Автор Тема: Мъжкото обезкосмяване: мнението на жените  (Прочетена 39303 пъти)

Неактивен achkata

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 20
  • Рейтинг: +0/-0
И така първата темичка да видика какви ще са отзивите. Какво мислят жените за обезкосмяването на мъжете като цяло -подмишници ; крака;триъгълник;ръце (все още не съм виждал мъж да си ги обезкосмява но все пак) ? И нали знаете вече само жените се бръснат  ;D

Неактивен freya

• Опитен играч
  • Публикации: 797
Re: Мъжкото обезкосмяване: мнението на жените
« Отговор #1 -: Август 10, 2007, 11:14:48 am »
Наистина напоследък все повече мъже се замислят за обезкосмяването. Моето лично мнение е, че е въпрос на вкус, макар че космите под мишниците например никак не ме кефят и мисля, че и жените, и мъжете са по-добре без тях. Колкото до останалото... Ами, мъж с гладки крака например (или ръце) - идеята не ми харесва, много е... рибешко някакси. Но, пак казвам, важно е човек да се чувства добре в кожата си (или в козината си)...

Колкото до интимното обезкосмяване, гласувам "за", но може някои жени да ме оборят....

И нали знаете вече само жените се бръснат  ;D

Това не го разбрах - в смисъл, че мъжете използват други методи, а не бръснене ли?
I dream of rain
I dream of gardens in the desert sand...

Неактивен freya

• Опитен играч
« Отговор #2 -: Август 12, 2007, 03:56:20 pm »
Ако искам  "маймунче", ще си взема от Африка.

;D

Добре казано.
I dream of rain

Неактивен jessie_j

• Глобален Модератор
  • Опитен играч
  • Публикации: 899
  • Рейтинг: +4/-0
  • http://www.bgkoleda.bg
« Отговор #3 -: Август 12, 2007, 11:23:00 pm »
Аз по принцип не харесвам обезкосмени мъжки крака и ръце- някакси мн голо ми стои. Но за другите части съм ЗА. Все пак космат корем с плочки звучи  :o Пък и без косми някои неща изглеждат по- големи  :-[

Хората, които не обичат котки, явно са били мишки в миналия си живот.

Неактивен achkata

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 20
« Отговор #4 -: Август 14, 2007, 02:03:40 pm »
Пък и без косми някои неща изглеждат по- големи  :-[

Това ме разби

Неактивен Zlatev

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 11
« Отговор #5 -: Август 18, 2007, 11:09:07 am »
Аз по принцип не харесвам обезкосмени мъжки крака и ръце- някакси мн голо ми стои. Но за другите части съм ЗА....
Я сега си представи мъж на плажа... много космати крака и раце, а на корема и гърдите грам косъмче няма... плочки, виско се вижда, ама като погледнеш и надолу, вместо стегнати крака виждаш само косми...  :-X
Аз лично не съм превържаник на космите, редовно ги махам и то не за друго, просто така се чувствам по-добре. Пък и погледнато от друга гледна точка, космите са имали дадено предназначение преди хиляди години, нещо което е крайно ненужно на модерния човек. За това докато изчакаме еволюцията да си свърши работата, може само да си помагаме като се поддържаме, в името на добрия вънжен вид и хигиената.  :)
".....Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо....."

Неактивен freya

• Опитен играч
« Отговор #6 -: Август 18, 2007, 12:50:32 pm »
Я сега си представи мъж на плажа... много космати крака и раце, а на корема и гърдите грам косъмче няма... плочки, виско се вижда, ама като погледнеш и надолу, вместо стегнати крака виждаш само косми...  :-X

Така е, ако контрастът е голям, наистина не е красиво, затова смятам, че е индивидуално. Важно е как се чувстваш добре. Е, и какво мисли приятелката ти също има значение  :P
I dream of rain

Неактивен Ред

• Администратор
  • Опитен играч
  • Публикации: 939
  • Рейтинг: +12/-51
« Отговор #7 -: Август 18, 2007, 05:23:25 pm »
Според мен въпросът опира и до още нещо - медиите, рекламата и изобщо света, в който живеем. По телевизията ни показват стегнати и обезкосмени тела - и мъжки, и женски. Това няма как да не влияе на естетическите ни представи. Без значение дали това е добре или зле, факт е, че мъжките тела, които виждаме по рекламите, във филмите, в музикалните клипове и т.н., са по-често обезкосмени и малко по малко това започва да ни изглежда по-"правилно", по-хубаво. И все пак, както няколко от вас са писали, най-важното е човек да се харесва и да се чувства добре, а не да прави нещо, само защото другите го правят.

Неактивен jessie_j

• Глобален Модератор
  • Опитен играч
  • Публикации: 899
  • Рейтинг: +4/-0
  • http://www.bgkoleda.bg
« Отговор #8 -: Август 19, 2007, 01:44:37 pm »
Не че злобея,но нека и мъжете малко да страдат и да ги боли от кола маска и др. разкрасителни процедури. От нас искат да сме перфектни, а нямат представа колко е трудно. Защо аз да не ям пица, а той да се налива с бира.
Хората, които не обичат котки, явно са били мишки в миналия си живот.

Неактивен ByeVas

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1100
« Отговор #9 -: Август 19, 2007, 03:08:51 pm »
Предлагам в името на общото благо рекламите да показват дебели и потни мъже и жени, така няма да се налагат трудно достижима стандарти и всички би било прекрасно, дори нямаше да ни се налага да избираме между грозната и дебелата  :P
I never wanted to be famous. I only wanted to be great.
Ray Chrales