор #12 -: Август 26, 2007, 09:27:20 pm »
говорите за коли маски епилатори и такива ... аз вече непознавам мъж които да ползва стария метод самобрасначката ... или се ходи на козметик или сам се действа в къщи. аз лично съм ползвал и кола маска и епилатор и да ви кажа никаква болка неосещам имам чувството че някои ме гаделичко но при всеки границата на болката е различна някои умират от болка само да им друпнеш 2 косама .

Неактивен AquaDiva

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 16
« Отговор #13 -: Септември 02, 2007, 11:42:37 am »
Честно казано не харесвам обезкосмените мъже . Може да съм старомодна .но ми изглежда грозно   :-\   Приличат ми на жени  :P ...
Във вечността няма време ... Вечността е миг просто достатъчно дълъг за една шега ...

Неактивен ByeVas

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1100
« Отговор #14 -: Септември 02, 2007, 04:01:32 pm »
Честно казано не харесвам обезкосмените мъже . Може да съм старомодна .но ми изглежда грозно   :-\   Приличат ми на жени  :P ...

Според мен интимното обезкосмяване е хубаво и за мъже и за жени... от там нататък всеки да си избира....ръце, крака....
Също така мъж с много космат гръб... НЕ, НЕ, НЕ...
I never wanted to be famous. I only wanted to be great.
Ray Chrales

Неактивен mihael

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 22
« Отговор #15 -: Септември 03, 2007, 02:52:18 pm »
аз съм против обескосмяването,аз ли4но не съм космат и си имам нормално косми,само под мишниците си ги махам и другаде...ина4е крака,ръце и скубене на вежди..НЕ не съм педал

Неактивен ByeVas

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1100
« Отговор #16 -: Септември 03, 2007, 04:14:50 pm »
Е, де има хора с по една вежда... мен ако питаш не е хубаво така.... веждите трябва да са си две... човек трябва да се грижи за добрия си външен вид :)
I never wanted to be famous. I only wanted to be great.
Ray Chrales

Неактивен mihael

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 22
« Отговор #17 -: Септември 04, 2007, 01:21:29 pm »
е много ясно,4е е така

Неактивен AquaDiva

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 16
« Отговор #18 -: Септември 05, 2007, 06:29:49 pm »
Честно казано не харесвам обезкосмените мъже . Може да съм старомодна .но ми изглежда грозно   :-\   Приличат ми на жени  :P ...

Според мен интимното обезкосмяване е хубаво и за мъже и за жени... от там нататък всеки да си избира....ръце, крака....
Също така мъж с много космат гръб... НЕ, НЕ, НЕ...

О,на гърба разбира се  :)  По интимните части и под мишниците също ! НО по ръце,крака  и гърди - е тва вече не мога да го възприема  ???
Във вечността няма време ... Вечността е миг просто достатъчно дълъг за една шега ...

Неактивен jessie_j

• Глобален Модератор
  • Опитен играч
  • Публикации: 899
  • Рейтинг: +4/-0
  • http://www.bgkoleda.bg
« Отговор #19 -: Септември 25, 2007, 10:52:15 am »
Малко късно се сетих, но реших да дам малко съвети на мъжете от горе- долу личен опит, макар, че в няколко статии има доста подробна информация.
Първо, не ви обиждам, но не мисля, че ще се справите с кола маска у вас. Има и разни лентички (Вийт, Стреп и др), които честно казано никаква работа не вършат. Така че най- добрия вариант си остава козметичката-най- вероятно за вас е достатъчно веднъж на 3-4 седмици да ходите.
Второ- мн ми се искаше да кажа и за кремовете- аз лично не намирам разлика между тях и бръсненето- кожата става доста гладка, но за кратко време.
И на трето място ще ви покажа една машинка, доста удобна за бързо, лесно, безболезнено обезкосмяване- http://appliances.market.dir.bg/xoffer.php?xoffer=09026945&cat=3314&shop_id=18
И не забравяйте след обезкосмяване да намажите местата с някакъв лосион.
« Последна редакция: Септември 25, 2007, 10:55:17 am от jessie_j »
Хората, които не обичат котки, явно са били мишки в миналия си живот.