Автор Тема: Какво държите на нощното си шкафче?  (Прочетена 20672 пъти)

Неактивен barbarella

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1676
  • Рейтинг: +0/-0
  • Carpe diem, baby!
Re: Какво държите на нощното си шкафче?
« Отговор #10 -: Януари 28, 2008, 01:22:33 pm »
нямам нощно шкафче, защото нямам спалня. до леглото си държа всякакви дистанционни и телефон. и все по-рядко - книга :(
life is a struggle between good, evil and chocolate  (headbanbg)

Неактивен Marlowe

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 21
« Отговор #11 -: Февруари 03, 2008, 07:36:58 pm »
Телефонът, който сигурно ще ме събуди на сутринта с аларма, салфетки, чаша вода, ментови бонбони, мехлем за главобол и едно арматурно железо под леглото (живея в красив квартал) ;]

Неактивен Jade

• Закоравял
  • Публикации: 139
« Отговор #12 -: Февруари 04, 2008, 03:13:59 pm »
Чаша с вода и задължително будилник и телефон. Само едното е невъзможно да ме събуди. Нагласям си будилника за 6.50 да речем, едната аларма на телефона за 6.51 и другата за 6.52 и евентуално може и да се събудя, но в повечето случай ставам в 6.53 след като тати е дошъл да ме вдигне.
The Winds of March that make my Heart a Dancer...

Неактивен jet

• Заинтересован
  • **
  • Публикации: 33
« Отговор #13 -: Февруари 04, 2008, 03:53:55 pm »
Книга, телефон, втори телефон, BB (трябват ми поне 3 аларми за да стана сутрин), ключовете от вкъщи, от офиса, от колата.....и обикновено сутрин като звънне първата аларма, така ми изкарва ангелите, че всичко това отива на пода  :D
Life's not measured by the number of breaths you take, but by the moments that take your breath away.....

Неактивен Jade

• Закоравял
« Отговор #14 -: Февруари 04, 2008, 04:34:25 pm »
и обикновено сутрин като звънне първата аларма, така ми изкарва ангелите, че всичко това отива на пода  :D

Ако знаеш колко часовника съм изпотрошила поради тази причина  :D . Затова вече слагам и телефона и будилника в най-далечния ъгъл на шкафа, за да не мога да ги избутам на земята когато се ядосам. Пробвай, ако нямаш много дълги ръце може и да се получи.

Неактивен jet

• Заинтересован
  • **
  • Публикации: 33
« Отговор #15 -: Февруари 04, 2008, 04:45:29 pm »
и обикновено сутрин като звънне първата аларма, така ми изкарва ангелите, че всичко това отива на пода  :D

Ако знаеш колко часовника съм изпотрошила поради тази причина  :D . Затова вече слагам и телефона и будилника в най-далечния ъгъл на шкафа, за да не мога да ги избутам на земята когато се ядосам. Пробвай, ако нямаш много дълги ръце може и да се получи.

Jade, пробвал съм го тоя номер.....резултатите са спорни...понякога ставам веднага, понякога просто изключвам алармата и се обръщам на другата страна.....голяма трягедия съм със ставането сутрин  :(
Относно дължината на ръцете....ми де да знам....като имаш предвид че съм 186 см висок, май не са от най-късите (което не значи че мога да си почеша петичките без да се навеждам...  :D )
Life's not measured by the number of breaths you take, but by the moments that take your breath away.....

Неактивен Jade

• Закоравял
« Отговор #16 -: Февруари 04, 2008, 05:33:08 pm »
Разбирам те напълно, защото и аз съм така. Какво да се прави.
Обаче при мен има и друго. Аз вечер не мога да заспя преди два и най-смешното е, че в редките случаи, в които успявам да заспя към 11 и на сутринта съм като труп. Колкото по-малко спя, толкова по-добре се чувствам, което е малко алогично. Абе лудо човече.  :D
186!! Браво! Около мен по-голямата част са едни миньони, няма вече високи момчета.  (chuckle) То аз като съм 175 и като се кача и на някое по-високо токче и отиде работата...

Неактивен Малкия

• Майстор на вербалната шпага
  • Публикации: 1662
  • Рейтинг: +14/-1
« Отговор #17 -: Февруари 04, 2008, 06:13:30 pm »
какво л ие да си висок  (rofl)   (rofl)   (rofl)
Matador

Неактивен Marlowe

• Новодошъл
  • *
  • Публикации: 21
« Отговор #18 -: Февруари 04, 2008, 06:14:56 pm »
Що бе аз съм 180 и винаги съм се кефил, когато съм излизал с по-високи от мен момичета.
А за ставането- вземете си куче. Аз откакто имам, не помня да съм се събуждал след 6 сутринта.

Неактивен sweet

• Закоравял
  • Публикации: 103
  • Който не рискува нищо,рискува всичко!
« Отговор #19 -: Февруари 04, 2008, 06:49:36 pm »
Аз нямам нощно шкафче.Имам ракла,а на нея държа само една плюшена играчка и телефона.Понякога и учебниците,ако имам изпит.Не обичам да има много неща по мебелите и всичко прибирам ,където им е мястото.

"А за ставането- вземете си куче. Аз откакто имам, не помня да съм се събуждал след 6 сутринта."-моето пък спи като пор (rofl) (rofl) (rofl)
 А за събуждането ставам на секундата,даже и преди да ми е звъннала алармата :o Ако не стана веднага-няма да стана въобще. (happy)
Да обичаш, когато те обичат е човешко! Да мразиш, когато те обичат е жестоко! Да обичаш, когато те мразят е Велико!