Автор Тема: Какво държите на нощното си шкафче?  (Прочетена 21561 пъти)

Неактивен Marlowe

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 21
  • Рейтинг: +0/-0
Re: Какво държите на нощното си шкафче?
« Отговор #20 -: Февруари 05, 2008, 07:00:29 pm »

"А за ставането- вземете си куче. Аз откакто имам, не помня да съм се събуждал след 6 сутринта."-моето пък спи като пор

Ъм... Да не е мопс? Каква порода е?

Неактивен sweet

• Закоравял
  • Публикации: 103
  • Който не рискува нищо,рискува всичко!
« Отговор #21 -: Февруари 05, 2008, 07:05:41 pm »
Ти пък чак порода (rofl) Старото ми беше балканско гонче,ама това не го знам какво е-обаче е лачено  :P :P :P
Да обичаш, когато те обичат е човешко! Да мразиш, когато те обичат е жестоко! Да обичаш, когато те мразят е Велико!

Неактивен ByeVas

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1100
« Отговор #22 -: Февруари 05, 2008, 10:15:44 pm »
На нощното си шкафче държа книгите които чета, обикновено чета две три книги, телефона, и понякога презервативи или чаша вода.
I never wanted to be famous. I only wanted to be great.
Ray Chrales

Неактивен jet

• Заинтересован
  • **
  • Публикации: 33
« Отговор #23 -: Февруари 06, 2008, 11:29:36 am »
Не обичам да има много неща по мебелите и всичко прибирам ,където им е мястото.

Бе то и аз преди горе-долу подреждах нещата докато живеех с родителските тела, защото иначе рискувах майка ми да мине и да подреди, което означаваше че въпросния предмет е вече безвъзвратно загубен  (rofl) Ама сега не държа чак толкова на тия неща, но знам къде е всяко едно нещо из апартамента защото няма кой да го премести. Не че съм разхвърлян, ама май редовно тениската ми е в спалнята а дънките в хола  8-)
Life's not measured by the number of breaths you take, but by the moments that take your breath away.....

Неактивен Marlowe

• Новодошъл
  • *
« Отговор #24 -: Февруари 06, 2008, 06:37:11 pm »
майка ми да мине и да подреди, което означаваше че въпросния предмет е вече безвъзвратно загубен

Мама някой път ако сбърка да ми каже нещо за хаоса, аз й отговарям:
"Порядъкът произлиза от хаоса, следователно хаосът е първичен порядък".
Хахаха!

Неактивен Jade

• Закоравял
  • Публикации: 139
« Отговор #25 -: Февруари 06, 2008, 06:45:24 pm »
Хаха, умно, само дето това са го казали в древността, трябва да прилагаш по-модерни методи. Хаосът е зло, а злото според същите тези хора, наречени древни гърци е породено от незнание. Не ми казвай, че не знаеш къде ти стоят чорапите.  :P

На нощното ми шкафче вече се подвизава и Граф Монте Кристо, учим го на училище. Харесва ми този роман, няма излишни описания и разтягане на локуми, много се дразня като почнат да ми описват едно поле в три страници. Вичко си е казано точно и ясно, а за хората учиш от действията им, като в живота.
« Последна редакция: Февруари 06, 2008, 06:49:40 pm от Jade »
The Winds of March that make my Heart a Dancer...

Неактивен Marlowe

• Новодошъл
  • *
« Отговор #26 -: Февруари 28, 2008, 04:19:02 pm »
Чорапите ги заключвам в каса. Е не чак в каса ама или ги държа в гардероба или тези, които са за пране- в кофа, затисната с леген, защото иначе кучето ги убива.

Неактивен Jade

• Закоравял
« Отговор #27 -: Февруари 28, 2008, 05:04:05 pm »
Не мога да го разбера това с мъжете и чорапите ! :o
Защо сте толкова привързани към чорапите си и имате по сто абсолютно идентични чифта?  :o :o :o  И кой какво прави...някой мъж постоянно пита "Скъпа, къде са ми чорапите?"  Да не би подсъзнателно да ги свързвате с нещо от детството си или.....не идея си нямам от къде идва тази чорапомания...

Неактивен Marlowe

• Новодошъл
  • *
« Отговор #28 -: Февруари 29, 2008, 05:55:28 pm »
Не мога да го разбера това с мъжете и чорапите ! :o
Защо сте толкова привързани към чорапите си и имате по сто абсолютно идентични чифта?  :o :o :o  И кой какво прави...някой мъж постоянно пита "Скъпа, къде са ми чорапите?"  Да не би подсъзнателно да ги свързвате с нещо от детството си или.....не идея си нямам от къде идва тази чорапомания...

Щото няма нищо по-готино от това да си обуеш един чист и ароматизиран, мек памучен леко стегнат чорап и да се излегнеш някъде да гледаш/четеш/пиеш нещо.
Един приятел даже толкова ги е издигнал в култ, че прави секс по чорапи и разправя, че НИКОГА не ги маха, освен като се къпе. Вместо да каже примерно, че с жената са се ъъъъъм пообичкали снощи вика "снощи останахме по чорапи, брато".

Неактивен Jade

• Закоравял
« Отговор #29 -: Февруари 29, 2008, 05:59:32 pm »
 :o ::confused2 ::confused3
 (rofl) (rofl) (rofl) (rofl) (rofl) (rofl)

Всякакъв друг отговор очаквах, но този.... (rofl)  (rofl) (rofl)